Loading...

KOOLITUSE SISU

Koolituse käigus näitame põhilisi kaasaegseid meigitehnikaid, mida läheb tarvis igapäevase jumestuse tegemiseks. Võimalus õppida ennast jumestama nii, et näeksid välja nagu hoolitseks sinu välimuse eest professionaalne meikar. Õpid tundma oma nägu! Analüüsime koos Sinu näokuju, silmi, huuli ja kulme. Leiame just Sulle sobivad pealekandmistehnikad, värvitoonid ja tooted. Perfektne ja püsiv meigipõhi, suitsusilma tehnikad, kulmude, ripsmete ja huulte modelleerimine, erinevad tehnikad ja töövõtted, sobivad tooted.

Koolitusel kasutame Itaalia dekoratiivkosmeetikat BellaOggi.
Koolituse kestvus 2,5h. Samas võimalus osta Bella Oggi tooteid -25% soodsamalt.

Koolitus sobib igas vanuses naistele, kes soovivad õppida täiusliku meigi nippe ja täiustada oma teadmisi meigitehnikatest. Kaunist argi-ja peomeiki teha pole üldsegi raske, seda eriti professionaalidelt omandatud oskuste abil. Koolituseks vajaliku kosmeetika ja vahendid tagab kool. Koolituse tulemuseks on täiuslik päeva- või õhtumeik, lisaks oskad endale vastavalt oma nahatüübile, näokujule, silmade värvile valida sobivaid värvitoone ja jumestustooteid ning tuled omal käel toime ka stiilse õhtumeigi tegemisega.

NB! Kursus sobib kindlasti kingituseks ka sõbrannale, emale, tütrele jne. Tule koos sõbrannaga.

Kinkekaart osta SIIT  

HIND 35 EUR 

Hea võimalus sisustada jumestuskoolitusega sünnipäevapidu, tüdrukuteõhtut ja muid üritusi. Võimalik ka suurema grupi tellimus, küsi pakkumist dellera@dellera.ee

Koolitusel osalemiseks broneeri aeg SIIN