• Küünekäärid Beauty Care peene teraga kaarjad 1668

    3,55

    Roostevabast terasest küünenaha käärid. Sobivad hästi nii profesionaalseks kui koduseks kasutamiseks maniküüri ja pediküüri tegemisel. Õhuke, sirge tera tagab küünenaha ja paksendite täpse ja hõlpsa eemaldamise.

  • Näomask Byphasse Detox saviga kõikidele nahatüüpidele 150ml pink

    5,99

    Kõikidele nahatüüpidele sobiv Byphasse Detox savimask, kaitseb näonahka igapäevaste kahjulike väliskeskonna tegurite eest ning vähendab nende mõju nahale. Spetsiaalselt välja töötatud koostis sisaldab karnosiini ning lihaskudedes esinevat dipeptiidi, mis aitavad kaitsta nahka vabade radikaalide eest, parandades selle detoksikatsiooni. Tulemuseks on sügavpuhastatud, taaselustatud ning särav nahk. Dermatoloogiliselt testitud toode, mille koostisosad on 90% loodusliku päritolu. Kasutamine: kandke mask puhta ja kuiva näo peale, lasta mõjuda 15 kuni 20 minutit, kuni see on kuivanud. Loputada sooja veega, kuni kogu näonahk on maski jääkidest puhas.

  • Huulepulk Color Affair Mat 02

    6,99

    Bella Oggi Color Affair Mat huulepulk nii neutraalsete kui ka eredate värvitoonidega ja sametiselt mati lõppviimistlusega. Huulepulgal on õrn, pehme ja siidine tekstuur, mis on on saavutatud tänu selle koostises sisalduvatele looduslikele õlidele ja vahadele. Hoolitseb huulte eest ning annab neile intesiivse läbipaistmatu värvipigmendi. Kauapüsiv ideaalne ja elegantne huulemeik vaid ühe tõmbega. Parabeenivaba.

  • Lõhnavesi FRENCH WAY OF LIFE Pavlova 100ml

    10,96

    Jeanne Arthes French Way of Life sarja uus pihustiga lõhnavesi naistele. Tõeline kutse naudingule, sest see lõhnavesi ühendab enda maitsvate punaste marjade noodid mis on peidus vaniljeselt hõrgutava õrna magusa besee vahel. Lõhna tipus on pehme ja suussulava vahukoore noot, mis paitab maitsemeeli nagu kõikeülendav Pavlova koogike. Njämm! Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Tuleohtlik!

  • Ripsmetušš Lash Up must*

    4,99

    Kes ütles, et hea hinnaga ei saa head toodet? Lash Up ripsmedush lükkab selle väite tagasi, sest nii kreemja tekstuuriga ripsmedushi ei saa isegi kallimatelt brändidelt

  • Küüneviil sirge 80/80

    1,74

    80/80 mitmeotstarbeline kahepoolne küüneviil, sobib küüneplaadi ettevalmistamiseks, küünele kuju andmiseks ja küüne viimistlemiseks.

  • Kinkekomplekt NOAH tugevdav šampoon 1.7 + palsam 2.1 + aktiivhooldus 1.15

    28,65

    Itaalia loodustoodete sarja NOAH kinkekomplektis sisaldub:

    NOAH tugevdav šampoon musta pipra ja piparmündiga 250 ml 1.7
    Peanaha vereringet stimuleeriv šampoon musta pipra ja piparmündiga. Aitab võidelda juuste peamise väljalangemise põhjusega – ebapiisav vereringe pealael ning oimukohtadel. Šampoonis sisalduvad taimsed ekstraktid on tugevalt peanaha vereringet stimuleerivad ning tänu suurele antioksüdantide sisaldusele takistab šampoon rakkude vananemist ning võitleb vabade radikaalidega. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS

    NOAH toitev palsam mangoga 250ml 2.1
    Toitev palsam, mis aitab ka ilma silikoonide sisalduseta eemaldada ning ära hoida pusade tekkimist, samal ajal juukseid sügavuti niisutades. Toode sisaldab vaid taimseid ekstrakte ja puhtaid eeterlike õlisid ning pole loomade peal testitud. Palsamis sisalduvad mango ja riisivalguekstraktid on suure toiteväärtusega ning taastavate omadustega, juuksed on pehmed, kaitstud ning niisutatud, muutmata need raskeks ning peadligi. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.

