/, DKS, Kätehooldus, Kehahooldus, Kodukaubad/Desinfitseerimisgeel Quick kätele 70ml

Desinfitseerimisgeel Quick kätele 70ml

2,99

Desinfitseerimisgeel Quick kätele, tagab tõhusa käte hügieeni ilma vee ja seebita. Efektiivne ja tõhus vahend igapäevaseks kasutamiseks. Kätehügieen on tähtsaim profülaktiline abinõu bakterite ja pisikute vältimiseks. Tootes sisalduv glütseriin kaitseb nahka selle kuivamise eest. Desinfitseerimisgeel mõjub värskendavalt, ühtlasi hoiab naha pehme ja sileda ning hävitab tõhusalt enamlevinud bakterid. Sisaldab 70% alkoholi.

Masseeri toodet kätele ja sõrmede vahele. Geel kuivab kiiresti ning on õhukuiv juba 10 sekundiga, jättes käed pehmeks ja bakterivabaks.

 

Toode on tuleohtlik. Hoida eemal lahtisest leegist. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Tootekood: 5701013107131 Kategooriad: , , , ,

Kirjeldus

Desinfitseerimisgeel Quick kätele, tagab tõhusa käte hügieeni ilma vee ja seebita. Efektiivne ja tõhus vahend igapäevaseks kasutamiseks. Kätehügieen on tähtsaim profülaktiline abinõu bakterite ja pisikute vältimiseks. Tootes sisalduv glütseriin kaitseb nahka selle kuivamise eest. Desinfitseerimisgeel mõjub värskendavalt, ühtlasi hoiab naha pehme ja sileda ning hävitab tõhusalt enamlevinud bakterid. (toode ajutiselt laost otsas)

Sulle võib meeldida ka…