• Küüneviil Mini 180/240 + poleer 220/320

    2,39

    Looduslikele ja kunstküüntele mõeldud küüneviil ja küüntepuhver. Ideaalne nii koju kui ka professionaalseks kasutamiseks. Toote kõrge kvaliteet tagab abrasiivsete omaduste säilimise pikaks ajaks. Toodete tugevused: 180/240 + 220/320

  • Vedelseep LaQ Big Business – kehapesu 400ml

    Algne hind oli: 5,07€.Current price is: 1,26€.

    75% Off

    Looduslik pesugeel, mis sobib kogu keha pesemiseks. Sisaldab banaani-, riisipiima-, kaerahelbe- ja linaseemneekstrakte. Vann või dušš on puhas nauding! Peseb keha tõhusalt puhtaks, pehmendades ka kõige karmima mehe naha. Lõdvestu! Peseb nahka, teised organid jäävad puutumatuks. Aroomi põhinoodid: pachouli, seeder, sandlipuu, keskmes:nahk, tubakas, nelk ja tipunoodid: bergamot, mandariin.
    Vegan. Dermatoloogiliselt testitud. pH neutraalne.

  • Lõhnavesi FRENCH WAY OF LIFE CHOU A LA CREME 100ml

    12,15

    Chou à la Crème – magus unistus värskest küpsetisest. See aroom äratab ellu helde vahukooreküpsetise kujutelma – lõhn, mis on sama ahvatlev kui äsja valminud magus amps. Aroom avaneb karamelli, vanilje ja orhidee pehmete ja kreemjate nootidega. Südames sulanduvad pruun suhkur, jasmiin ja valge puit, justkui soe kondiitriaroom otse pagarikojast. Lõhna lõpetavad tonka uba, muskus ja korduv vaniljenoot, mis lisavad sügavust ja vastupandamatut gurmaanlikkust. Tulemuseks on tõeliselt sensuaalne ja maitsemeeli kõditav lõhn – nagu magustoit, mida kantakse nahal.

  • Küünelakk Gel Effect keratiiniga 407 Intimate

    4,05

    Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.

  • Peitekreem keeratav INSTAYOUNG 06 Desert Nude

    7,68

    Peitekreemi pehme ja sametine tekstuur toimib nahal õrnalt, luues täiusliku naturaalse tooni. Äärmiselt kerge koostis, kujundab nägu läbi 3D-efekti ja jätab meigi täiesti loomulikuks. Tumedate ringide vastane ja värvimuutust korrigeeriv toime tänu gotu kolale (Centella asiatica ehk Aasia vesinaba). Niisutab efektiivselt ja täidab ning silub kortse, sisaldab Trehaloosi, mis on tuntud oma niisutavate omaduste poolest, ja rosmariiniõli, millel on antioksüdantsed omadused. UVA/UVB filtritega – sobib kõikidele nahatüüpidele – dermatoloogiliselt testitud. Mugav keeratav pliiats koos integreeritud käsn-aplikaatoriga soodustab silmaümbruse massaaži ja jaotab ideaalse koguse toodet ilma seda raiskamata. Ideaalne puudutus mis kestab terve päeva.

  • Silmapliiats JELLY geeljas 056 Berry Juice 30H

    5,99

    Geelja tekstuuriga silmapliiats, mis on sissepoole tagasikeeratav, teritatav ja veekindel.
    Kauakestev värv kuni 30H täiuslikku püsivust. Pliiatsi sisse on peidetud pliiatsiteritaja, et ots oleks alati täiuslik. Hajuti võimaldab mahendada värvi intensiivsust piki ripsmepiiri. Ideaalne graafilise, loomuliku või julge välimuse loomiseks ilma määrdumiseta.

  • Peitepulk COVER PRO 24H 006 Cookies

    7,68

    Täiuslikud laitmatud peitekreemi Cover Pro 24H toonid lihtsa uue professionaalse aplikaatoriga. Bellaoggi esimene lamedate harjastega pintsliaplikaatoriga peitekreem, mis on spetsiaalselt loodud toote ühtlaseks jaotamiseks väikeste tupsudena või kergete joonte tõmbamiseks.
    COVERPRO 24H vedel peitekreem püsib peal kuni 24H ning katab veatult naha ebatasasused ja varjundid, ka silmade all oleva ala, täiustades ja vormides nägu.
    COVERPRO24-l on suurepärane katvus ja uusima põlvkonna koostis, mis sulandub nahaga kergelt, andes sellele loomuliku, sileda ja ühtlase viimistluse. Kreemjas ja kerge tekstuur loob kaitsebarjääri keskkonnamõjude eest ning peitekreem sobib suurepäraselt kasutamiseks aastaringselt.
    COVERPRO 24H korrigeerib, ühtlustab, vormib ja täiustab naha ühe liigutusega!

