Kuivšampoon NOAH DRY neutraalne 200ml
15,99€
NOAH Neutraalne kuivšampoon, ideaalne kõikidele juuksetüüpidele. Sobib juuste värskendamiseks pesukordade vahel, jätab juuksed puhtaks, volüümiliseks ja ümbritseb teid meeldiva troopilise kookoslõhnaga. Kuivšampoon ei asenda pesemist, kuid võib aidata pikendada pesukordade vahelist aega
hoides samal ajal teie juuksed värsked ja puhtad. Toode EI sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA-d ja SLS-i.
Kasutamine: Enne kasutamist loksutage korralikult. Pihustage kuivadele juustele umbes 30 cm kauguselt, kandes toodet hoolikalt juurtele. Masseerige juukseid sõrmedega. Pole vaja loputada. Oodake mõni minut ja seejärel harjake juukseid õrnalt.
Suurema efektiivsuse saavutamiseks jagage juuksed osadeks ja pihustage toodet osade kaupa peanahaleHuuleläige GLOSS AFFAIR 04 Milky Pink
6,25€
Bella Oggi uuenduslik booster huuleläige, mis annab huultele värvitooni ja täidlasema välimuse.
Orgaanilise argaaniaõli ja hüaluroonhappega rikastatud koostis katab huuli meeldivalt, niisutades neid sügavalt, siludes ja vähendades peeneid kortse, andes koheselt huultele täidlasema efekti. Niisutav koostis sulandub huultele, pakkudes kerget, märjalt küütlevat, kuid mittekleepuvat viimistlust. Lisaks muudavad taimse vaha koostisosad huuleläike kreemjaks ja rikkalikult säravaks.
Täielikult läbipaistva pudeli ruudukujuline disain koos roosast kullast korgiga täiustavad toodet, luues 3D-efekti. Uuenduslik, kaldus aplikaator on loodud andma õige koguse toodet säravate huulte saavutamiseks, lisaks on aplikaatori tipuga võimalik joonistada täiuslik huulekaar, et saavutada koheselt säravad ja täidlased huuled.Dušigeel-vedelseep LaQ SENSUAL naistele 500ml
6,99€
Looduslik ja vegan dušigeel naistele, kes on peened ja õrnad, loomulikult elegantsed ja võrgutavalt võluvad. Selle naiselik ja ülimalt sensuaalne lõhn ergutab meeli ja kujutlusvõimet. Põhineb õrnatoimelistel puhastavatel ainetel ning sisaldab ka postbiootikumi ja palju kasulikke taimeekstrakte. Välispidine!
Hügieenimask puuvillane ninaklambriga IDC roosad täpid
0,26€
Stiilne korduvkasutatav hügieenimask. Maski muudab tõhusamaks selle ülaosas paiknev metallne ninaklamber ning mugavaks kasutamiseks on maski kinnitussangad reguleeritavad. 100% puulvillast valmistatud mask sobib hästi kasutamiseks nii lastel, kui täiskasvanutel. Puhastada pärast iga kasutamist. Viirusosakesed hävinevad alates 60 kraadise pesu puhul.
Hoiatus! Tegu ei ole meditsiinilise maski ega isikukaitsevahendiga. Näokate piirab kasutaja hingamisteedest piisakeste lendumist keskkonda. Maski kasutamine ei asenda teisi kaitsemeetmeid nagu regulaarne kätepesu, vajalik distantsihoidmine jms. Kontrollige alati, et näokate oleks õigesti sätitud ja kataks teie nina, suu ja lõua; habe võib vähendada
filtreerimistõhusust. Ei sobi alla 3-aastastele lastele.Huulepulk-palsam COLOR MAGNIFIER 5 Watermelon Touch
7,45€
Huulepalsami Color Magnifier värvi parandamise tehnoloogia mõjub huultel nii, et aitab silmnähtavalt välja tuua ja rõhutada huulte loomulikku värvitooni ning suurendada superniisutava koostisega selle sära. Saadaval 6 värvitooni, mis hõlmavad erinevat valikut läbipaistvast kuni tumeda ploomini.
Talvine päikesekaitsekreem-pulk FLOSLEK Winter SPF50+ näole 16g
15,56€
Päikesekaitsekreem-pulk näole on veekindel, SPF 50+ kaitsega kreem mis mõeldud kasutamiseks rasketes talvetingimustes või sportides. Kreemi soovitame ka värskete tätoveeringute hooldamiseks. Toode ei sisalda vett.
Kreempulk toidab, regenereerib, aeglustab vananemisprotsessi, tagab väga kõrge kaitse UV-kiirguse eest.
Mugav pulk võimaldab määrida kreemi igas olukorras moodustades õrna ja nähtamatu, hingava kaistekile.
