• Iluõli Byphasse Tahiiti gardeenia ja kookosõliga 100ml

    7,99

    Tahiiti gardeenia ja kookose õliga Byphasse iluõli on spetsiaalselt loodud juuste ja kuiva naha niisutamiseks, elavdamiseks, pehmendamiseks ja kuiva naha vältimiseks. Ideaalne igapäevaseks hoolduseks. Rikas oomega 3, 6 ja 9 poolest. 99% looduslikku päritolu. Vegan. Kasutamine: Kandke puhtale ja kuivale näo- ja kehanahale, masseerige õrnalt kuni täieliku imendumiseni. Juuste puhul kandke kuivadele või niisketele juustele juurtest otsteni.

  • Dušigeel-suhkrukoorija LaQ Praline tahke 220g

    10,14

    Siin ma olen, pinguldav ja tselluliidivastane looduslik ja vegan suhkrukoorija. Ma vahutan suurepäraselt, olles kerge vahuse konsistentsiga, olles suurepärane alternatiiv dušigeelile. Lõhnan sokolaadiselt õndsalt rahu ja lõõgastuse järele – olen kui maitsev pralinee
    Lühidalt: ma puhastan naha õrnalt ja eemaldan surnud naharakud, ühtlasi ma silun ja pinguldan nahka. Välja kukub selline hoolitsetud keha, mis on peenelt lõhnastatud maitsvate pralinee aroomidega ja on suurepäraselt ette valmistatud edasisteks turgutus protseduurideks!
    Toote koostis põhineb õrnadel taimsetel puhastusainetel, sisaldades niisutavat sheavõid ja glütseriini ning siluvat sorbitooli. Suhkur mitte ainult ei niisuta ja ei rahustab nahka, vaid eemaldab tõhusalt ka surnud naharakud. Lisaks on koostises niisutavaid ekstrakte kaeraseemnetest, lina- ja riisipiimast, aga ka toitvaid ekstrakte kakaoubadest, kreeka pähkli lehtedest ja vanilli viljadest. Tselluliidivastase ja pinguldava toimega koostisained on rohelise kohvi, pipra, ingveri ja kaneeli ekstraktid.
    Lõhna tipunoodiks on kreemjas pehmus, südames hõljuvad magusad maasikad ja pählikd ning sügava põhja moodustav gurmaani vanill. Kasutamine: Kandke väike kogus toodet niiskele nahale, masseerige ringjate liigutustega kuni vahu tekkimiseni, seejärel loputage hoolikalt veega.

  • Dušigeel-vaht LaQ lastele Natural Sinine tahke 20g

    5,07

    Looduslik, tahke ja veega emulgeeritav puhastusvaht lastele keha ja käte ning juuste pesemiseks. Vahu aluseks on pehmed taimset päritolu puhastavad ained, mis on rikastatud niisutava riisipiima ekstrakti, sheavõi ja magusa mandli õliga. Niisutava kompleksi ja rahustavate koostisainete lisamine, sh. allantoiin, pantenool, Copaiba kreem ja oliiviõli tugevdavad naha kaitsebarjääri, jättes selle ideaalselt niisutatuks ja toidetuks. 94% looduslikke koostisosi. pH neutraalne. Ärge kasutage, kui teate naha tundlikkust koostisainete osas. Vältige kokkupuudet silmadega. Lastele alates 3 eluaastast. Välispidiseks kasutamiseks. Säilitada toatemperatuuril. Vegan.

  • Kätekreem Byphasse intensiivselt niisutav kuivadele kätele 150ml

    3,35

    Byphasse intensiivselt niisutav kätekreem toidab ja pehmendab kuiva käenahka.
    Koostises olev glütseriin, sheavõi ja provitamiin B5 niisutab sügavalt hooldades nahka. *E-vitamiini derivaat
    Kasutamine: Kandke kreem kätele ning kergelt masseerige kuni kreem on täielikult imendunud.
    Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel pesta silmi rohke veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

  • Tualettvesi BOUM URBAN EDT 100ML meestele 100ml

    9,14

    Nagu kutse elada elu intensiivselt ja julgelt, avaneb Boum Urban
    tsitruse, õuna ja geraaniumi sädelevate nootidega. Selle puuviljane, aromaatne ja
    puidust südant soojendavad soojad, vürtsikad vanilli, patšuli ja
    tonka uba.

