Tasuta transport – Alates 30€ ostust tasuta transport.

TASUTA transport TULEN ISE JÄRELE  Kadaka tee 133, Tallinn. Tööpäeviti 8,00-14,00, registreeri eelnevalt telefonil +372 533 22361.

 

 

Tooted saadame teile peale arve tasumist 1-5 tööpäeva jooksul. Kauba kohaletoimetamise hind sõltub Teie poolt tellimuse vormistamisel valitud kohaletoimetamise viisist, pakume transporti Itella Smartpostiga ja DPD Pickup pakiautomaatidesse Eesti piires, välismaale transport erikokkuleppel. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud lehel “Transport”. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul. Transpordi hind kuvatakse ostu vormistamisel.

Itella SmartPOST pakiautomaat (2,50 €) Saatekulusid ei lisandu üle 30 EUR tellimustele. Tooted saad kätte 1-5 päeva jooksul peale kauba eest tasumist. Saajat teavitatakse saabunud pakist ja paki asukohast SMS-i ja/või e-kirja teel. Endale lähima automaadi asukoha ja lahtioleku ajad saad teada SIIT.

Itella SmartKULLER (4,50 €) Saatekulusid ei lisandu üle 30 EUR tellimustele. Tooted saad kätte 1-5 päeva jooksul peale kauba eest tasumist. Kuuel päeval nädalas (E-L) pakkide kättetoimetamine. Kliendile saadetakse paki kättetoimetamise päeva hommikul paki saabumise täpne kellaaeg SMS-teatega. Kuller helistab kliendile 15 minutit enne kohale jõudmist. Paki kättetoimetamise täpsus on SmartKULLER teenuse puhul +/- 30 minutit. Kui esimesel korral ei õnnestu pakki kliendile üle anda lepib kuller vajadusel kokku teise aja. Vastavalt kliendi soovile on võimalus pakk suunata ilma lisatasuta ümber ka sobivasse pakiautomaati. Pakk antakse kliendile üle unikaalse koodi alusel, mis saadetakse kliendile SMS-teatega.

DPD Pickup pakiautomaadid ja pakipoed (2,50€) Saatekulusid ei lisandu üle 30 EUR tellimustele. Tooted saad kätte 1-5 päeva jooksul peale kauba eest tasumist. Kui pakk on jõudnud DPD Pickup pakiautomaati, saab paki saaja teavituse SMS-sõnumi või e-kirja teel. Pakile saab järgi minna endale sobival ajal! Pakk väljastatakse nii pakipoodides kui ka pakiautomaatides PIN-koodi alusel. Pakipoes vajadusel ka isikut tõendava dokumendi (pass, ID-kaart või juhiluba) alusel. Pakki hoitakse DPD Pickup pakipunktis seitse kalendripäeva. Kolmandal hoiustamise päeval saadetakse saajale meeldetuletus ning seitsmendal päeval tagastatakse pakk saatjale.

Kui sa ei ole oma pakki kätte saanud siis palun kirjuta meile dellera@dellera.ee või helista tööpäeviti 8,00-16,00 tel +37253322361.