• Näopesuvaht LaQ Kiwi & Grapes tahke 40g

    6,99

    Tahke, veega emulgeeritav näopesuvaht, mille vahus oleva vitamiinikompleksi, arbuusi seemneõli ning kiivi- ja viinamarjaekstrakti abil taastab nahk oma elujõulisust ning jääb siidiselt siledaks. Ideaalne igapäevaseks hoolduseks rasusele ja kombineeritud nahale. Kiivi ja viinamarja lõhnaline. Aktiivsed koostisosad: niatsiinamiid – rahustab, kiivi ja viinamarja ekstrakt -niisutab, arbuusi seemne õli – toidab, taimne glütseriin – intensiivne niisutus. pH neutraalne. Kasutamine: Kanna väike kogus toodet nahale ja masseeri ringjate liigutustega vahu tekkimiseni, seejärel loputa veega maha. Vegan. Dermatoloogiliselt testitud. Välispidiseks kasutamiseks.

  • Juukseklamber valged 5 cm 24tk

    1,74

    Metallist juukseklambrid. Sobivad nii juuste kaunistamiseks kui lihtsalt kinnitamiseks. Suurepärased abivahendid mitmesuguste soengute loomisel. Klambrid on valmistatud kvaliteetsest metallisulamist, mis muudab need elastseks ja seeläbi nende kasutamise mugavaks.

  • Geellakk GEL PRO 43 Red Couture 5ml

    Algne hind oli: 6,99€.Current price is: 5,59€.

    20% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Küünelõikur keskmine 6 cm

    1,55

    Donegal küünelõikur roostevabast terasest. Sobib kasutamiseks nii maniküüri kui pediküüri tegemisel. Täpne tera ja mugav lõikuri kuju, muudavad küünte lõikamise lihtsaks. Lõikurit on lihtne puhastada, regulaarsel puhastamisel pikeneb toote kasutusiga.

  • Meigieemaldussalvrätikud Byphasse tundlikule nahale 20tk

    1,99

    Meigieemaldusrätikud tundlikule nahale, võimaldavad kiiresti ja põhjalikult eemaldada kogu jumestuse vaid ühte toodet kasutades. Sisaldavad aaloe ekstrakti mis niisutab ja kaitseb Sinu nahka.Peale kasutamist sulgeda hoolikalt pakend vältimaks salvrättide kuivamist.

  • Kehakreem Byphasse mandliõliga kuivale nahale 500ml

    6,55

    Glütseriini, sheavõi ja E-vitamiiniga rikastatud suures formaadis NIISUTAV KEHAKREEM mandliõliga niisutab efektiivselt nahka. Kerge, hästi imenduv tekstuur niisutab, toidab ja pehmendab nahka. Sobib igapäevaseks kasutamiseks kõigile nahatüüpidele ka tundlikule nahale. Vegansõbralik. Kasutamine: Pärast igapäevast dušši masseerige kreem õrnalt nahale kuni täieliku imendumiseni.

  • Vedelseep-dušigeel LaQ Greip&roheline tee 300ml

    4,99

    Naturaalne ja vegan dušigeel värskendava greibi ja aromaatse rohelise tee hõrgu lõhnaga. Geel on meeldiva konsistentsi ja õrna koostisega ning tänu aaloe, kummeliõite ja hariliku altee juure ekstraktidele ei kuivata nahka. Selle värske aroom sobib suurepäraselt päeva (ja ka öö) heaks alguseks! pH neutraalne.

  • Küünekäärid neoon

    4,55

    Roostevabast terasest küünkäärid, kvaliteetne materjal tagab pikaajalise kasutamise. Õhukesed ja täpsed terad, suurepärased käärid kauni maniküüri jaoks.

  • Rulldeodorant 48H Byphasse Sweet Almond unisex 50ml

    2,35

    Byphasse 48h unisex rulldeodorant on lõhnastatud looduslike eeterlike õlidega, millele lisab vürtsi röstitud mandlite hõrgutav aroom. Annab tõhusa ja efektiivse kauakestva higistamisvastase toime 48 tunniks. Takistab higi eritust ja kaotab ebameeldiva lõhna, ei ärrita nahka ning ei määri riideid. Kanda puhtale ja kuivale nahale. Sobib kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele.

  • Geellakk GEL PRO 41 Cosmopolitan 5ml

    Algne hind oli: 6,99€.Current price is: 5,59€.

    20% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Kinkekomplekt LaQ MIX Tema &Temake

    Algne hind oli: 14,99€.Current price is: 7,75€.

