Vaharibad Depil Fruit depileerimiseks näole karamelliga SUPERHIND!

0,99

Pakendis 20 vahariba karvade eemaldamiseks ja 4 salvrätikut. Valmis kasutamiseks ja ideaalsed õrnadele piirkondadele. Uue tehnoloogiaga eemeldab ka kõige lühemad karvad. Vaharibad on rikastatud jojoba- ja kookosõliga, mis rahustavad ja muudavad naha pehmeks. Lavendli- ja apelsiiniõli toniseerivad nahka. Tulemuseks on siidpehme, kergelt lõhnastatud nahk. Need vaharibad eemaldavad karvad ka kõige õrnematest kohtadest nahka liigselt ärritamata. _x000D_
_x000D_
Vaharibad jojoba- ja kookosõliga. Pakendis sisaldub: 20 valmis vahariba näole ja puhastusrätikud kasutamiseks peale depileerimist. Sobib kasutamiseks keha õrnades piirkondades. Toode on loodud eemaldama soovimatud karvad delikaatselt ja õrnalt, ärritus tekitamata. Vaharibadega depileerimine on kiire ja praktiline moodus karvade eemaldamiseks, kuna koos karvanääpsuga eemaldatakse hõlpsalt ka karva juured. Uued karvad hakkavad ilmuma alles 4-6 nädala pärast. Vaharibasid on kerge kasutada, neid ei ole vaja kuumutada. Uus tehnoloogia võimaldab eemaldada ka kõige lühemad karvad. Vaharibad on rikastatud jojoba- ja kookosõliga, mis muudavad naha pehmeks ning rahustavad seda. Lavendli- ja apelsiniõli toniseerivad nahka, tulemuseks on siidpehme ja kergelt lõhnastatud nahk.

Tootekood: 8017990115647 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Pakendis on 20 valmis vahariba karvade eemaldamiseks näole ja 3 puhastusrätikut depilatsioonijärgseks puhastamiseks. Sobib õrnale nahale ja mõeldud just ülahuulelt, lõualt ja põskedelt soovimatute karvade eemaldamiseks. Depilleerimine vaharibadega on kõige kiirem ja praktilisem moodus karvade eemaldamiseks, kuna vaharibad eemaldavad koos karvaga ka karva juure. Uued karvad ilmuvad alles 4-6 nädala pärast. Vaharibasid on kerge kasutada, neid ei ole vaja kuumutada. Uus tehnoloogia võimaldab eemaldada ka kõige lühemad karvad. Tootes sisalduv sheavõi, kookosõli ning saialille ekstrakt niisutavad ja rahustavad nahka ning naturaalne karamell muudab naha pehmeks. Lisaks on koostist rikastatud taastava toimega C-vitamiiniga. Tulemuseks on siidpehme, kergelt lõhnastatud nahk.
Kasutusjuhend:
1) Hõõru vahariba mõni sekund käte vahel, vaha soojenemiseni.
2) Tõmba ribad aeglaselt lahti. Kasuta iga riba uuesti, kuni see enam kinni ei jää.
3) Aseta riba nahale, silu korduvalt karvakasvu suunas. Depileeritav piirkond peab olema kuiv ning nahaärrituseta. Huule piirkonnas töödelda kumbagi huule poolt eraldi.
4) Tõmba vahariba kiiresti tagasi vastukarva. Ebamugavustunde vältimiseks hoia nahka pingul ning eemalda vahariba võimalikult paralleelselt nahaga. Kiirem tõmme tagab parema efektiivsuse ning on vähem valulik. Korda süstemaatiliselt, et tagada veatu karvaeemaldus.
5) Vahatamise lõppedes eemalda vahajäägid Peel Fruit Aloe järelhooldussalvrätidega. Aloe aitab rahustada ärritunud nahka.
Vahatades eriliseks sündmuseks, jäta kindlasti 24 tundi aega punetuse kadumiseks. Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav karva pikkus ennem depilatsiooni vähemalt 3mm. Nahk ei tohi olla eelnevalt kreemitatud.
Hoiatused:
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida silmade piirkonda. Kui nahale tekib peale vahatamist punetus, loputada koheselt vaha jäägid maha rohke veega. Kui tugev punetus ei taandu mõne aja jooksul, küsida meditsiinilist nõu. Soovitav toodet mitte kasutada karvaste sünnimärkide, tüügaste, vistrike ja veenilaiendite korral. Esmakordsel vaharibade kasutamisel soovitame testida neid väiksel osal keha piirkonnas ja järgida tulemust 24h jooksul. Ei ole soovitav kasutada diabeetikutel ja eakatel inimestel. Mitte kasutada rinna, skalbi, genitaalpiirkonnas. Vältida deodorantide ja alkoholi sisaldavate toodete kasutamist kohe peale vahatamist. Ainult välispidiseks kasutamiseks.

Lisainfo

Kaubamärk

PeelFruit

Title

Go to Top