//Depilatsioon

Depilatsioonikreemid, vaharibad

 • Depilatsioonikreem Aaloe-veraga 125ml
 • Depilatsioonikreem siidiekstraktiga 125ml
 • Allahindlus!
  Vaharibad bikiinipiirkonnale ja kaenlaalustele 24tk
 • Allahindlus!
  Vaharibad Byphasse kehale ja ja jalgadele 24tk
 • Pakendis 20 vahariba ja 4 salvrätikut. Valmis kasutamiseks ja ideaalsed õrnadele piirkondadele. Uue tehnoloogiaga eemeldab ka kõige lühemad karvad. Vaharibad on rikastatud jojoba- ja kookosõliga, mis rahustavad ja muudavad naha pehmeks. Lavendli- ja apelsiiniõli toniseerivad nahka. Tulemuseks on siidpehme, kergelt lõhnastatud nahk. Need vaharibad eemaldavad karvad ka kõige õrnematest kohtadest nahka liigselt ärritamata. _x000D_ _x000D_ Vaharibad jojoba- ja kookosõliga. Pakendis sisaldub: 20 valmis vahariba näole ja puhastusrätikud kasutamiseks peale depileerimist. Sobib kasutamiseks keha õrnades piirkondades. Toode on loodud eemaldama soovimatud karvad delikaatselt ja õrnalt, ärritus tekitamata. Vaharibadega depileerimine on kiire ja praktiline moodus karvade eemaldamiseks, kuna koos karvanääpsuga eemaldatakse hõlpsalt ka karva juured. Uued karvad hakkavad ilmuma alles 4-6 nädala pärast. Vaharibasid on kerge kasutada, neid ei ole vaja kuumutada. Uus tehnoloogia võimaldab eemaldada ka kõige lühemad karvad. Vaharibad on rikastatud jojoba- ja kookosõliga, mis muudavad naha pehmeks ning rahustavad seda. Lavendli- ja apelsiniõli toniseerivad nahka, tulemuseks on siidpehme ja kergelt lõhnastatud nahk.
 • Vaharibad näole Byphasse 20tk
 • Allahindlus!
  Pakendis 20 vahariba ja 4 salvrätikut. Valmis kasutamiseks ja ideaalsed õrnadele piirkondadele. Uue tehnoloogiaga eemeldab ka kõige lühemad karvad. Vaharibad on rikastatud jojoba- ja kookosõliga, mis rahustavad ja muudavad naha pehmeks. Lavendli- ja apelsiiniõli toniseerivad nahka. Tulemuseks on siidpehme, kergelt lõhnastatud nahk. Need vaharibad eemaldavad karvad ka kõige õrnematest kohtadest nahka liigselt ärritamata. _x000D_ _x000D_ Vaharibad jojoba- ja kookosõliga. Pakendis sisaldub: 20 valmis vahariba näole ja puhastusrätikud kasutamiseks peale depileerimist. Sobib kasutamiseks keha õrnades piirkondades. Toode on loodud eemaldama soovimatud karvad delikaatselt ja õrnalt, ärritus tekitamata. Vaharibadega depileerimine on kiire ja praktiline moodus karvade eemaldamiseks, kuna koos karvanääpsuga eemaldatakse hõlpsalt ka karva juured. Uued karvad hakkavad ilmuma alles 4-6 nädala pärast. Vaharibasid on kerge kasutada, neid ei ole vaja kuumutada. Uus tehnoloogia võimaldab eemaldada ka kõige lühemad karvad. Vaharibad on rikastatud jojoba- ja kookosõliga, mis muudavad naha pehmeks ning rahustavad seda. Lavendli- ja apelsiniõli toniseerivad nahka, tulemuseks on siidpehme ja kergelt lõhnastatud nahk.
 • Vaharibad Argaaniaõliga. Pakendis sisaldub: 20 kasutamiseks valmis vahariba kehale, puhastusrätikud kasutamiseks peale depilatsiooni. Depileerimine vaharibadega on kiire ja praktiline moodus soovimatute karvade eemaldamiseks, kuna vaharibad eemaldavad koos karvanääpsuga ka selle juure. Uued karvad hakkavad ilmnema alles 4- 6 nädala pärast. Vaharibasid on kerge kasutada - neid ei ole vaja kuumutada. Uus tehnoloogia võimaldab eemaldada ka kõige lühemad karvad. Vaharibad on rikastatud E-vitamiini, sheavõi ja kookosõliga, mis rahustavad nahka ning muudavad selle pehmeks. Samaaegselt toniseerivad lavendli- ja argaaniaõli nahka, mille tulemusena muutub see siidpehmeks ning kergelt lõhnastatuks.
 • Vaharibad argaaniaõliga. Pakendis sisaldub: 20 valmis vahariba näole ja puhastusrätikud kasutamiseks peale depileerimist. Sobib kasutamiseks keha kõige õrnemates piirkondades: nägu, kaenlaalused ja bikiinipiirkond. Toode on loodud eemaldama soovimatud karvad delikaatselt ja õrnalt just ülahuulelt, lõualt ja põskedelt. Vaharibadega depileerimine on kiire ja praktiline moodus karvade eemaldamiseks, kuna koos karvanääpsuga eemaldatakse hõlpsalt ka karva juured. Uued karvad hakkavad ilmuma alles 4-6 nädala pärast. Vaharibasid on kerge kasutada, neid ei ole vaja kuumutada. Uus tehnoloogia võimaldab eemaldada ka kõige lühemad karvad. Vaharibad on rikastatud argaania- ja kookosõliga, mis muudavad naha pehmeks ning rahustavad seda. Sheavõi toidab nahka. Vitamiinid E aitab nahka hooldada ning hoida seda puhta ja tervena. Parabeenide, BHA, BHT vaba.