Lõhnavesi Amore Mio Forever 100 ml uus
11,96€
Pihustiga lõhavesi naistele Amore Mio Forever Jeanne Arthes on justkui sõnum armastusest ja kiusatustest. Puuvijlane ja värske kooslus looduse romanikast, puhtusest ning delikaatsusest. Aroom: magus kombinatsioon puuviljadest (mustsõstar, virsik, eksootilised viljad) ja lilled (roos, jasmin). Lõpunootidena jäävad kõlama õunte ja muskaatide magus ahvatlus.Pihustiga lõhnavesi naistele. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Tuleohtlik!
Näopiim Byphasse meigieemaldus E ja B5 pumbaga 500ml
3,99€
Õrnatoimeline meigieemalduspiim pumbaga sobib näonaha ja silmameigi eemaldamiseks. Tänu toote koostisse kuuluvatele E-vitamiinile ja provitamiin B5-le eemaldab see õrnalt kuid tõhusalt nahalt kogu mustuse ja meigi, jättes selle meeldivalt puhtaks ja pehmeks. Meigieemalduspiim on dermatoloogiliselt testitud ning 100% värvainete vaba, mistõttu sobib kasutamiseks kõigile nahatüüpidele näo- ja silmameigi eemaldamiseks. Kanna piim näonahale ja silmameigile, puhasta Byphasse vatipadjaga ja vajadusel kasuta lisaks Byphasse näotoonikut.
Dušigeel-šampoon 2in1 Byphasse Groovy Paradise Blue meestele 600ml
3,99€
Byphasse meestele mõeldud šampoon-dušigeeli Groovy Paradise värskendav aroom viib Sind mõtetes merekaldale, kus õrn tuulehoog paitab su nahka ja laseb unustada kõik ümbritseva. PH neutraalne koostis. Igapäevaseks keha ja juuste pesemiseks. Kanna väikene kogus toodet niiskele nahale ja juustele ning masseeri pehme vahu tekkimiseni. Loputa hoolikalt veega.
Huulepulk Color Affair 06
6,99€
Bella Oggi kreemjas huulepulk Color Affair on kauapüsiv, niisutav ja rikkalike värvipigmentidega sametine huulepulk, poolmati lõppviimistulusega. Tänu oma õrnale tekstuurile on toodet lihtne peale kanda, tulemuseks saavutate pilkupüüdvad lopsakad huuled, vaid mõne hetkega. Huulepulga koostis on rikastatud naturaalsete vahade ning huuli pehmendavate õlidega. Parabeenide vaba koostis.
Küünelakk Gel Effect keratiiniga 511 Turquoise Eyes
3,99€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Näokreem FLOSLEK Anti Acne antibakteriaalne matistav 50ml uus
Algne hind oli: 11,99€.8,39€Current price is: 8,39€.
30% Off
Igapäevaseks näohoolduseks sobiv kreem sega-, rasusele ja aknele kalduvale nahale. Aitab vähendada naha poore,
reguleerib rasueritust naha seborroilistes osades, hoiab ära naha liigse läikivuse, niisutab, rahustab ja taastab naha epidermist.
Kreem sisaldab 92% looduslikku päritolu koostisosi. Dermatoloogiliselt testitud.Näopesuvaht-koorija LaQ Exfoliating ananass tahke 70g
6,99€
Looduslik ja taimse koostisega tahke, veega emulgeeritav näokoorija sügavpuhastava toimega. Pehmes puhastavas näovahus on looduslik mineraal alumiiniumoksiid ehk safiir, mis kõrvaldab surnud naharakud jättes naha pehmeks ning valmistades selle ette järgmisteks näohooldusrituaalideks, mõjutamata naha loomulikku pH-taset. Ananassi lõhnaline. Kasutamine: Kanna väike kogus toodet niiskele nahale, masseeri ringjate liigutustega, kuni tekib vaht, seejärel loputa hoolikalt veega.pH neutraalne. Vegan. Dermatoloogiliselt testitud. Välispidiseks kasutamiseks.
Näomask Byphasse taastav ja puhastav B5 ja mesilaspiimaga savimask 150ml
Algne hind oli: 5,99€.4,20€Current price is: 4,20€.
30% Off
Taastav savimask toidab ja niisutab nahka efektiivselt, jättes selle pehmeks ja siidiseks tänu uuendavale koostisele. Sisaldab allantoiini, provitamiin B5 ja mesilaspiima, mis toidavad ja stimuleerivad rakkude uuenemist. Kolme mineraalse päritoluga savi kombinatsioon aitab efektiivselt nahka sügavuti puhastada. 90% looduslikud koostisosad. Sobib kõikidele nahatüüpidele. Kasutamine: Kanna puhtale ja kuivale nahale. Jäta 15 kuni 20 minutiks, kuni see taheneb. Loputa sooja veega, eemalda jäägid.
Rohkem informatsiooni:
✓ provitamiin B5 toidab ja parandab naha niisutatust
✓ mesilaspiim stimuleerib rakkude uuenemist
✓ Niisutavate omaduste poolest tunnustatud allantoiin stimuleerib rakkude uuenemist
✓ kolme mineraalse päritoluga savi kombinatsioon aitab puhastada ja puhastada nahka
Toote eelised:
• 90% looduslikku päritolu koostisosi
• kõikidele nahatüüpidele kohandatud koostisGeellakk GEL PRO 19 Rebel Nude 5ml
Algne hind oli: 6,99€.5,59€Current price is: 5,59€.
20% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00