    NOAH juuksehoolduse komplekt piparmündiga, mis on tugevdav ja mõeldud nõrkadele ja hõredatele juustele 1.15 8x5ml
    Juukseid tugevdav hooldus ampullides nõrkadele ja hõredatele, väljalangevatele juustele. Sisaldab juukse kasvu ergutava toimega must pipra ja piparmündi eeterlike õlide aktiivset segu ning antioksüdantsete stimuleerivate omadustega looduslike ainete kompleksi, et vältida rakkude vananemist ja neutraliseerida vabade radikaalide toimet. Tulemuseks: juuksejuured muutuvad tugevamaks ja juuksed paksemaks. Kasutamine: Enne kasutamist loksutage ampulli ja avage ettevaatlikult. Peale juuste pesemist kandke dosaatorit kasutades ühtlaselt rätikukuivadele juustele ja peanahale, masseerige õrnalt sisse. Laske imenduda, ärge loputage ning lubage juustel tavaliselt kuivada. Kasutage kuni kaks ampulli nädalas kahe-kolme kuu jooksul ning kasutage juuste pesemiseks NOAH tugevdavat šampooni musta pipra ja piparmündiga, 250ml. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Natruraalsete koostisosade tõttu võib toote värvus ja lõhn olla erinev.

  • Kulmupliiats I Brow Liner 02 Tumepruun 1tk

    3,99

    Bella Oggi kulmupliiatsiga on lihtne kujundada trendikat kulmujoont. Pliiats on keskmise tugevusega ning meeldiva tekstuuriga. Väga kauapüsiv ning ei lähe hõõrdudes laiali. Korgil on spetsiaalselt kulmujoone hajutamiseks käepärane hari, millega saavutad veatu lõpptulemuse.

  • Suuvesi Genera Delicate Mint CPC 500ml R

    2,99

    Delicate Mint suuvesi on alkoholivaba, koos CPC-ga (cetylpyridinium chloride) mis aitab vähendada viirushaiguste levikut täienduseks suuhügieeni eest hoolitsemisel. Suuvesi aitab parandada limaskestade seisundit ning värskendab hingeõhku koos särava naeratusega. NB! Suuvesi ei asenda hambaharja ja hambapastat kasutamist. Kasutamine; peale hammaste pesemist kallake pool korgitäit vahendit ja loputage sellega umbes 30 sekundit suud, sülitage välja. MITTE ALLA NEELATA! Välispidine. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

  • Vaharibad depileerimiseks Byphasse kehale ja jalgadele 24tk*

    Algne hind oli: 3,99€.Current price is: 1,99€.

    50% Off

    Depilatsiooni vaharibad kõikidele nahatüüpidele ka kõige õrnemale nahale. Kiire, tõhus ning kauakestev tulemus soovimatute karvade eemaldamiseks jalgadelt ja kehalt. Tänu vaharibade kibuvitsaõli, shea või ja punaste marjade ekstrakdiga rikastatud koostisele, tulemuseks siidiselt sile ja niisutatud nahk. Vaharibasid on lihne kastuada ning need on koheselt valmis kiireks ja tõhusaks karvade eemaldamiseks. Efektiivsed ka lühema karva eelamaldamisel (2-5mm). Tulemus kestab kuni 4 nädalat. Magusmandliõliga riakstatud järelpuhatuslapid leevendavad nahaärritust. Enne vahatamist veendu, et nahk on puhas ja kuiv. Vahatamiseks: soojenda vaharibasid käte vahel, kuni vaha pehmeneb; eraldage ribad aeglaselt üksteisest; kanna riba karvakasvu suunas, õrnalt masseerides; eemalda riba kiire ja kindla liigutusega vastu karvakasvu suunda. Liigse vaha eemaldamiseks ning naha pehmendamiseks kasutada peale vahatamist pakendis olevaid puhastuslappe.

