fbpx

Vaharibad Peel Fruit depileerimiseks kehale 20tk

2,99

Vaharibad karvade eemaldamiseks Argaaniaõliga. Pakendis sisaldub: 20 kasutamiseks valmis vahariba kehale, puhastusrätikud kasutamiseks peale depilatsiooni. Depileerimine vaharibadega on kiire ja praktiline moodus soovimatute karvade eemaldamiseks, kuna vaharibad eemaldavad koos karvanääpsuga ka selle juure. Uued karvad hakkavad ilmnema alles 4- 6 nädala pärast. Vaharibasid on kerge kasutada – neid ei ole vaja kuumutada. Uus tehnoloogia võimaldab eemaldada ka kõige lühemad karvad. Vaharibad on rikastatud E-vitamiini, sheavõi ja kookosõliga, mis rahustavad nahka ning muudavad selle pehmeks. Samaaegselt toniseerivad lavendli- ja argaaniaõli nahka, mille tulemusena muutub see siidpehmeks ning kergelt lõhnastatuks.

Tootekood: 8017990115586 Kategooriad: , , Sildid: ,

Kirjeldus

Vaharibad Argaaniaõliga kehale ja puhastusrätikud kasutamiseks peale depilatsiooni. Depileerimine vaharibadega on kiire ja praktiline moodus soovimatute karvade eemaldamiseks, kuna vaharibad eemaldavad koos karvanääpsuga ka selle juure. Uued karvad hakkavad ilmnema alles 4- 6 nädala pärast. Uus tehnoloogia võimaldab eemaldada ka kõige lühemad karvad. Vaharibad on rikastatud E-vitamiini, sheavõi ja kookosõliga, mis rahustavad nahka ning muudavad selle pehmeks. Samaaegselt toniseerivad lavendli- ja argaaniaõli nahka, mille tulemusena muutub see siidpehmeks ning kergelt lõhnastatuks.
1) Soojenda vahariba mõni sekund käte vahel
2) Tõmba ribad aeglaselt lahti. Kasuta iga riba uuesti, kuni see enam kinni ei jää.
3) Aseta riba nahale, silu korduvalt karvakasvu suunas. Depileeritav piirkond peab olema kuiv ning nahaärrituseta.
4) Tõmba vahariba kiiresti tagasi vastukarva.
Vahatades eriliseks sündmuseks, jäta kindlasti 24 tundi aega punetuse kadumiseks. Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav karva pikkus ennem depilatsiooni vähemalt 3mm. Nahk ei tohi olla eelnevalt kreemitatud. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida silmade piirkonda. Ei ole soovitav kasutada diabeetikutel ja eakatel inimestel.

Lisainfo

Kaubamärk

PeelFruit

Title

Go to Top