Dermatoloogiliselt testitud.Huulepalsam Byphasse niisutav 2tk
3,55€
Niisutav huulepalsam parandab lõhenenud ja kuivade huulte seisukorda. Äärmiselt pehme ja pikaajalise toimega. Sisaldab sheavõid, glütseriini, mesilasvaha, hüdrokompleksi, pantenooli, viinamarjaseemneõli ja UVB/UVA filtreid. Kaitseb huuli nii külma, jaheda tuule kui ka kuuma päikese eest. Maitsetu. 93% koostisosadest on looduslikku päritolu.
Komplekt Mini Floslek Anti Acne 24H toonik 50ml, kreem 50ml ja seerum 50ml
Algne hind oli: 20,00€.13,99€Current price is: 13,99€.
30% Off
Komplekt ANTI AKNE 24H Mini kombineeritud, rasusele, aknele kalduvale nahale.
Komplekt sisaldab:
*Matistav näokreem kombineeritud, rasusele, aknele kalduvale nahale 50ml
*Rahustav seerum kombineeritud, rasusele, aknele kalduvale nahale 50ml
*Mini-toode: Nahka normaliseeriv toonik kombineeritud, rasusele, aknele kalduvale nahale 50ml
Vegan dermakosmeetika. Dermatoloogiliselt testitud inimestel, kellel on aknele kalduv nahk.Viimistlussprei NOAH sirgendav Piima ja Puuvillaõliga 150ml 5.12
12,99€
Juukseid sirgendav piimaga rikastatud viimistlussprei sobib suurepäraselt lokkis ja kräsustele juustele muutes need lihtsa vaevaga sirgeks ja siledaks. Samaaegselt niisutab ja toidab tootes sisalduv puuvillaõli juukseid sügavuti. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.
Enne kasutamist raputada pudelilt. Pihusta niisketele juustele kogu pikkuses, silma sattumisel loputa veega.Massaažihari kuivharjamiseks puidust varrega, riputuspaelaga
9,75€
Kuivharjamiseks ja massaažiks mõeldud naturaalsest Shima Superba puidust ja naturaalsete sisal agaavi kiududest harjastega hari. Hoolitse oma keha ja naha eest ning teosta kuivharjamist igapäevase hügieenirutiini osana alati peale keha pesemist. Kuivata nahk ja teosta massaazi kuival nahal jälgides lümfide liikumist. Kuivharjamine aitab: võidelda ja vähendada tselluliiti, silub ja silendab nahka, ergutab vereringet, eemaldab surnud naharakud, takistab karvade sissekasvamist, valmistab naha ette järgmisteks hooldusrituaalideks.
Tualettvesi SOCIAL Club meestele 100ml
18,00€
Avastage vaba hinge olemus! Elegantsus ja jultumus kohtuvad oma suitsustes, gurmaansetes nootides, kutsudes esile Havanna jazziklubi lummava atmosfääri. Liituge meie eksklusiivse klubiga ja kogege unustamatuid kohtumisi tänu selle salapärase ja pealtnäha keerukale lõhnale. Põhjanootides kakao, vanilje ja tonka uba, keskmes õhkavad viigimari, vürtsid ja kookos ja tipus heljub roosamarja tubakalehe ja kuivatatud marjade aroom.
Pesuhari sisal*
3,86€
Donegal naturaalsetest kiududest pesuhari annab nahka kooriva efekti, koorimine uuendab ja pinguldab nahka, muutes selle siidiseks ja elastseks. Regulaarne kuivalt naha harjamine aitab kaasa tselluliidi vähendamisele. Naha koorimine kiirendab jääkainete väljutamist, surnud naharakkude eemaldamist ja muudab naha siledaks ning pehmeks. Sobib nii saunas, vannis, dushi all pesemiseks kui ka kuivalt masseerimiseks ning naha koorimiseks vastavalt vajadusele, kasutada paar korda nädalas või kuuridena mõne nädala jooksul iga päev.