    48% Off

    Siin ma olen, LaQ naturaalsete ja vegan dušigeelide komplekt Full Steam, nii temale 500ml kui ka temakesele 500ml. Naiste dušigeelil on intrigeeriv eksklusiivsete parfüümide lõhn koos sensuaalse magnoolia ja roosa pipra noodiga. Loodud eneskindlatele ja karismaatilistele naistele, neile, kes päeval intrigeerivad magusa salapäraga ja öösel lummavad taltsutamatu sen(k)suaalsusega. Seevastu meeste dušigeel lõhnab hea seksi ja eduka äri järele ning teistpidi on see lõhn edukast seksist ja heast ärist. Treenitud nina tuvastab selles ka meesteparfüüme, milles on tunda kardemoni ja musta pipart. Keegi ütles kunagi selle kohta “parim” ega ole seda siiani tagasi võtnud. Ja üleüldse on need kaks geeli koos garantii vedelale õnnele! Kinnitame, et kaks pilku meie siltidele, kaks nuusutamist ja kingisaajate õnn on garanteeritud! Vegan! Dermatoloogiliselt testitud.

  • Kannariiv kahepoolne peenike/jäme

    1,26

    Professionaalse kvaliteediga ning mugava plastikust käepidemega kannariiv eemaldab kõva naha ja silub jalakanna pinda. Kannariiv on kahepoolne, peenema ja jämedama karedusega. Peale kasutamist pesta sooja vee ja seebiga ning loputada hoolikalt, kuivatada.

  • Pesukäsn ümmargune

    1,74

    Donegal pesukäsn naha puhastamiseks ja masseerimiseks. Käsnal on nahka kooriv efekt, mis uuendab ja pinguldab nahka, muutes selle elastseks. Regulaarne käsnaga masseerimine aitab kaasa tselluliidi vähendamisele ning stimuleerib vereringet. Naha koorimine kiirendab jääkainete väljutamist, surnud naharakkude eemaldamist ja muudab naha siledaks ning elastseks seda ärritamata. Naha pesemine pesusvammiga eemaldab surnud naharakkud ning muudab naha siledaks ning elastseks seda ärritamata.

  • Šampoon NOAH MINI volüümi andev tsitrusega 75ml 1.1

    5,99

    BUDUAARI LEMMIK 2020 Parim apteegi- ja looduskosmeetika.
    EE – Naturaalne šampoon õhukestele ning kiiresti rasuseks muutuvatele juustele, annab volüümi ja värskuse. Tänu oma taimsetele pindaktiivsetele koostisosadele puhastab juuksed ning peanaha õrnalt, kuid efektiivselt. Šampoonis sisalduvad sidruni, apelsini ja bergamoti eeterlikud õlid, annavad juustele sära ja värskuse ning muudavad need tihedamaks. Pea püsib pikemalt puhas. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.

  • Peitekreem Feel Glow 04 Glowing Sand

    6,65

    Valgustpeegeldav peitekreem Feel Glow kerge ja siidise tekstuuriga. Suurepärane toode tuhmunud nahale, katab ning peidab hästi väsinud silmaalused ning muud tumedad laigud. Avokaadoõli ja SPF 15-ga rikastatud parabeenide ning lõhnavaba koostis, ühtlustub nahal koheselt, andes sellele loomuliku jume, samal ajal kaitses nahka kahjuliku päikesekiirguse eest.

  • Geellakk GEL PRO 15 Dusty Rose 5ml

    Algne hind oli: 6,99€.Current price is: 5,59€.

    20% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga.Polümeriseerub LED- või UV-lambis. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Peitekreem keeratav INSTAYOUNG 04 Nude Desert

    7,55

    Peitekreemi pehme ja sametine tekstuur toimib nahal õrnalt, luues täiusliku naturaalse tooni. Äärmiselt kerge koostis, kujundab nägu läbi 3D-efekti ja jätab meigi täiesti loomulikuks. Tumedate ringide vastane ja värvimuutust korrigeeriv toime tänu gotu kolale (Centella asiatica ehk Aasia vesinaba). Niisutab efektiivselt ja täidab ning silub kortse, sisaldab Trehaloosi, mis on tuntud oma niisutavate omaduste poolest, ja rosmariiniõli, millel on antioksüdantsed omadused. UVA/UVB filtritega – sobib kõikidele nahatüüpidele – dermatoloogiliselt testitud. Mugav keeratav pliiats koos integreeritud käsn-aplikaatoriga soodustab silmaümbruse massaaži ja jaotab ideaalse koguse toodet ilma seda raiskamata. Ideaalne puudutus mis kestab terve päeva.