    Hoiatused: Enne iga pealekandmist kontrollige alati oma naha reaktsiooni, kandes vaha väikesele naha pinnale, järgides juhiseid. Kui 24 tunni möödudes kõrvaltoimeid ei esine, võite pealekandmist jätkata. Vahatamine ei sobi eakatele, diabeetikutele ega inimestele, kes võtavad aknevastaseid ravimeid. Ärge kandke haavadele, veenilaienditele, laikudele ega lõhenenud, ärritunud või põlenud nahale ega nahale, millel on varem olnud karvaeemaldusvaha kõrvaltoime. 24h enne ja peale vahatamist ei ole soovitatav päevitada, ujuda või kasutada deodorante või muid alkoholipõhiseid või lõhnastatud tooteid. Hoida horisontaalasendis temperatuuril alla 40°C Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte alla neelata.

  • Küünetangid pediküüri 18 mm kaardus 1r

    13,99

    Kirurgilisest terasest küünetangid küünte ja sissekasvanud küünte lõikamiseks. Kergelt kumer ja täpne tera võimaldab tõhusat ja täpset maniküüri ja pediküüri. Lihtsaks avamiseks on ühepoolne vedru. Mõõdud: kääride pikkus 12,3 cm, tera pikkus 1,7 cm.

  • Juukseklamber lillekujuline must

    1,99

    Must, lillekaunistusega ning pardinoka kujuga juukseklamber sobib igale juuksepikkusele.
    Juukseklamber takistab juuste välja libisemist.
    Klamber ei kahjusta peanahka.
    Suurus: 5 cm.

  • Geellakk GEL PRO 26 Shewing 5ml

    Algne hind oli: 6,99€.Current price is: 5,59€.

    20% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Näopesugeel FLOSLEK Hesperidin rahustav tundlikule, allergilisele nahale 175ml

    Algne hind oli: 9,55€.Current price is: 6,69€.

    30% Off

    Rahustav näopuhastusgeel hüperreaktiivse vaskulaarse naha puhastamiseks ja hooldamiseks, sobib kasutamiseks ka rosaatseaga.
    Näopesugeel puhastab tõhusalt naha mustusest, rasust, meigist. Koostises sisalduv taimeekstraktide kompleks rahustab hüperreaktiivsete veresoontega nahka. Geel ei põhjusta epidermise pinguldumist ega kuivust, vaid niisutab nahka ja turgutab nahka puhastamise ajal. Kasutamine: Doseeri endale sobiv kogus geeli niisketele peopesadele ja kanna kergelt masseerides näole, loputa maha rohke veega. Seejärel kasutage sama sarja toonikut ja kreemi.
    Vegan. Sisaldab 96% looduslikku päritolu koostisosi.
    Dermatoloogiliselt ja oftalmoloogiliselt testitud.

  • Geellakk GEL PRO 43 Red Couture 5ml

    Algne hind oli: 6,99€.Current price is: 5,59€.

    20% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Näoseerum Byphasse hüaluroonhappega ja B5 24H 50ml

    9,99

    Byphasse üliniisutav seerum tagab 24-tunnise niisutuse, taastab naha elastsuse ja aitab vähendada vananemise märke. See sisaldab üliniisutavate toimeainete, hüaluroonhappe* ja provitamiini B5 kombinatsiooni. Niisutavate ja siluvate omadustega koostis. *Hüaluroonhappe derivaat. Sobilik kõikidele nahatüüpidele, pudel on pipetiga. Kasutamine: Kandke iga päev hommikul ja/või õhtul hästi puhastatud näo- ja kaelanahale, masseerides õrnalt sõrmedega keskelt väljapoole kuni täieliku seerumi imendumiseni, vältige kokkupuudet limaskestaga ning silmaümbrusega. Soovitatav on kasutada enne sama sarja näokreemi pealekandmist. Vältige silma sattumist, kokkupuutel loputage rohke veega, mitte alla neelata, hoida lastele kättesaamatus kohas, välispidine.