Silmakreem-geel FLOSLEK Arnica Plus tursetele ja verevalumitele 15ml
4,75€
Floslek silmakreem arnikaekstraktiga pehmendab ja niisutab nahka, silendab kortse ja aitab vähendada tumedaid „sinakaid“ silmaaluseid ja turseid, tugevdab kapillaare. Parandab märgatavalt niiskustaset, hüdratsiooni ja ühtlustab nahatooni silmaümbruse piirkonnas. Kreem sisaldab C-vitamiini, trokserutiini-rikast atserolaekstrakti, stimuleerib kollageeni ja elastiini tootmist, aitab siluda efektiivselt kortse. Suurendab kapillaaride paindlikkust, elastsust ja toonust, ergutab mikrovereringet, vähendab veresoonte rabedust ja haprust, ennetab seeläbi tumedate silmaaluste tekkimist. 0% allergeene, parabeene, lõhna-ja värvaineid. Dermatoloogiliselt testitud, oftalmoloogiliselt testitud. Kasutamine: kanna hommikuti ja õhtuti väike kogus kreemi silmade ümber õrnalt tupsutades, lase imenduda. Sobib meigi alla. Vegan toode
Küünelakk Gel Effect keratiiniga 11 Fire Red
3,99€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Solaariumikreem Wild Tan Crazy Bronzer DHA ja kollageeniga 15ml
1,68€
Kiire päevitusefektiga ja tugevate pruunistajatega (DHA & Erythruloos) kreem annab intensiivse ja kauakestva päevituse, mis püsib nahal kauem. Kollageen – taastab ja toniseerib. Sheavõi – niisutab ja taastab nahka. Kasutamine: Enne päevitamist määri ühtlaselt nahale. Pärast pealekandmist pese käed. Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Ei sisalda UV-filtreid. Lõpeta toote kasutamine, kui tekib nahaärritus. Dermatoloogiliselt testitud.
Geellakk GEL PRO 39 Harmony 5ml
Algne hind oli: 6,99€.5,59€Current price is: 5,59€.
20% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Pimsskivi Donegal ECO naturaalne kandiline
0,99€
Pimsskivi Donegal naturaalne kandiline
Donegal naturaalne pimsskivi klotsi kujulisena. Pimss sobib jalgakandadelt surnud naharakkude eemaldamiseks. Vähemalt kord kuus on soovitatav jätta pimsskivi soolvette ööpäevaks ligunema, takistamaks bakterite arenemist.Dušigeel LaQ Kiwi & Grapes BEAUTY&CUTIE 500ml
6,99€
Naturaalne ja vegan dušigeel värske kiivi ja viinamarjade puuviljase lõhnaga. Sobib suurepäraselt aktiivsele, särtsakale ja seltskondlikule naisele, kes oma positiivse energiaga muudab igavad kohtumised säravaks ja paneb halvad peod käima. See sobib suurepäraselt päeva maitsvaks alguseks!
Koostis põhineb taimset päritolu pehmetel puhastavatel ainetel. Seda on rikastatud niisutavate koostisosade kompleksiga, sealhulgas kiivi- ja viinamarjaekstrakti, uurea, B3-vitamiini (niatsiinamiid), piimhappe ja inositooliga. See on loodusliku niisutusfaktori (NMF) ekvivalent ja tugevdab naha kaitsebarjääri.
Aroom: tipunoodid: viinamarjad, rohelised marjad. Süda: viinamarjad, mustsõstar, mandariin, kiivi, troopilised puuviljad. Põhinoot: mustsõstar, mandariin. Vegan. Välispidiseks kasutamiseks. pH neutraalne. Kasutusjuhend: Kandke oma kasukale, hõõruge vahule ja loputage. No muidugi, laske käia ja ikka loputage, loputage. Meie teame seda nagunii, et see lõhn on taevalik ja et juba paari tunni pärast olete tagasi dušši all, sest see lõhnab taevalikult!Juuksevärv NOAH 140ml Blond 7
Algne hind oli: 11,99€.8,39€Current price is: 8,39€.
30% Off
Püsijuuksevärv Noah koostist on rikastatud mahepõllumajandusest pärit riisivalgu ja linaseemneõliga. Annab juustele soovitud tooni, kattes hallid juuksed alates esmakordsest kasutamisest, olles seejuures õrn nii peanaha kui juuksekiudude vastu. Toote uuenduslik koostis ei sisalda ammoniaaki, parabeene ega resortsinooli, nii võimaldab see saavutada soovitud värvitooni juukseid kahjustamata. Sobib kasutamiseks ja tundliku nahaga inimestel. Riisivalk ja linaseemneõli loovad juustele loodusliku kaitsekihi, takistades neid kaotamast pehmust, elastsust ning sära. Värvimisjärgse šampooni ja palsami sünergiline toime aitab intensiivistada värvitooni, pikendades selle kestvust, samaaegselt juukseid sügavuti niisutades ja toites, andes neile elujõudu ja elastust. Professionaalse kvaliteediga toode, Professionaalse kvaliteediga toode. Ilma ammoniaagi, parabeenide ja resorsiin. Juuksevärv on nikkel-testitud (sisaldab raskemetalli alla 0,001 %), seega sobilik eriti tundlikule peanahale, vältides allergilise reaktsiooni teket.
