fbpx

Vaharibad Peel Fruit depileerimiseks näole 20tk

2,55

Vaharibad karvade eemaldamiseks näolt argaaniaõliga. Pakendis sisaldub: 20 valmis vahariba näole ja puhastusrätikud kasutamiseks peale depileerimist. Sobib kasutamiseks keha kõige õrnemates piirkondades: nägu, kaenlaalused ja bikiinipiirkond. Toode on loodud eemaldama soovimatud karvad delikaatselt ja õrnalt just ülahuulelt, lõualt ja põskedelt. Vaharibadega depileerimine on kiire ja praktiline moodus karvade eemaldamiseks, kuna koos karvanääpsuga eemaldatakse hõlpsalt ka karva juured. Uued karvad hakkavad ilmuma alles 4-6 nädala pärast. Vaharibasid on kerge kasutada, neid ei ole vaja kuumutada. Uus tehnoloogia võimaldab eemaldada ka kõige lühemad karvad. Vaharibad on rikastatud argaania- ja kookosõliga, mis muudavad naha pehmeks ning rahustavad seda. Sheavõi toidab nahka. Vitamiinid E aitab nahka hooldada ning hoida seda puhta ja tervena. Parabeenide, BHA, BHT vaba.

Tootekood: 8017990115579 Kategooriad: , , Sildid: , ,

Kirjeldus

Sobib kasutamiseks kõige õrnemates piirkondades: nägu, kaenlaalused ja bikiinipiirkond. Eemaldab soovimatud karvad delikaatselt ja õrnalt. Uued karvad hakkavad ilmuma alles 4-6 nädala pärast. Uus tehnoloogia võimaldab eemaldada ka kõige lühemad karvad. Rikastatud argaania- ja kookosõliga, mis muudavad naha pehmeks ning rahustavad. Sheavõi ja E-vitamiin toidab nahka.Parabeenide, BHA, BHT vaba.
1) Soojenda vahariba mõni hetk käte vahel.
2) Tõmba ribad aeglaselt lahti. Kasuta iga riba uuesti, kuni see enam kinni ei jää.
3) Aseta riba nahale, silu korduvalt karvakasvu suunas. Depileeritav piirkond peab olema kuiv ning ärrituseta.
4) Tõmba vahariba kiiresti tagasi vastukarva.
5) Vahatamise lõppedes eemalda vahajäägid puhastuslappidega.
Vahatades eriliseks sündmuseks, jäta kindlasti 24 tundi aega punetuse kadumiseks. Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav karva pikkus enne depilatsiooni vähemalt 3mm. Nahk ei tohi olla eelnevalt kreemitatud. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida silmade piirkonda. Ei ole soovitav kasutada diabeetikutel ja eakatel inimestel.

Lisainfo

Kaubamärk

PeelFruit

Title

Go to Top