  • Peitepulk Cover Me 01 SAND

    4,99

    Vitamiinidega rikastatud peitepulk peidab naha ebatasasused. Nähtamatu efektiga peitepulk. Kerge peale kanda, katab õhukese kihina ja sobitub nahaga suurepäraselt. Siidpehme lõpptulemusega õrnatoimeline peitepulk teeb jume klaarimaks ja tasandab ebaühtlast nahatooni. Lõpptulemus särav ja perfektne. Peitepulk sisaldab E-vitamiini, karitevõid, magusa mandli ekstrakti, jojobaõli.

  • Puuder SUBLIME SHINE CONTROL Supernova

    8,99

    Sublime Powder Shine Control on ülipeen ja laitmatu ning särava viimistlusega puuder, mis ümbritseb nägu sametise ja sileda puudutusega. Tekstuur on äärmiselt siluv ja suudab minimeerida poorid ja näojooned. Puudri kreemja puudutusega koostis sulandub ideaalselt näonahale, matistades läikivad alad ning toimides kooskõlas nahavärviga, muudab jume ühtlaseks ilma puudrise efektita. Sobib kõikidele nahatüüpidele ja on saadaval ühes universaalses värvitoonis: Supernova, mis muutub ja sobitub nahale vastavalt naha oma toonile.

  • Palsam Byphasse HAIR PRO XPRESS kahefaasiline lokkis juustele 400ml

    8,55

    Pehmed, hästi määratletud lokid. Byphasse Express kahefaasiline juustesse jäetav palsam aitab lahti harutada ja lihtsustada soengusse kujundamist kahustel ja ja lokkis juustel. Koostises olev aloe vera aitab säilitada kergelt ja hästi hoidvaid lokke ilma juukseid raskeks muutmata.
    *Aloe vera on tuntud oma pehmendavate omaduste poolest ning annab juustele paindlikkuse, lisab volüümi.
    *Piimhape lisaks sellele, et võimaldab juuksepreparaatide pH väheneda, toob juustele sära. Kasutamine:Loksutage pudelit korralikult enne iga kasutuskorda, et segada omavahel kahefaasilist segu. Kandke pestud ja rätikukuivadele juustele. Ärge loputage. Jätkake soengu viimistlemisega. Võib kasutada ka kuivadele juustele.

  • Huulepulk Color Affair Nude 03*

    6,99

    Bella Oggi kreemjas matt huulepulk Color Affair nude toonides kollektsioon. Kauapüsiv rikkalike värvipigmentidega sametine huulepulk, poolmati lõppviimistulusega. Tänu oma õrnale tekstuurile on toodet lihtne peale kanda, tulemuseks saavutate pilkupüüdvad lopsakad huuled, vaid mõne hetkega. Huulepulga koostis on rikastatud naturaalsete vahade ning huuli pehmendavate õlidega. Parabeenide vaba koostis.

  • Šampoon NOAH volüümi andev tsitrusega 250ml 1.1

    8,65

    BUDUAARI LEMMIK 2020 Parim apteegi- ja looduskosmeetika.
    EE – Naturaalne šampoon õhukestele ning kiiresti rasuseks muutuvatele juustele, annab volüümi ja värskuse. Tänu oma taimsetele pindaktiivsetele koostisosadele puhastab juuksed ning peanaha õrnalt, kuid efektiivselt. Šampoonis sisalduvad sidruni, apelsini ja bergamoti eeterlikud õlid, annavad juustele sära ja värskuse ning muudavad need tihedamaks. Pea püsib pikemalt puhas. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Kasutamine: Niisutage juuksed, kandke tavaline kogus šampooni peopessa ning masseerige ühtlaselt niisketele juustele kuni juuksed muutuvad vahuseks ja loputage hoolikalt veega. Soovi korral korrake protseduuri.

  • Lauvärvikomplekt Sunrise Stories Bright

    Algne hind oli: 8,99€.Current price is: 7,20€.

