• Palsam NOAH toitev Mangoga 250ml 2.1

    Algne hind oli: 10,16€.Current price is: 7,11€.

    30% Off

    Toitev palsam, mis aitab ka ilma silikoonide sisalduseta eemaldada ning ära hoida pusade tekkimist, samal ajal juukseid sügavuti niisutades. Toode sisaldab vaid taimseid ekstrakte ja puhtaid eeterlike õlisid ning pole loomade peal testitud. Palsamis sisalduvad mango ja riisivalguekstraktid on suure toiteväärtusega ning taastavate omadustega, juuksed on pehmed, kaitstud ning niisutatud, muutmata need raskeks ning peadligi. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Kanna niisketele juustele masserivate liigutustega. Jäta juustele 1-2 minutiks mõjuma. Loputa hoolikalt.

  • Dušigeel-šampoon Genera porgand papaia aloe vera 300ml

    1,57

    Dušigeel ja šampoon üheskoos peale päeva päikese käes, õrn ja tasakaalustatud koostis, mis sobib ideaalselt nii keha kui juuste pesuks. Tulemuseks on sile ja pehme nahk, tugevad ja läikivad juuksed. Koostises Aaloe, porgandi ja papaia ekstraktid. Dermatoloogiliselt testitud.

  • Käärid BO PRO 801 sirged küüne ja küünenaha

    8,12

    Professionaalsed sirgete otstega käärid küünenaha või naturaalsete küünte lõikamiseks.

  • Kammide komplekt 6tk

    Algne hind oli: 3,51€.Current price is: 1,75€.

    50% Off

    Komplekt sisaldab 6 erinevat kammi: endale sobiliku plastik kammi leiab iga pereliige.

  • Juuksehari S piklik plastpiidega 21,5 cm

    2,49

    Kõikidele juustele mõeldud peanahka masseerivate ümarate otstega plastpiidega juuksehari. Harja piidele on kinnitatud väikesed ümarad plastikkuulid, mis kaitsevad peanahka kriimustuste eest ning harjates juukseid masseerivad peanahka, stimuleerides vereringet.

  • Peitepulk COVER PRO 24H 006 Cookies

    7,68

    Täiuslikud laitmatud peitekreemi Cover Pro 24H toonid lihtsa uue professionaalse aplikaatoriga. Bellaoggi esimene lamedate harjastega pintsliaplikaatoriga peitekreem, mis on spetsiaalselt loodud toote ühtlaseks jaotamiseks väikeste tupsudena või kergete joonte tõmbamiseks.
    COVERPRO 24H vedel peitekreem püsib peal kuni 24H ning katab veatult naha ebatasasused ja varjundid, ka silmade all oleva ala, täiustades ja vormides nägu.
    COVERPRO24-l on suurepärane katvus ja uusima põlvkonna koostis, mis sulandub nahaga kergelt, andes sellele loomuliku, sileda ja ühtlase viimistluse. Kreemjas ja kerge tekstuur loob kaitsebarjääri keskkonnamõjude eest ning peitekreem sobib suurepäraselt kasutamiseks aastaringselt.
    COVERPRO 24H korrigeerib, ühtlustab, vormib ja täiustab naha ühe liigutusega!

  • Näo- ja habemeõli LaQ Sex & Bussiness 30ml

    11,14

    Hea õli määrib kolvid ja kolvid liigutavad, juhivad kogu masinavärki. Sa võid seda õli panna omale koonule, koibadele, kerele, sabale ja kõikjale mujale, kus karv ei läigi! Sa pole miski tavaline krants, sa tead, mida teha! See on tõupuhas õli! Aroomi põhinoodid: seedripuu, sandlipuu, kuivpuu, tonka, muskus, keskmes: õun, münt, roosa pipar, roos, tipunoodid: sidrun, greip, vesi. Kasutamine: Kanna mõned tilgad kätele ja masseeri näole, habemekarvadele. Vegan. Silikoonivaba. Naturaalsed õlid. Hoida jahedas ja kuivas.

  • Käärid BO PRO 802 küünenaha*

    8,12

    Professionaalsed kumera ja terava otsaga käärid, mis sobivad ideaalselt küünenahkade eemaldamiseks.

  • Silmapliiats 3in1 RuleBreaker1 Black

    6,09

    Multifunktsionaalne trendikas 3in1 veekindel silmapliiats: professionaalne silmapliiats koos hajutaja ja teritajaga. Tulemus, mis püsib 24H ja ei valgu laiali, pehme käsna abil on kerge hajutada ja muuta tugev joon suitsuseks ning sisemise teritajaga on võimalik viimistleda pliiatsi ots üliteravaks et pääseda ligi ka silma kõige õrnematesse kohtadesse. Koostis ei sisalda: talki, parabeene, D5 ega lõhnaaineid.

  • Kulmunuga

    1,75

    Donegali kulmunuga kaitsmega.

  • Pintsel juuste värvimiseks must kitsas 4cm

    1,00

    Donegal pintsel juuste värvimiseks. Pintsel musta värvi, laiusega 4cm.

  • Peitepulk Cover Me 01 SAND

    5,07

    Vitamiinidega rikastatud peitepulk peidab naha ebatasasused. Nähtamatu efektiga peitepulk. Kerge peale kanda, katab õhukese kihina ja sobitub nahaga suurepäraselt. Siidpehme lõpptulemusega õrnatoimeline peitepulk teeb jume klaarimaks ja tasandab ebaühtlast nahatooni. Lõpptulemus särav ja perfektne. Peitepulk sisaldab E-vitamiini, karitevõid, magusa mandli ekstrakti, jojobaõli.