  • Näotoonik Byphasse nõiapuuvee ja apelsiniõitega rasusele nahale 500ml

    3,99

    Toode sisaldab nõiapuuvett, millel on poore ahendav omadus. Toonik puhastab nahka, taastab naha sära, ahendab poore ja parandab naha jumet. Puhastab nahka ärritamata. Apelsiniõie ekstrakt on kergelt kudesid kokkutõmbavate omadustega ning sobib eriti hästi rasusele nahale. Aitab nahast toksiine eemaldada. Toonik on ideaalne kasutamiseks probleemse naha korral.
    Kasutamine: Kanna toonik vatipadjale ja puhasta õrnalt näo ja kaelapiirkond. Ainult välispidiseks kasutamiseks.

  • Geellakk GEL PRO 04 Chiffon 5ml

    Algne hind oli: 7,11€.Current price is: 1,84€.

    74% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga.Polümeriseerub LED- või UV-lambis. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Kamm moderne juuste värvimiseks 26 cm

    2,99

    Modernne kamm metallsabaga juuste värvimiseks võimaldab saavutada professionaalseid värvimistulemusi oma kodus.
    Erineva pikkusega hambad jagavad juuksed täpselt osadeks, mis kiirendab värvimisprotsessi. Keemilistele ainetele vastupidav konstruktsioon tagab kammi pikaajalise vastupidavuse, isegi sagedasel kokkupuutel värviga.
    Täiuslik tööriist neile, kes soovivad ise juuste värvi ja stiiliga eksperimenteerida.
    Kammi pikkus 26 cm.

  • Palsam Byphasse HAIR STYLING juustesse jäetav keratiini argaaniaõliga 250ml

    4,05

    Juustesse jäetav keratiinpalsam toitvate õlidega ohjeldamatutele ja raskesti käsitletavatele juustele. Kreemjas palsam silub juukseid, on sirgendava ja kaitsva toimega. Keratiinõli ja siidiekstraktiga koostis aitab kontrolli alla saada ohjeldamatud lokid, muudab lihtsaks ka kõige tõrksamate juuste töötlemise sirgendaja või fööniga, seejuures ei muutu juuksed raskeks ega rasuseks. Palsamis sisalduv keratiinõli tugevdab juukseid, andes neile elujõulise läike ning siidiekstraktid pehmendavad juukseid, saavutades elastse siidise efekti. Siledad ja läikivad juuksed, tulemus püsib ka niiskes keskkonnas ning märja ilmaga. Ideaalne toode siledate juuste saavutamiseks. Palsam ei vaja loputamist.

  • Küünelakk Gel Effect keratiiniga 704 Jazz Vibes

    4,05

    Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.

  • Juukselakk NOAH ökoloogiline Argaaniaõli ja Vitamin E-ga 5.10

    14,22

    Uus Itaalia loodustoodete sari Noah, mille tooted sisaldavad vaid taimseid ekstrakte ja puhtaid eeterlike õlisid ning pole loomade peal testitud. Noah tugevatoimeline argaania õli ja E-vitamiiniga rikastatud juukselakk sobib igat tüüpi juustele ning annab kohese läike ja maksimaalse kauakestva hoidvuse. Kuivab kiiresti, kaitseb niiskuse ja keskkonnast tulenevate kahjulike ainete eest. Ei jäta juustesse jääke ja on lihtsasti välja kammitav.
    Pihustamine ühtlane ja peen. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.

  • Huulepulk-palsam COLOR MAGNIFIER 1 Cloud Dancer

    7,58

    Huulepalsami Color Magnifier värvi parandamise tehnoloogia mõjub huultel nii, et aitab silmnähtavalt välja tuua ja rõhutada huulte loomulikku värvitooni ning suurendada superniisutava koostisega selle sära. Saadaval 6 värvitooni, mis hõlmavad erinevat valikut läbipaistvast kuni tumeda ploomini.

