Vaharibad argaaniaõliga. Pakendis sisaldub: 20 valmis vahariba näole ja puhastusrätikud kasutamiseks peale depileerimist. Sobib kasutamiseks keha kõige õrnemates piirkondades: nägu, kaenlaalused ja bikiinipiirkond. Toode on loodud eemaldama soovimatud karvad delikaatselt ja õrnalt just ülahuulelt, lõualt ja põskedelt. Vaharibadega depileerimine on kiire ja praktiline moodus karvade eemaldamiseks, kuna koos karvanääpsuga eemaldatakse hõlpsalt ka karva juured. Uued karvad hakkavad ilmuma alles 4-6 nädala pärast. Vaharibasid on kerge kasutada, neid ei ole vaja kuumutada. Uus tehnoloogia võimaldab eemaldada ka kõige lühemad karvad. Vaharibad on rikastatud E-vitamiini, sheavõi- ja kookosõliga, mis muudavad naha pehmeks ning rahustavad seda. Parabeeni, BHA ja BH vaba.
Kasutusjuhend:
1) Hõõru vahariba mõni sekund käte vahel, vaha soojenemiseni.
2) Tõmba ribad aeglaselt lahti. Kasuta iga riba uuesti, kuni see enam kinni ei jää.
3) Aseta riba nahale, silu korduvalt karvakasvu suunas. Depileeritav piirkond peab olema kuiv ning nahaärrituseta. Huule piirkonnas töödelda kumbagi huule poolt eraldi.
4) Tõmba vahariba kiiresti tagasi vastukarva. Ebamugavustunde vältimiseks hoia nahka pingul ning eemalda vahariba võimalikult paralleelselt nahaga. Kiirem tõmme tagab parema efektiivsuse ning on vähem valulik. Korda süstemaatiliselt, et tagada veatu karvaeemaldus.
5) Vahatamise lõppedes eemalda vahajäägid Peel Fruit Aloe järelhooldussalvrätidega. Aloe aitab rahustada ärritunud nahka.
Vahatades eriliseks sündmuseks, jäta kindlasti 24 tundi aega punetuse kadumiseks. Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav karva pikkus ennem depilatsiooni vähemalt 3mm. Nahk ei tohi olla eelnevalt kreemitatud.
Hoiatused:
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida silmade piirkonda. Kui nahale tekib peale vahatamist punetus, loputada koheselt vaha jäägid maha rohke veega. Kui tugev punetus ei taandu mõne aja jooksul, küsida meditsiinilist nõu. Soovitav toodet mitte kasutada karvaste sünnimärkide, tüügaste, vistrike ja veenilaiendite korral. Esmakordsel vaharibade kasutamisel soovitame testida neid väiksel osal keha piirkonnas ja järgida tulemust 24h jooksul. Ei ole soovitav kasutada diabeetikutel ja eakatel inimestel. Mitte kasutada rinna, skalbi, genitaalpiirkonnas. Vältida deodorantide ja alkoholi sisaldavate toodete kasutamist kohe peale vahatamist. Ainult välispidiseks kasutamiseks.