Ihupiim Byphasse Royal Jelly mesilasema toitepiimaga 500ml
3,45€
Niisutav ja toitev ihupiim mesilasema toitepiimaga, mis parandab nahakudede ainevahetust ning jätab naha niisutatuks ja pehmeks ning meeldivalt lõhnavaks. Sobib hästi kasutamiseks normaalsele või kuivale nahale. Kanda nahale õrnalt masseerides üks või kaks korda päevas.
Küüneviil BLACK MATT kahepoolne 100/180
1,95€
Kahepoolne küüneviil on asendamatu tööriist nii naturaalsete kui ka akrüül- või geelküünte viimistlemiseks.
*Vastupidavad abrasiivsed omadused– säilitab oma tõhususe ka sagedasel kasutamisel.
*100/180 karedusega– võimaldab täpset viimistlust ja kohandub iga maniküüri vajadustega.Geellakk GEL PRO 102 Smoke and Glow 5ml
Algne hind oli: 6,99€.5,59€Current price is: 5,59€.
20% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Puhastusplaastrid Acty aktiivsöe ja ingveriga, unisex 8tk
2,95€
Acty Patch taimse aktiivsöega ja Bio ingveri rikastatud plaastrid sisaldavad spetsiaalset veega aktiveeruvat komponenti, mis seob naha sügavamates kihtides oleva mustuse, eemaldades liigse rasu ja komedoonid. Plaastrid on anatoomilise kujuga ja väga pehmed, mistõttu sobituvad nad näo kontuuridega ideaalselt. Ei sisalda loomse päritoluga koostisaineid. Vegan. Dermatoloogiliselt testitud.
Kasutamine: Enne kasutamist puhasta nahk, seejärel niisuta puhastust vajav piirkond veega ning aseta plaaster soovitud kohale (plaaster ei kinnitu kuivale nahale). Lase tootel kuivada 10-15 minutit ja eemalda see õrnalt. Tulemus on nähtav koheselt – puhtad poorid ja siledam nahk.Sobib kasutamiseks normaalsel, rasusel ja kombineeritud nahatüübil. Mitte kasutada rohkem kui 1 kord kolme päeva jooksul. Mitte kasutada põletikuliselt tundlikul nahal.
Pakend sisaldab 4 nina- ja 4 otsmiku- või lõuapiirkonna plaastrit.Lokirullid, pikad, peenem, kinnitustega, punane/sinine 12tk
3,99€
Donegal lokirullid on kiirelt keeratavad peenemad ja pikemad kinnitustega rullid, mis on mõeldud kasutamiseks nii kuivadel kui niisketel juustel juuksejuurelt alates. Komplektis 12tk. Komplektis on 12tk.
Mõõdud: pikkus 9,5 cm, läbimõõt 1,4 cm.Näopesuvaht LaQ Passion Fruit niisutav tahke 40g
6,99€
Looduslik ja taimse koostisega, veega emulgeeritav tahke näopuhastusvaht niisutavate omadustega. Minu kerge ja õhuline konsistents lummab sind! See muudab minu kasutamise uskumatult meeldivaks, olles äärmiselt tõhus. Mul on meeldiv puuviljane lõhn – sa tunned ära passionivilja lõhna! Ma puhastan su näonaha õrnalt, kuid tõhusalt, ilma selle loomulikku pH tasakaalu häirimata. Sinu nahk jääb siidiseks ja hästi niisutatuks, eriti kui sul on normaalne, kuiv või tundlik nahk. Tänu imeliselt kergele, vahusele konsistentsile muutub igapäevane meigieemaldus tõeliseks naudinguks! Ma sisaldan hüaluroonhapet ja taimset glütseriini, mis pakuvad intensiivset niisutust, lisaks pantenooli, mis rahustab ja leevendab nahaärritusi ning sheavõid, mis toidab ja taastab nahka. Aktiivsed koostisosad: hüaluroonhape – niisutab, sheavõi – toidab, uuendab, passionivilja ekstrakt – intensiivne niisutus, panthenool – silub, rahustab. Kasutamine: Kanna väike kogus toodet nahale ja masseeri ringjate liigutustega vahu tekkimiseni, seejärel loputa veega maha. pH neutraalne. Vegan. Dermatoloogiliselt testitud. Välispidiseks kasutamiseks.