Pakend sisaldab:
-1 NOAH juuksevärvi 50ml
-1 NOAH aktivaator 75ml
-1 NOAH 1.6B Värvi kaitsev šampoon + palsam 15ml
-1 paar kindaidKasutamine: Kammige kuivad juuksed õrnalt läbi, et eemaldada juuksehooldustoodete jäägid. Lisage tuubis olev värvikreem pudelis olevale aktivaatorile ning loksutage hoolikalt. Lõigake ära pudeli tipp märgitud kohalt, pange kätte kindad ning alustage viivitamatult värvi kandmist juustele. Alustage värvimist juuksejuurtelt, masseerige õrnalt sõrmeotstega ning laske värvil 20 minutit mõjuda, seejärel kandke värv ülejäänud juustesse. Parema tulemuse saavutamiseks soovitame juuksed keskmise tihedusega kammiga läbi kammida, et tagada värvi ühtlane jaotus. Jätke värv veel 10-15 minutiks pähe ning seejärel peske hoolikalt värvi jäägid juustest välja pakendisse lisatud NOAH 1.6 värvikaitse šampooni ja palsamiga.Enne värvi juustele kandmist soovitame kanda juuksepiirile ja kõrvadele paksem kiht kreemi, et vältida plekkide jäämist nahale. Valmis segu on mõeldud ühekordseks kasutamiseks. Kõik jäägid tuleb pärast värvimise lõpetamist ära visata.Segage väike kogus Noah värvikreemi sama koguse Noah värviaktivaatoriga plastmassist anumas (ärge kasutage metallist kaussi või lusikat). Kasutage tundlikkus testi tegemiseks sama värvisegu, mida kavatsete kasutada juuste värvimiseks. Puhastage väike pind nahka kõrva taga ja kuivatage õrnalt puuvillase kangaga, seejärel kandke paar tilka värvisegu nahale. Laske kuivada. Ärge peske seda kohta 48 tunni jooksul. Kui selle aja jooksul ilmnevad ärrituse märgid – punetus, sügelus, pindmine kuivus, ärge kasutage antud värvi juuste värvimiseks. Pärast keemilist sirgendamist või püsilokkide tegemist oodake juuste värvimisega vähemalt 15 päeva. Ärge kasutage toodet kulmude ja ripsmete värvimiseks. Vältige kontakti silmadega, toote silma sattumisel loputada rohke veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas ning mitte kasutada alla 16 aastaste laste juuste värvimiseks.
Puuder SUBLIME POWDER 130
8,99€
Sublime Powder, kerge ja laitmatu loomuliku mati viimistlusega puuder, mis sulandub ideaalselt näole, matistades läikivad alad. Tekstuur on tänu pehmele koostisele nahal ülimalt sile, ideaalne pooride ja miimikajoonte minimeerimiseks. Jumestuskreemile peale kantud puuder täiustab selle viimistlust ning parandab vastupidavust terve päeva kestvale jumestusele, jättes jume matiks ja ühtlaseks. Sublime Powder sobib ideaalselt ka jume värskendamiseks. Saadaval 3 värvitoonis, mis sobivad kõikidele nahatoonidele.
Dušigeel-šampoon Genera porgand papaia aloe vera 300ml
1,55€
Dušigeel ja šampoon üheskoos peale päeva päikese käes, õrn ja tasakaalustatud koostis, mis sobib ideaalselt nii keha kui juuste pesuks. Tulemuseks on sile ja pehme nahk, tugevad ja läikivad juuksed. Koostises Aaloe, porgandi ja papaia ekstraktid. Dermatoloogiliselt testitud.
Palsam NOAH VITAMINS kerge taastav vitamiin C 250ml
16,35€
Vitamiinipalsam aktiivse C-VITAMIINIGA krambe- (Crambe Abyssinica oil), päevalille- ja avokaadoõlil põhinev kerge taaselustav niisutav palsam kõikidele juuksetüüpidele. C-vitamiin aitab kiirendada juuste taaskasvamist, soodustades peanaha vereringet, et saada läikivad ja tugevad juuksed. Sisaldab päevalilleõlil ja avokaadol põhinevat toimeainet, mis aitab juukseid pusadest lahti harutada ja vähendada kahusust. Kompleks soodustab peanaha ja folliikulite vereringet, aidates kiirendada juuste taaskasvu. Kasutamine: Kanna pärast pesemist kogu pikkuses rätikukuivadele juustele. Kammi õrnalt ja jäta minutiks mõjuma. Loputa hoolikalt. Silma sattumisel loputada veega.Vegan.
Geellakk GEL PRO 50 Gothic Story 5ml
Algne hind oli: 6,99€.5,59€Current price is: 5,59€.
20% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga.Polümeriseerub LED- või UV-lambis. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Ripsmetušš BOMB! ARGAN OIL
7,99€
Super volüümi andev Bomb ripsmetušš agraaniaõliga, äärmiselt tihedate ja kaunite ripsmete saladus. Inovaatiline harjas katab iga ripsme sügav-musta värviga, ei määri, ei pudene ning on tükivaba. Toote koostisse ei kuulu: parabeenid, TEA, vedelad parafiinid, parfüümid, D5.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00