Geellakk GEL PRO 46 Intrique 5ml
Algne hind oli: 6,99€.5,59€Current price is: 5,59€.
20% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga.Polümeriseerub LED- või UV-lambis. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Päikesepuuder BRONZER Multicolor 110
8,99€
Mitmekülgne kergelt pronksjate toonidega, mis sobib ideaalselt pehme ja loomulikult päevitunud naha loomiseks.
Päikesepuuder koosneb 3 erinevast toonist ning peen ja kerge ning nahaga täiuslikus harmoonias olev puuder tagab laitmatu ja läbipaistva meigiviimistluse päikeselise ja särava jume jaoks.Näopesugeel FLOSLEK Hesperidin rahustav tundlikule, allergilisele nahale 175ml
Algne hind oli: 9,55€.6,69€Current price is: 6,69€.
30% Off
Rahustav näopuhastusgeel hüperreaktiivse vaskulaarse naha puhastamiseks ja hooldamiseks, sobib kasutamiseks ka rosaatseaga.
Näopesugeel puhastab tõhusalt naha mustusest, rasust, meigist. Koostises sisalduv taimeekstraktide kompleks rahustab hüperreaktiivsete veresoontega nahka. Geel ei põhjusta epidermise pinguldumist ega kuivust, vaid niisutab nahka ja turgutab nahka puhastamise ajal. Kasutamine: Doseeri endale sobiv kogus geeli niisketele peopesadele ja kanna kergelt masseerides näole, loputa maha rohke veega. Seejärel kasutage sama sarja toonikut ja kreemi.
Vegan. Sisaldab 96% looduslikku päritolu koostisosi.
Dermatoloogiliselt ja oftalmoloogiliselt testitud.Aaloe geel FLOSLEK kuivale nahale 200ml
Algne hind oli: 8,65€.6,05€Current price is: 6,05€.
30% Off
Floslek sügavalt niisutav õlivaba aaloega geel kuivale ja lõtvunud nahale, taastab naha tasakaalu, intensiivselt nahka toites ja niisutades. Sobib kasutamiseks tervel kehal, eriti näol, kaelal ja kätel. Aaloe rahustab nahaärritusi, vähendab naha karedust ja lõhenemist, taastab loomuliku pH-taseme. Aloe ekstrakt sisaldab glükoproteiine, polüsahhariide ja mineraale ning kaitseb nahka kuivamise ja vananemise eest ning taastab rakkude normaalse kollageeni tootmise funktsiooni muutes naha siledamaks ja nooremaks, kaitstes lisaks seda keskkonna kahjulike mõjude eest. Värvainete-, lõhnaainete-, allergeenide- ja parabeenidevaba. Dermatoloogiliselt testitud. Vegan sõbralik toode.
Kasutusjuhend: Kandke nahale ja masseerige ühtlaselt. Lubage imenduda. Kasutage võimalusel mitu korda päevas.Pintsel puudri NEEONEE
8,75€
Puudri pintsel sobib puudri, põsepuna ja ka kontuuri pealekandmiseks. Väga pehmed harjased aitavad luua ühtlase katvuse ja tulemuse. Suur pintsel lahtiste ja pressitud puudrite pealekandmiseks.
Lai pintsel võimaldab mugavalt kanda kosmeetikat näo, kaela, dekoltee ja õlgade pinnale.
Neeonee pintslid on valmistatud sünteetilistest harjastest, käepide lakitud puidust.
Pintsel on ainulaadne tänu oma äärmiselt energilisele värvile, mis kaunistab ideaalselt teie tualettlauda ja täidab teid positiivse energiaga igal kasutuskorral!
Mõõdud: 17 cm.Geellakk GEL PRO 20 Sandy Beach 5ml
Algne hind oli: 6,99€.5,59€Current price is: 5,59€.
20% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga.Polümeriseerub LED- või UV-lambis. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Kooriv kreem FLOSLEK Balance T-zone AHA happega 125ml
10,96€
Balance T-zone Gommage on instante koorija, mis juba pärast esimest kasutuskorda puhastab naha sügavuti ja eemaldab kooritavalt piirkonnalt vananenud naharakud ning vähendab välismõjude poolt põhjustatud raskustunnet nahal. Regulaarsel kasutamisel avab poorid, puhastab nahka sügavuti, takistades uute komedoonide teket. Koorija koostises olevad AHA puuviljahapped vähendavad rasuteket ja parandavad naha üldist seisukorda, koorides efektiivselt surnud naharakud ning muutes naha värskeks ja ebatasasused vähem märgatavaks. Kasutamine: Kanna koorijat niiskele nahale näo-, kaela- ja dekolteepiirkonnas, vältides silmaümbrus piirkonda. Masseeri sõrmeotstega nahka, kuni näed kooruvaid nahaosakesi. Loputa puhta veega. Esimesel nädalal kasutada igapäevaselt, edaspidi vähendada tulemuse hoidmiseks kasutuskordasid 2-3 korrani nädalas. ANNE & STIIL ILULEMMIK 2018 võitja.
Kinkekomplekt Colonial Club EDT 100ml+dušigeel 150ml
15,95€
Jeanne Arthesi kinkekomplektis on 100ml tualettvesi ning 150ml dušigeel meestele. Tooted on puiduste ja värskendavate nootidega. Esimesed aroomid sidrunist ja piparmündist toovad kaasa intensiivse värskustunde, õrn jasmiin koos puuviljanootidega lisab sellele meeldivat pehmust ning intensiivsed puidused põhjanoodid esindavad elegantsust ja südikust. Hea enesetunne tegusal päeval.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00