  • Geellakk GEL PRO 07 Toffee 5ml

    Algne hind oli: 7,11€.Current price is: 1,84€.

    74% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga.Polümeriseerub LED- või UV-lambis. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Juuksekummid erinevad värvid peenike kumm 12tk

    1,48

    Juuksekummid erinevad värvid 12tk

  • Huuleläige GLOSS AFFAIR 02 Toffee Roses

    6,35

    Bella Oggi uuenduslik booster huuleläige, mis annab huultele värvitooni ja täidlasema välimuse.
    Orgaanilise argaaniaõli ja hüaluroonhappega rikastatud koostis katab huuli meeldivalt, niisutades neid sügavalt, siludes ja vähendades peeneid kortse, andes koheselt huultele täidlasema efekti. Niisutav koostis sulandub huultele, pakkudes kerget, märjalt küütlevat, kuid mittekleepuvat viimistlust. Lisaks muudavad taimse vaha koostisosad huuleläike kreemjaks ja rikkalikult säravaks.
    Täielikult läbipaistva pudeli ruudukujuline disain koos roosast kullast korgiga täiustavad toodet, luues 3D-efekti. Uuenduslik, kaldus aplikaator on loodud andma õige koguse toodet säravate huulte saavutamiseks, lisaks on aplikaatori tipuga võimalik joonistada täiuslik huulekaar, et saavutada koheselt säravad ja täidlased huuled.

  • Palsam NOAH MINI toitev Mangoga 75ml 2.1

    Algne hind oli: 6,56€.Current price is: 4,59€.

    30% Off

    Toitev palsam, mis aitab ka ilma silikoonide sisalduseta eemaldada ning ära hoida pusade tekkimist, samal ajal juukseid sügavuti niisutades. Toode sisaldab vaid taimseid ekstrakte ja puhtaid eeterlike õlisid ning pole loomade peal testitud. Palsamis sisalduvad mango ja riisivalguekstraktid on suure toiteväärtusega ning taastavate omadustega, juuksed on pehmed, kaitstud ning niisutatud, muutmata need raskeks ning peadligi. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Kanna niisketele juustele masserivate liigutustega. Jäta juustele 1-2 minutiks mõjuma. Loputa hoolikalt.

  • Silmapliiats EyeLiner 09 Ploom

    3,04

    Eyeliner silmapliiats sobib pealekandmiseks nii alumisele kui ülemisele silmalaule. Täiuslik sile ja ühtlane värvijoon, mis ilmestab silmade loomulikku sära.

  • Dušigeel Byphasse NATURE EUCALYPTUS & BERGAMOT 600ml

    4,45

    Byphasse Nature dušigeel eukalüpti ja bergamoti ekstraktidega omab kõiki häid omadusi, mida nahk vajab turgutust andva duši jaoks. Meeldiva lõhnaga ja tasakaalustatud pH tasemega.

  • Kuivšampoon NOAH DRY neutraalne 200ml

    16,26

    NOAH Neutraalne kuivšampoon, ideaalne kõikidele juuksetüüpidele. Sobib juuste värskendamiseks pesukordade vahel, jätab juuksed puhtaks, volüümiliseks ja ümbritseb teid meeldiva troopilise kookoslõhnaga. Kuivšampoon ei asenda pesemist, kuid võib aidata pikendada pesukordade vahelist aega
    hoides samal ajal teie juuksed värsked ja puhtad. Toode EI sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA-d ja SLS-i.
    Kasutamine: Enne kasutamist loksutage korralikult. Pihustage kuivadele juustele umbes 30 cm kauguselt, kandes toodet hoolikalt juurtele. Masseerige juukseid sõrmedega. Pole vaja loputada. Oodake mõni minut ja seejärel harjake juukseid õrnalt.
    Suurema efektiivsuse saavutamiseks jagage juuksed osadeks ja pihustage toodet osade kaupa peanahale

  • Küünekäärid suure sõrmeavaga tugevad kaarjad

    4,63

    Küünekäärid suure sõrmeavaga,tugevad, laia teraga kaarjad, matt.