Massaažihari kuivharjamiseks puidust varrega, riputuspaelaga
Algne hind oli: 9,75€.4,88€Current price is: 4,88€.
50% Off
Kuivharjamiseks ja massaažiks mõeldud naturaalsest Shima Superba puidust ja naturaalsete sisal agaavi kiududest harjastega hari. Hoolitse oma keha ja naha eest ning teosta kuivharjamist igapäevase hügieenirutiini osana alati peale keha pesemist. Kuivata nahk ja teosta massaazi kuival nahal jälgides lümfide liikumist. Kuivharjamine aitab: võidelda ja vähendada tselluliiti, silub ja silendab nahka, ergutab vereringet, eemaldab surnud naharakud, takistab karvade sissekasvamist, valmistab naha ette järgmisteks hooldusrituaalideks.
Palsam NOAH YAL MINI hüaluroonhappega 75ml
Algne hind oli: 6,45€.3,22€Current price is: 3,22€.
50% Off
BUDUAARI LEMMIK 2019 Parim apteegi- ja looduskosmeetika.
Mineraalainete rikas volüümi andev silendav palsam biotehnoloogilise hüaluroonhappega, muudab juuksed külluslikuks ning on täite- ja taastava toimega. Tänu mahepõllumajandusest pärit looduslikule koostisele, on palsam väga kerge tekstuuriga, hooldades õrnalt stressis ning kahuseid juukseid, seejuures neid raskeks muutmata. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.Kanna niisketele juustele masserivate liigutustega. Jäta juustele 1-2 minutiks mõjuma. Loputa hoolikalt.Pesukäsn Donegal Sisal Natural 14,5 x10,5cm
1,99€
Donegal naturaalsetest kiududest pesukäsn annab nahka kooriva efekti, koorimine uuendab ja pinguldab nahka, muutes selle siidiseks ja elastseks. Naha koorimine kiirendab jääkainete väljutamist, surnud naharakkude eemaldamist ja muudab naha siledaks ning pehmeks. Sobib nii saunas, vannis, dushi all pesemiseks. 14,5 x10,5cm
Juuksehari S piklik plastpiidega 21,5 cm
2,45€
Kõikidele juustele mõeldud peanahka masseerivate ümarate otstega plastpiidega juuksehari. Harja piidele on kinnitatud väikesed ümarad plastikkuulid, mis kaitsevad peanahka kriimustuste eest ning harjates juukseid masseerivad peanahka, stimuleerides vereringet.
Lauvärv CINEMA LIGHTS 003 Sunset Time*
Algne hind oli: 0,99€.0,55€Current price is: 0,55€.
44% Off
Cinema Lights metallic efektiga lauvärvil on kauakestev tulemus. Särav kreemjas lauvärv on uuendusliku kerge koostisega. Proovi eraldi lauvärvina või kombineeri oma lemmik lauvärvidega. Efektne tulemus on garanteeritud.
Küünelakk Gel Effect keratiiniga 528 Peachy Kiss*
3,99€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Huulepalsam Byphasse niisutav 2tk
3,55€
Niisutav huulepalsam parandab lõhenenud ja kuivade huulte seisukorda. Äärmiselt pehme ja pikaajalise toimega. Sisaldab sheavõid, glütseriini, mesilasvaha, hüdrokompleksi, pantenooli, viinamarjaseemneõli ja UVB/UVA filtreid. Kaitseb huuli nii külma, jaheda tuule kui ka kuuma päikese eest. Maitsetu. 93% koostisosadest on looduslikku päritolu.
Kulmupliiats I Brow Liner 01 Blond 1tk
3,99€
Bella Oggi kulmupliiatsiga on lihtne kujundada trendikat kulmujoont. Pliiats on keskmise tugevusega ning meeldiva tekstuuriga. Väga kauapüsiv ning ei lähe hõõrdudes laiali. Korgil on spetsiaalselt kulmujoone hajutamiseks käepärane hari, millega saavutad veatu lõpptulemuse.
Geellakk GEL PRO 42 RED Red Game 5ml
Algne hind oli: 6,99€.5,59€Current price is: 5,59€.
20% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Lauvärvikomplekt NUDE Studio Pocket My Mauve 003
Algne hind oli: 2,99€.2,24€Current price is: 2,24€.