  • Viimistlusvedelik NOAH lokkis juustele Riisiproteiinidega 5.13

    13,21

    Noah viimistlusvedelik lokkis juustele. Taastab loomulike lokkide selgepiirilisuse, elastsuse ja vetruvuse, tuues esile siledad lokid. Taltsutab kahu ja kräsu jättes juuksed nähtavalt pehmeks ja läikivaks. Loodud rõhutama lokkis juuste loomulikku ilu, tulemus kestab kogu päeva. Professionaalse kvaliteediga toode, mille koostisse ei ole lisatud silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Kanna väike kogus toodet kätele ja masseeri märgade juuste pikkustesse kuni otsteni. Seejärel jätka kuivatamist.

  • Kulmumarker I BROW TINT 1 Blonde

    6,09

    Kulmumarker on lihtne ja mugav kasutada, toonib ja täidab kulmujoone ning spetsiaalne kolmeharuline aplitaator annab ülipeene joonega microblading efektiga loomuliku ja veatu kulmukaare, mis püsib 24h, veekindel.

  • Palsam Byphasse HAIR PRO XPRESS kahefaasiline värvitud juustele 400ml

    8,69

    Byphasse Hair Pro Xpress kahefaasiline juustesse jäetav palsam värvitud juustele aitab lahti harutada ja lihtsustada soengusse kujundamist. Koostis on kerge ja ei muuda juukseid raskeks, UV- filtriga.
    Kasutamine:Loksutage pudelit korralikult enne iga kasutuskorda, et segada omavahel kahefaasilist segu. Kandke pestud ja rätikukuivadele juustele. Ärge loputage. Jätkake soengu viimistlemisega. Võib kasutada ka kuivadele juustele.

  • Puuder SUBLIME POWDER 120

    9,14

    Sublime Powder, kerge ja laitmatu loomuliku mati viimistlusega puuder, mis sulandub ideaalselt näole, matistades läikivad alad. Tekstuur on tänu pehmele koostisele nahal ülimalt sile, ideaalne pooride ja miimikajoonte minimeerimiseks. Jumestuskreemile peale kantud puuder täiustab selle viimistlust ning parandab vastupidavust terve päeva kestvale jumestusele, jättes jume matiks ja ühtlaseks. Sublime Powder sobib ideaalselt ka jume värskendamiseks. Saadaval 3 värvitoonis, mis sobivad kõikidele nahatoonidele.

  • Näokoorija FLOSLEK Hesperidin öine happekoorija 30ml

    18,24

    Laienenud kapillaaridega, punetava ja tundliku näonaha õrnaks koorivaks hoolduseks mõeldud hapetega näokoorija. Sisaldab laktoobioonhapet 3%, šikimhapet 2% ja Aloe verat.
    Toime*:
    -heledab ja ühtlustab nahatooni (89%),
    -vähendab punetust (83%), telangiektaasia (ämblikveenid) nähtavust (72%), hüperpigmentatsiooni hulka ja intensiivsust (83%),
    silub (94%), pehmendab (89%) ja pinguldab (89%) nahka,
    -toetab uuendamis- ja regenereerimisprotsessi (72%),
    -pärast pealekandmist taastab naha tervisliku välimuse (94%).
    *kasutustestid, efektid pärast 4-nädalast kasutamist.
    Sisaldab 99% looduslikku päritolu koostisosi. Dermatoloogiliselt testitud.
    Kasutamine: Kandke ööseks puhastatud näonahale, vältides silmade ja suu ümbrust. Soovitatav on kasutada 2 korda nädalas 4 nädala jooksul. Kandke Hesperidiini sisaldav näokreemi koheselt, peale toote täielikku imendumist, nahale.
    NB! Ärge kasutage kahjustatud nahal. Vältige solaariumi ja intensiivse päikesekiirguse käes viibimist toote kasutamise ajal ja 3 nädalat pärast kasutamise lõppui. Kasutage päikesekaitsekreemi!