//Depilatsioon

Depilatsioonikreemid, vaharibad

 • Allahindlus!
  Vaharibad bikiinipiirkonnale ja kaenlaalustele 24tk
 • Allahindlus!
  Vaharibad Byphasse kehale ja ja jalgadele 24tk
 • Depilatsioonikreem Aaloe-veraga 125ml
 • Depilatsioonikreem siidiekstraktiga 125ml
 • Allahindlus!
  Pakendis 20 vahariba karvade eemaldamiseks ja 4 salvrätikut. Valmis kasutamiseks ja ideaalsed õrnadele piirkondadele. Uue tehnoloogiaga eemeldab ka kõige lühemad karvad. Vaharibad on rikastatud jojoba- ja kookosõliga, mis rahustavad ja muudavad naha pehmeks. Lavendli- ja apelsiiniõli toniseerivad nahka. Tulemuseks on siidpehme, kergelt lõhnastatud nahk. Need vaharibad eemaldavad karvad ka kõige õrnematest kohtadest nahka liigselt ärritamata. _x000D_ _x000D_ Vaharibad jojoba- ja kookosõliga. Pakendis sisaldub: 20 valmis vahariba näole ja puhastusrätikud kasutamiseks peale depileerimist. Sobib kasutamiseks keha õrnades piirkondades. Toode on loodud eemaldama soovimatud karvad delikaatselt ja õrnalt, ärritus tekitamata. Vaharibadega depileerimine on kiire ja praktiline moodus karvade eemaldamiseks, kuna koos karvanääpsuga eemaldatakse hõlpsalt ka karva juured. Uued karvad hakkavad ilmuma alles 4-6 nädala pärast. Vaharibasid on kerge kasutada, neid ei ole vaja kuumutada. Uus tehnoloogia võimaldab eemaldada ka kõige lühemad karvad. Vaharibad on rikastatud jojoba- ja kookosõliga, mis muudavad naha pehmeks ning rahustavad seda. Lavendli- ja apelsiniõli toniseerivad nahka, tulemuseks on siidpehme ja kergelt lõhnastatud nahk.
 • Pakendis 10 vahariba. Valmis kasutamiseks ja ideaalsed õrnadele piirkondadele. Uue tehnoloogiaga eemeldab ka kõige lühemad karvad. Vaharibad on rikastatud aktiivsöe, jojobaõli, kummeli ekstrakti ja Vitamiin E-ga, mis rahustavad ja toidavad nahka, muutes selle pehmeks. Tulemuseks on siidpehme, kergelt lõhnastatud nahk. Vaharibad eemaldavad karvad ka kõige õrnematest kohtadest nahka liigselt ärritamata. Sobib kasutamiseks keha õrnades piirkondades. Toode on loodud eemaldama soovimatud karvad delikaatselt ja õrnalt, ärritusi tekitamata. Vaharibadega depileerimine on kiire ja praktiline moodus karvade eemaldamiseks, kuna koos karvanääpsuga eemaldatakse hõlpsalt ka karva juured. Uued karvad hakkavad ilmuma alles 4-6 nädala pärast. Vaharibasid on kerge kasutada, neid ei ole vaja kuumutada. Uus tehnoloogia võimaldab eemaldada ka kõige lühemad karvad. Vaharibad on rikastatud jojoba õli ja kummeli ekstraktiga, mis muudavad naha pehmeks ning rahustavad seda. Aktiivsüsi toidab kasulike ainetega ja mineraalidega, niisutab, värskendab nahka, ahendab poore ja annab nahale säravama jume. Aktiivsüsi kogub aktiivselt endasse nahapooride pindmise ja süvamustuse. Väga hästi sobib rasuse naha korral. Aktiivsüsi omab antibakteriaalset toimet.
 • Allahindlus!
  Uued aktiivsöega rikastatud vaharibad näole ja eriti õrnadele piirkondadele: kiire, tõhus ning kauakestev tulemus soovimatute karvade eemaldamisel (ülahuulelt, lõualt, põskedelt). Pakendis on 10 valmis vahariba näole. Tänu jojobaõli, Vitamin E ja kummeliekstaktiga rikastatud koostisele, on tulemuseks siidiselt sile nahk. Vaharibasid on lihne kastuada ning need on koheselt valmis kiireks ja tõhusaks karvade eemaldamiseks. Vaharibad on tõhusad ka lühema karva eelamaldamisel (2-5mm). Tulemus kestab kuni 4 nädalat. Aktiivsüsi toidab kasulike ainetega ja mineraalidega, niisutab, värskendab nahka, ahendab poore ja annab nahale säravama jume. Aktiivsüsi kogub aktiivselt endasse nahapooride pindmise ja süvamustuse. Väga hästi sobib rasuse naha korral. Aktiivsüsi omab antibakteriaalset toimet. Enne vahatamist veendu, et nahk on puhas ja kuiv. Vahatamiseks: soojenda vaharibasid käte vahel, kuni vaha pehmeneb; eraldage ribad aeglaselt üksteisest; kanna riba karvakasvu suunas, õrnalt masseerides; eemalda riba kiire ja kindla liigutusega vastu karvakasvu suunda. Liigse vaha eemaldamiseks ning naha pehmendamiseks kasutada puhastuslappe
 • Allahindlus!
  Vaharibad karvade eemaldamiseks Argaaniaõliga. Pakendis sisaldub: 20 kasutamiseks valmis vahariba kehale, puhastusrätikud kasutamiseks peale depilatsiooni. Depileerimine vaharibadega on kiire ja praktiline moodus soovimatute karvade eemaldamiseks, kuna vaharibad eemaldavad koos karvanääpsuga ka selle juure. Uued karvad hakkavad ilmnema alles 4- 6 nädala pärast. Vaharibasid on kerge kasutada - neid ei ole vaja kuumutada. Uus tehnoloogia võimaldab eemaldada ka kõige lühemad karvad. Vaharibad on rikastatud E-vitamiini, sheavõi ja kookosõliga, mis rahustavad nahka ning muudavad selle pehmeks. Samaaegselt toniseerivad lavendli- ja argaaniaõli nahka, mille tulemusena muutub see siidpehmeks ning kergelt lõhnastatuks.
 • Allahindlus!
  Vaharibad karvade eemaldamiseks näolt argaaniaõliga. Pakendis sisaldub: 20 valmis vahariba näole ja puhastusrätikud kasutamiseks peale depileerimist. Sobib kasutamiseks keha kõige õrnemates piirkondades: nägu, kaenlaalused ja bikiinipiirkond. Toode on loodud eemaldama soovimatud karvad delikaatselt ja õrnalt just ülahuulelt, lõualt ja põskedelt. Vaharibadega depileerimine on kiire ja praktiline moodus karvade eemaldamiseks, kuna koos karvanääpsuga eemaldatakse hõlpsalt ka karva juured. Uued karvad hakkavad ilmuma alles 4-6 nädala pärast. Vaharibasid on kerge kasutada, neid ei ole vaja kuumutada. Uus tehnoloogia võimaldab eemaldada ka kõige lühemad karvad. Vaharibad on rikastatud argaania- ja kookosõliga, mis muudavad naha pehmeks ning rahustavad seda. Sheavõi toidab nahka. Vitamiinid E aitab nahka hooldada ning hoida seda puhta ja tervena. Parabeenide, BHA, BHT vaba.