    20% Off

    8 variatsiooni seksikatest heledamatest NUDE toonidest, mis muudavad silmad võrgutavaks ja lummavateks õhtulaternateks. Loodud sobima iga nahatooni ja silmavärviga, matist metalse särani. Kõik omavahel kombineeritavad ja segatavad toonid.

  • Meigiseen Hollywood roosa

    5,45

    Hollywoodi tippmeigikunstnike poolt loodud revolutsiooniline meigisvamm on saanud paljude tootjate hitiks. Blending Sponge unikaalse ellipsikujulise meigikäsna abil on meigi pealekandmine erakordselt mugav. Võimaldab kerge vaevaga kanda meiki ka kõige raskemini ligipääsetavatesse piirkondadesse. Meigisvammi pehme tekstuur ja unikaalne kuju sobituvad imeliselt näokontuuridega garanteerides värske ja veatu lõpptulemuse.

  • Juukseklamber kolmnurksed erinevad värvid matt 6,3cm 2tk

    1,95

    Universaalsed, vastupidavast ja kergest materjalist mattide toonidega kolmnurkse kujuga juukseklambrid.
    Ideaalsed igat tüüpi juustele. Suurus 6,3 cm. Komplekt sisaldab: 2 tk.

  • Kulmumarker I BROW TINT 1 Blonde

    5,99

    Kulmumarker on lihtne ja mugav kasutada, toonib ja täidab kulmujoone ning spetsiaalne kolmeharuline aplitaator annab ülipeene joonega microblading efektiga loomuliku ja veatu kulmukaare, mis püsib 24h, veekindel.

  • Kätekreem FLOSLEK Active Tigu 50ml

    8,85

    Floslek taastav kätekreem kerge ja siidise tekstuuri ning õrna lõhnaga.
    Tigueritise filtraat taastab, niisutab ja rahustab nahka, samal ajal kui prebiootikum toetab naha loomulikku mikrofloorat.
    Omadused:
    – annab nahale taastava tunde,
    – parandab naha elastsust,
    – rahustab ja leevendab,
    – jätab käed hoolitsetuks ilma kleepuva tundeta.
    Sisaldab 94% looduslikku päritolu koostisosi.
    Kasutamine: Masseeri kätele ja küüntele.
    Dermatoloogiliselt testitud.

  • Tualettvesi ROCKY MAN meestele 100 ml

    8,99

    Jeanne Arthesi tualettvesi Rocky Man esitab väljakutse ja hõikab kaasa suurtele seiklustele. Tualettvees on ühendatud nii puidused noodid kui roheliste taimede aroomid ja lillelised hõrgud lõhnad värskendavaks seguks, mis tõstab teie tuju ja viib mõtted kontorist eemale tundmatu metsa sügavusse ja seiklustesse. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Tuleohtlik!

  • Geellakk GEL PRO 33 Bossy Girl 5ml

    Algne hind oli: 6,99€.Current price is: 5,59€.

    20% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Küünelakk Gel Effect keratiiniga 532 Prussian Blue

    3,99

    Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.

  • Lõhnavesi Amore Mio Forever 100 ml uus

    11,96

    Pihustiga lõhavesi naistele Amore Mio Forever Jeanne Arthes on justkui sõnum armastusest ja kiusatustest. Puuvijlane ja värske kooslus looduse romanikast, puhtusest ning delikaatsusest. Aroom: magus kombinatsioon puuviljadest (mustsõstar, virsik, eksootilised viljad) ja lilled (roos, jasmin). Lõpunootidena jäävad kõlama õunte ja muskaatide magus ahvatlus.Pihustiga lõhnavesi naistele. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Tuleohtlik!

  • Hügieenimask lastele puuvillane ninaklambriga IDC pandad

    0,26

    Stiilne korduvkasutatav hügieenimask. Maski muudab tõhusamaks selle ülaosas paiknev metallne ninaklamber ning mugavaks kasutamiseks on maski kinnitussangad reguleeritavad. 100% puulvillast valmistatud mask sobib hästi kasutamiseks nii lastel, kui täiskasvanutel. Puhastada pärast iga kasutamist. Viirusosakesed hävinevad alates 60 kraadise pesu puhul.
    Hoiatus! Tegu ei ole meditsiinilise maski ega isikukaitsevahendiga. Näokate piirab kasutaja hingamisteedest piisakeste lendumist keskkonda. Maski kasutamine ei asenda teisi kaitsemeetmeid nagu regulaarne kätepesu, vajalik distantsihoidmine jms. Kontrollige alati, et näokate oleks õigesti sätitud ja kataks teie nina, suu ja lõua; Ei sobi alla 3-aastastele lastele.