  • Jumestuskreem MY SKIN TONE 20C Natural Amber

    10,16

    Uue põlvkonna jumestuskreem. Katab naha õhukese kihina, andes sileda ja siidise kauakestva veatu viimistluse. Kerge ja vedela, poore mitte ummistava koostisega: vaid mõni tilk parandab jumet ning loob täiusliku meigi põhja. See täidab kõik naha ebatasasused ja puudused, vähendades need miinimumini. Jumestuskreem annab nahale loomuliku tooni, jättes selle täiuslikult poolmatiks. Parabeenidevaba MY SKIN TONE koostis on rikastatud väärtuslike toimeainetega. Tensoriefektiga kaeraekstrakt muudab naha toonust ja lõdvestab; Nasturtiumi õite looduslik derivaat soodustab naha hapnikuga varustamist ning parandab nähtavalt selle sära ja elujõudu; puuviljaekstraktide uuenduslik segu tagab niisutuse ja toidetuse tundideks.
    MY SKIN TONE koos SPF 15-ga on ideaalne jumestuskreem, mis varjab ebatasasusi ja ühtlustab näo ebakorrapärase tooni, säilitades samal ajal selle loomuliku heleduse tänu pehme fookusefektiga mikropeenele puudrile, mis annab nahale sileda ja särava välimuse ilma varjudeta.

  • Silmapliiats Kajal 102 Valge

    3,04

    Bella Oggi Kajali silmapliiats annab silmadele enneolematu lummuse. Tänu oma pehmusele on selle silmalaule suitsuse efekti saamiseks või silma limaskesta äärele pealekandmine ning varjudega mängimine lihtne ning tulemuseks on täiuslikud silmad.

  • Komplekt Byphasse Silky Face

    10,99

    Komplektis Silky Face on läbipaistvasse kosmeetikakotti asetatud peapaela ja kätisekomplekt mugavaks juuste kinnitamiseks ja randmetele veekaitseks asetamiseks, meigieemaldamiseks 250ml mitsellaarvesi, mis sobib igale nähatüübile ja on ideaalne meigi ja mustuse eemaldamiseks ning vaharibad näo depileerimiseks. Kõik muretuks ja mugavaks hoolduseks!

  • Kinkekomplekt LaQ BAD BOY

    24,99

    Kinkekomplekt BAD BOY – 100% mehine, 100% vegan, 100% hurmav
    Olen see üks ja ainus – BAD BOY – looduslik ja vegan meeste kosmeetikasari, millel on metsik iseloom ja veelgi metsikum lõhn. Komplekt sisaldab dušigeeli, šampooni ja näo- ning habemeajamisjärgset kreemi. Ma ei ole kena poiss, aga olen seevastu väga armastusväärne lurjus. Mulle meeldib kaduda metsa ja tulla tagasi määrdununa nagu mees… ja näljane nagu hunt.
    Pakendatud aknaga kinkekarpi, mis on vooderdatud kunstilise heinaga. Kingitus, mis ei jäta kedagi külmaks – isegi mitte naabruses elavat karu.
    KOMPLEKT SISALDAB:
    BAD BOY 8-in-1 dušigeel meestele, 500 ml, mis peseb su keha, näo, juuksed, käed ja isegi hinge puhtaks. Sisaldab taimset glütseriini ja kasulike aminohapete kompleksi (arginiin, alaniin, seriin, valiini, proliin, treoniin), mis niisutavad ja hooldavad ka kõige karvasema isase nahka ehk et “Ma tulen metsast ja pesen end mehiselt.”
    BAD BOY 1-in-1 šampoon meestele, 300 ml on taastava toimega šampoon, mis muudab su juuksed sama tugevaks kui su iseloom. Sama kehtib ka su habeme kohta. Karvad jäävad paigale isegi siis, kui sa jookseb paljalt mööda metsa.
    BAD BOY näo- ja habemeajamisjärgne kreem, 150 ml. Looduslik ja vegan kreem, mis rahustab ärritusi ning teeb näo pehmeks nagu hundikutsikal. Sisaldab panthenooli, tubakalehe ekstrakti (antioksüdantne), maarjaohakat ja India basiilikut – kõike, mida su nägu väärib pärast ööd, millest palju ei mäleta ehk et “Ma lõhnan nii hästi, et konkurentsil pole mingit mõtet.”
    Minu lõhn:
    Peanoodid: kardemon, bergamot
    Südamenoodid: lavendel, apelsiniõis, roos
    Baasnoodid: tonka uba, vanilje, muskusemagnetism
    BAD BOY:
    *Ta ei paranda su mainet.
    *Ei tee sinust kallimat.
    *Ei ravi pohmelli.
    Aga su lõhn? See jääb meelde.
    Miks valida BAD BOY?
    *Looduslikud ja vegan koostisosad
    *Metsikult maskuliinne lõhn
    *Täiuslik kingitus – sünnipäevaks, jõuludeks või lihtsalt sellepärast, et mehed väärivad rohkemat kui seepi plastpudelis
    *Mugav ja silmapaistev kinkekarp kunstilise heinaga (karutõrjeks ja esteetikaks)
    BAD BOY – lõhnad nagu hunt, tunned end nagu isane.