  • Kehakoorija Byphasse kõikidele nahatüüpidele 350ml

    6,99

    Tunneta SPA hoolitsust enda kodus. Koorija eemaldab tõhusalt surnud naharakud ning parandab naha välimust, pehmendab ja toniseerib naha pindmist kihti. Kehakoorijas sisalduvad termiline vesi ja pehmendavad osakesed niisutavad nahka sügavuti ning annavad kauakestva tulemuse. Termiline vesi pärineb maa-alustest allikatest, sisaldades palju mikroelemente ja mineraalsooli. Koostis sisaldab looduslikke mikroosakesi, mis on valmistatud vulkaanilistest kividest, jojobast ja kandelilla vahast. Kasutada paaril korral nädalas, kandes koorija ringjate masserivate liigutustega nahale ning loputades sooja veega. Dermatoloogiliselt testitud.

  • Lokirullid svamm 2cm 10tk

    2,24

    Donegal lokirullid svamm 20MM 10tk/kotis
    Pehmest svammist valmistatud juukserullid, mis on mõeldud eelkõige õhukestele ja õrnadele juustele, saab kasutada nii kuivadel või märgadel juustel ja nendega saab ka magada. Mugav kasutada ja tänu spetsiaalsetele sulgurklambritele on neid mugav kinnitada. Rullid annavad juustele loomuliku loki ja võimaldavad luua uhkeid soenguid.
    Komplektis on 10 tükki.
    Mõõdud: läbimõõt 2 cm.
    Kasutamine: eemaldage rullid pakendist. Jagage puhtad pestud, kas märjad või kuivatatud juuksed osadeks. Kerige valitud juuksesalgu ots rullikule, kuni see jõuab peanahani.. Kinnitage lokid spetsiaalse lukustusklambriga. Kui juuksed on täiesti kuivad, eemaldage ettevaatlikult rullid juustest ja viimistlege juukselakiga.

  • Huuleläige GLOSS AFFAIR 05 Cherry Kiss

    6,25

    Bella Oggi uuenduslik booster huuleläige, mis annab huultele värvitooni ja täidlasema välimuse.
    Orgaanilise argaaniaõli ja hüaluroonhappega rikastatud koostis katab huuli meeldivalt, niisutades neid sügavalt, siludes ja vähendades peeneid kortse, andes koheselt huultele täidlasema efekti. Niisutav koostis sulandub huultele, pakkudes kerget, märjalt küütlevat, kuid mittekleepuvat viimistlust. Lisaks muudavad taimse vaha koostisosad huuleläike kreemjaks ja rikkalikult säravaks.
    Täielikult läbipaistva pudeli ruudukujuline disain koos roosast kullast korgiga täiustavad toodet, luues 3D-efekti. Uuenduslik, kaldus aplikaator on loodud andma õige koguse toodet säravate huulte saavutamiseks, lisaks on aplikaatori tipuga võimalik joonistada täiuslik huulekaar, et saavutada koheselt säravad ja täidlased huuled.

  • Kamm varrega pisem 17 cm

    0,99

    Kamm varrega pisem 17 cm

  • Pintsetid sirged hõbedane

    1,55

    Lihtsad kosmeetilised pintsetid, mis garanteerivad ohutu kulmukarvade kitkumise.
    Sooniline käepide võimaldab pintsette mugavalt käes hoida.
    Hõbedane värv.
    Mõõdud: pikkus 8,8 cm.

  • Dušigeel LaQ CLASS&SUCCESS Magnolia & Pink Pepper 500ml

    6,99

    Looduslik dušigeel eksklusiivse parfüümi intrigeeriva lõhnaga magnoolia ja roosa pipra nootidega. Ideaalne edunäljas keha pesemiseks, enesekindlale ja karismaatilisele naisele, kes intrigeerib päeval magusa salapäraga ja öösel võlub taltsutamatu sen(k)suaalsusega. See rõhutab teie naiselikkust ja seksapiili, andes teile julgust ja vastupandamatut külgetõmmet. Dermatoloogiliselt testitud. pH neutraalne. Välispidiseks kasutamiseks. Kasutusjuhend:
    Kanna kasukale, masseeri ja loputa maha, aga mitte kasutades oma keelt.

  • Kosmeetikakott mikrofiiber 19x9x17 cm

    9,99

    Donegal kosmeetikakott mikrofiiber 19x9x17 cm