  • Koorija FLOSLEK PEELING ensümaatiline koorimine näole, kaelale ja dekolteele 2x4ml

    2,75

    Ensümaatiline koorija papaiaga tundlikule ja normaalsele näole, kaelale, dekolteele – puhastab, helendab ja taastab nahka.
    – Eemaldab pehmelt surnud naharakud,
    – Värskendab,
    – Kiirendab naha taastumist ja uuendamist,
    – Silub ja ühtlustab nahatooni.
    Vegan kosmeetika. Sisaldab 98% looduslikke koostisosi.
    Kasutamine: Kandke õhtlasel näo, kaela ja dekoltee nahale, vältige silmaümbrust. Jätke 10 minutiks ja seejärel loputage/pühkige veega niisutatud puuvillapadjaga maha.

  • Juuksekumm kangast samet Classic

    2,55

    Sametisest pehmest kangast juuksekumm. Ideaalne erineva pikkuse ja tihedusega juuste soengusse sättimiseks. Kumm on õrn – ei katku ega aja juukseid sassi.
    Erinevad värvid. 1tk.

  • Ihupiim LaQ Peony tuub 200ml

    6,99

    Eksklusiivsete parfüümide lõhn ja äärmiselt hooldatud nahk. Kreemi lõhn peegeldab kõiki naise olemuse tahke – sensuaalsust, metsikut olemust, müsteeriumi, seksuaalset veetlust ja elegantsi. Tugevate ja otsustavate naiste jaoks, kes teavad oma väärtust ja oskavad oma tugevustele toetuda! Andke endale luba olla ümbritsetud sensuaalse lõhnaga, mis pakub teie nahale kõike vajalikku.
    Tänu kergele tekstuurile imendub kreem kergelt, jätmata nahka rasvaseks. Aroomi põhinoodid: patšuli, vanill, tonka, keskmes: pojeng, apelsinipuu õied, jasmiin, aednelk, tipunoodid: apelsin, neroli. Kasutamine: Kanna nahale ja masseeri ringjate liigutustega imendumiseni. Tulemus: niisutatud nahk, pehme ja sile puudutusele. pH neutraalne. Dermatoloogiliselt testitud. Säilitada toatemperatuuril. Vegan.

  • Huulepalsam Byphasse kaitsev SPF30 2tk

    Algne hind oli: 3,55€.Current price is: 2,89€.

    19% Off

    Kaitsev ja niisutav huulepalsam kaitseb huuli nii külma ilma kui ka kuuma päikese korral. Sisaldab vitamiine A ja E, sheavõid, mesilasvaha ja viinamarjaseemneõli SPF30, UVB/UVA filtreid maksimaalse kaitse tagamiseks. Toitev koostis taastab kuivad ja lõhenenud huuled. Maitsetu. Kasutada külma ja tuulise ilmaga või enne päikese kätte minekut. Kandke huultele päeva jooksul mitu korda. 85% koostisosadest on looduslikku päritolu.

  • Huulepulk Color Affair Mat 05*

    6,99

    Bella Oggi Color Affair Mat huulepulk nii neutraalsete kui ka eredate värvitoonidega ja sametiselt mati lõppviimistlusega. Huulepulgal on õrn, pehme ja siidine tekstuur, mis on on saavutatud tänu selle koostises sisalduvatele looduslikele õlidele ja vahadele. Hoolitseb huulte eest ning annab neile intesiivse läbipaistmatu värvipigmendi. Kauapüsiv ideaalne ja elegantne huulemeik vaid ühe tõmbega. Parabeenivaba.