  • Küünenahatangid 8 mm 2r*

    9,14

    Kvaliteetsed ja väga hea lõiketeraga küünenahatangid. Mugava käepidemega. Pisut kumer, täpne tera võimaldab eriti täpselt küünenahku lõigata.

  • Solaariumikreem Hybrid Collagen Bronzer Aloe, E-vitamiin 200ml

    31,51

    Tugeva pruunistajaga solaariumi aktivaatorkreem tagab sügavama päevituse ning kaitseb nahka vananemise eest. Sisaldab rohkesti aaloed, mis hooldab ja niisutab, muutes naha terveks ning siidiseks. Võimas türosiin võimendab melaniini tootmist loomuliku pronksja jume saavutamiseks. E-vitamiin aitab nahka taastada ja hooldada selle tervisliku välimuse nimel. Looduslikud õlid niisutavad, kaitsevad ja hooldavad nahka tumeda jume pikendamiseks. Pehmendab ja rahustab nahka päevitamise ajal ning toetab rakkude uuenemist. Solaariumikreemi Collagen on täiustatud imeliste lõhnaainetega, mis jätavad nahale meeldiva aroomi. Lihtne peale kanda, kiire tulemus, oivaline sügav päevitus! Dermatoloogiliselt testitud.

  • Solaariumikreem SuperTan Hemp Chill Strong Bronzer 200ml

    36,99

    Tugev bronzer, mis süvendab loomulikku päevitust ja hooldab nahka. Rikastatud kanepiseemneõli, kookosõli, mangovõi, kokumivõi, cupuacu-või ja sheavõiga – niisutab, taastab ja kaitseb nahka, jättes selle pehmeks ja siidiseks.
    Lõhn: mango & vanilje
    Sobib kasutamiseks solaariumis ja päevitamisel, kui soovid saavutada kiiremat, sügavamat ja kauapüsivat päevitustulemust.

  • Geellakk GEL PRO 15 Dusty Rose 5ml

    Algne hind oli: 7,11€.Current price is: 1,84€.

    74% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga.Polümeriseerub LED- või UV-lambis. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Juukseklamber beež 5 cm 24tk

    2,02

    Donegal juukseklambrid, suurepärased aksessuaarid soengute tegemiseks ja juuste kinnitamiseks. Tänu paindlikkusele on juukseklambrid käepärased ja hõlpsasti kasutatavad. Komplekt sisaldab 24 klambrit.

  • Jumestuskreem MY SKIN TONE 20N Vanilla Rose

    10,16

    Uue põlvkonna jumestuskreem. Katab naha õhukese kihina, andes sileda ja siidise kauakestva veatu viimistluse. Kerge ja vedela, poore mitte ummistava koostisega: vaid mõni tilk parandab jumet ning loob täiusliku meigi põhja. See täidab kõik naha ebatasasused ja puudused, vähendades need miinimumini. Jumestuskreem annab nahale loomuliku tooni, jättes selle täiuslikult poolmatiks. Parabeenidevaba MY SKIN TONE koostis on rikastatud väärtuslike toimeainetega. Tensoriefektiga kaeraekstrakt muudab naha toonust ja lõdvestab; Nasturtiumi õite looduslik derivaat soodustab naha hapnikuga varustamist ning parandab nähtavalt selle sära ja elujõudu; puuviljaekstraktide uuenduslik segu tagab niisutuse ja toidetuse tundideks.
    MY SKIN TONE koos SPF 15-ga on ideaalne jumestuskreem, mis varjab ebatasasusi ja ühtlustab näo ebakorrapärase tooni, säilitades samal ajal selle loomuliku heleduse tänu pehme fookusefektiga mikropeenele puudrile, mis annab nahale sileda ja särava välimuse ilma varjudeta.