25% Off
Trendikate intensiivsete nude toonidega kombineeritud mitmekülgsed lauvärvid sensatsioonilise silmameigi saavutamiseks keskmise ja tumedama nahaga inimestele. Hea pigmendiga ja hästi püsivad, komplektis 9 erinevat nude tooni.
Näokreem FLOSLEK Sensitive niisutav 50ml uus
10,81€
Floslek Sensitive kerge kreem tundlikule ja allergiatele kalduvale nahale, mis sobib hästi kaasasündinud või omandatud ülitundlikkusega nahale, mis on altid allergilistele reaktsioonidele.
See niisutav kreem parandab silmnähtavalt naha välimust, niisutades ja siludes ning naharasueritust reguleerides. Vähendab karedust ja imendub kergesti, jättes kerge kaitsekihi ja sobides ideaalselt ka meigi aluskreemiks, pikendades meigi püsivust.
Tulemuseks on rahustatud, täiuslikult niisutatud ja siledam nahk. Kasutamine: kandke väike kogus kreemi puhastatud näole ja kaelale. Sobib kasutamiseks nii päeval kui öösel. Testitud tundliku nahaga katsealustel (sh atoopilise naha, kontaktallergiaga ja ülitundlikkusega pesuvahenditele). Gluteeni, laktoosi ja värvaine vaba. Dermatoloogiliselt testitud.Näopesuvaht LaQ Purifying greip ja roheline tee tahke 40g
9,99€
Olen looduslik ja taimse koostisega tahke, veega emulgeeritav näopuhastusvaht sügavpuhastava toimega. Minu kerge ja õhuline konsistents lummab sind! See muudab minu kasutamise uskumatult meeldivaks, olles äärmiselt efektiivne. Minu värskes ja ergutavas lõhnas sa tunned ära greibi ja rohelise tee. Ma pakun sügavpuhastust näonahale, reguleerin rasueritust ning aitan võidelda naha probleemidega, häirimata naha loomulikku pH-tasakaalu. Olen ideaalne rasusele, kombineeritud ja aknele kalduvale nahale. Imeliselt kerge ja vahune konsistents muudab su igapäevase näopuhastuse tõeliseks naudinguks! Sisaldan efektiivset puhastavat ja värskendavat aktiivsütt. Sorbitool ja taimne glütseriin tagavad tugeva niisutava efekti ning lisaks sisaldan toitvat kanepiseemneõli, greibi ja rohelise tee ekstrakte. Kasutamine: Kanna väike kogus toodet nahale ja masseeri ringjate liigutustega vahu tekkimiseni, seejärel loputa veega maha. pH neutraalne. Vegan. Dermatoloogiliselt testitud. Välispidiseks kasutamiseks.
Meigiaplikaator Blending Sponge roosa
4,25€
Hollywoodi tippmeigikunstnike poolt loodud revolutsiooniline meigisvamm on saanud paljude tootjate hitiks. Blending Sponge unikaalse ellipsikujulise meigikäsna abil on meigi pealekandmine erakordselt mugav. Võimaldab kerge vaevaga kanda meiki ka kõige raskemini ligipääsetavatesse piirkondadesse. Meigisvammi pehme tekstuur ja unikaalne kuju sobituvad imeliselt näokontuuridega garanteerides värske ja veatu lõpptulemuse.
Kinkekomplekt LaQ SEX & BUSINESS ELU meestele
Algne hind oli: 23,89€.17,92€Current price is: 17,92€.
25% Off
Siin ma olen, LaQ vegan looduskosmeetika kinkekomplekt ELU meestele, mis koosneb 500ml dušigeelist, 220g puhastavast suhkrukoorijast ja 85g tükiseebist. Keegi ütles kunagi dobermani kohta “parim” ega ole seda siiani tagasi võtnud. Hea nina tuvastab selles meheliku parfüümi, milles on tunda kardemoni ja musta pipart. See sari sobib ideaalselt neile, kellele meeldib hea seks ja edukas äri, aga ka edukas seks ja hea äri. Dušigeeli koostis põhineb õrnadel puhastusainetel, sisaldades niisutavat glütseriini, aga ka kardemoniseemne ekstrakti, uureat ja niatsiinamiidi. Suhkrune puhastav koorija omakorda lihvib ja kratsib tõhusalt kuid õrnalt teie nahka ja eemaldab surnud kesta. Seebike peseb tupsu-tupsu õrnalt, sest tegelikult on teie nahk õrn ja tundlik. Kinnitame teile, et kingisaaja rõõm ja pöörased hüpped on garanteeritud! Vegan. Dermatoloogiliselt testitud.