  • Villiplaaster Hydrocolloid 5tk

    1,77

    Villiplaastrid kaitsevad pindmise ärrituse või hõõrumise eest, leevendavad hetkega villide põhjustatud valu. Plaaster on diskreetne ja mugav, tõrjub vett, mustust ja baktereid, kaitseb uute villide tekkimise eest.

  • Jumestuskreem MY SKIN TONE MAT 001 Cool Nude 12h 30ml

    10,16

    Uue põlvkonna vedel, matistav ja siluv jumestuskreem, mis tagab suurepärase katvuse kuni 12 tunniks. Silikoonõlide harmooniline tasakaal koos teiste innovatiivsete kauapüsivate koostisosadega katab naha matistava ja sametisena ning annab kauakestva, kuni 12 tundi püsiva loomuliku viimistluse. Jumestuskreem annab nahale loomuliku tooni, jättes selle täiuslikult matiks. Veenduge, et toode jätab teie meigi matiks ja veatuks kuni 12 tunniks. 30ml

  • Küünekäärid BLACK MATT

    4,75

    Mustad matid küünekäärid roostevabast terasest teraga tagavad täpse lõikamise ja pikaajalise vastupidavuse.
    Need on ideaalne valik igapäevaseks hoolduseks, ühendades elegantse disaini ja kõrge funktsionaalsuse.

  • Jumestuskreem MY SKIN TONE 10N Ivory

    10,16

    Uue põlvkonna jumestuskreem. Katab naha õhukese kihina, andes sileda ja siidise kauakestva veatu viimistluse. Kerge ja vedela, poore mitte ummistava koostisega: vaid mõni tilk parandab jumet ning loob täiusliku meigi põhja. See täidab kõik naha ebatasasused ja puudused, vähendades need miinimumini. Jumestuskreem annab nahale loomuliku tooni, jättes selle täiuslikult poolmatiks. Parabeenidevaba MY SKIN TONE koostis on rikastatud väärtuslike toimeainetega. Tensoriefektiga kaeraekstrakt muudab naha toonust ja lõdvestab; Nasturtiumi õite looduslik derivaat soodustab naha hapnikuga varustamist ning parandab nähtavalt selle sära ja elujõudu; puuviljaekstraktide uuenduslik segu tagab niisutuse ja toidetuse tundideks.
    MY SKIN TONE koos SPF 15-ga on ideaalne jumestuskreem, mis varjab ebatasasusi ja ühtlustab näo ebakorrapärase tooni, säilitades samal ajal selle loomuliku heleduse tänu pehme fookusefektiga mikropeenele puudrile, mis annab nahale sileda ja särava välimuse ilma varjudeta.

  • Juuksehari 21,5 cm

    2,02

    Pikkadele ja toihedatele juustele mõeldud jämedamate peanahka masseerivate ümarate otstega plastpiidega juuksehari. Ideaalne juuste igapäevaseks hoolduseks tagades hõlpsa ja tõhusa kammimise. Harja piidele on kinnitatud väikesed ümarad palstikkuulid, mis kaitsevad peanahka kriimustuste eest ning harjates juukseid masseerib peanahka, stimuleerides vereringet.

  • Näopesugeel Byphasse 200ml

    4,25

    Näopesugeel kõikidele nahatüüpidele eemaldab meigi ja toniseerib nahka, säilitades naha loomuliku pH taseme ja niiskustasakaalu. E-vitamiini derivaat, neutraalne pH.
    Kasutamine: Kandke väike kogus geeli niisutatud näole, masseerige kergelt ringjate liigutustega ja loputage veega.