Juuksehari metallpiidega
2,24€
Pikkadele ja poolpikkadele juustele mõeldud peanahka masseerivate ümarate otstega metallpiidega juuksehari. Harja piidele on kinnitatud väikesed ümarad plastikkuulid, mis kaitsevad peanahka kriimustuste eest ning harjates juukseid masseerivad peanahka, stimuleerides vereringet.
Küünelakk Gel Effect keratiiniga 531 Greenery*
3,99€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Vaharibad depileerimiseks Byphasse kehale ja jalgadele 24tk uus
3,99€
Tundlikule nahale külma vahaga depilatsiooniribad jalgadele ja kehale, mis tagavad täiusliku, kiire, praktilise ning kauakestva karvade eemaldamise. Koostises kibuvitsaõli, kastoorõli ja on lõhnastatud punaste marjade aroomiga. Lihtne kasutada ja mugav eraldamine, karvad eemaldatakse juurest mis teeb tagasikasvu pehmeks, eriti tõhusalt toimib 2-5mm karvadel, kauakestev kuni 4 nädalat püsiv tulemus. Tänu magusa mandliõliga niisutatud karvaeemaldusjärgsete salvrätikute kasutamisele on nahk pärast eriti pehme, siidine, niisutatud ja rahustatud.
Kasutamine: Enne vaha pealekandmist peab nahk olema puhas ja kuiv, ilma ärrituseta ja kreemi või õli jääkideta. 1. Eralda ribad aeglaselt (enne eraldamist pole vaja hõõruda) ja ettevaatlikult. Kontrolli, et eraldatud riba mõlemal küljel oleks paras kogus vaha “Test teostati temperatuuril 20°C või rohkem. 2. Kanna vahariba peale õrna massaažiga, järgides karvakasvu suunda 3. Hoides nahka pingul ühe käega, eemalda teise käega kiiresti vahariba karvakasvu vastassuunas. Peaksid hoidma riba võimalikult paralleelselt ja naha lähedal. Mida kiiremini riba tõmbad, seda paremad on tulemused. Vajadusel korrata. Ära vahata sama piirkonda rohkem kui kaks korda sama seansi jooksul, et vältida nahaärritust. Ribasid saab uuesti kasutada, kuni need kaotavad oma tõhususe. Naha rahustamiseks suru kohe pärast tõmbamist vahatatud kohale kergelt käega või aseta külm kompress. Täiusliku tulemuse saavutamiseks: eemaldada vaha ülejääk pakis oleva eemalduslapiga, mis rahustab ja pehmendab nahka. Ära kunagi eemalda vaha jääke vee, seebi või alkoholiga. Vajadusel eemalda vaha jäägid nahal õlis leotatud vatiga. Ettevaatusabinõud kasutamisel: Järgi kasutusjuhiseid ja ettevaatusabinõusid. Enne iga pealekandmist kontrolli alati oma naha reaktsiooni, kandes vaha väikesele osale töödeldavast alast, järgides juhiseid. Kui 24h pärast ei ole negatiivset reaktsiooni, võid jätkata vahatamisega. See toode sobib karvade eemaldamiseks jalgadel ja kehal. Ära kasuta peas, näol, silmadel, kulmudel, ninal, kõrvadel, rinnal, rinnanibudel või nende ümbruses, perierianaalsel või suguelunditel ega mõnel muul kehaosal, vahatamine ei sobi eakatele, diabeetikutele ega ravi saavatele inimestele (ka ravim akne vastu). Ära kanna haavadele, veenilaienditele, laikudele või lõhenenud, ärritunud või põlenud nahale või nahale, millel on varem olnud karvaeemaldusvaha kõrvaltoime. Väldi päevitamist ja rannas suplemist, väldi alkoholipõhiseid tooteid nagu deodorandid või parfüümid 24h enne ja pärast vahatamist. Hoia jahedas ja kuivas kohas. Hoia lastele kättesaamatus kohas. Mitte alla neelata. Vältida silma sattumist. Allaneelamisel: pöörduda viivitamatult arsti poole ja näidata seda pakendit.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00