Näokoorija Byphasse kombineeritud ja rasusele nahale 150ml
4,99€
Sinu nahk saab olema pehme, sile ja puhastatud, annab matistava efekti. BYPHASSE sügavpuhastav näokoorija termaalveega on spetsiaalselt välja töötatud rasusele ja kombineeritud nahale. See eemaldab tõhusalt mustuse ja puhastab õrnalt naha, jättes selle matiks, pehmeks ja siledaks. Koostisest leiate naturaalsed vulkaanilise kivimi mikrograanulid, jojoba ja candelilla vaha. Kasutamine: Kanna üks või kaks korda nädalas näole, vältides silmaümbruse piirkonda. Masseeri ringjate liigutustega ja loputa sooja veega.
Ripsmetušš BOMB! ARGAN OIL
7,99€
Super volüümi andev Bomb ripsmetušš agraaniaõliga, äärmiselt tihedate ja kaunite ripsmete saladus. Inovaatiline harjas katab iga ripsme sügav-musta värviga, ei määri, ei pudene ning on tükivaba. Toote koostisse ei kuulu: parabeenid, TEA, vedelad parafiinid, parfüümid, D5.
Geellakk GEL PRO 23 Chillout 5ml
Algne hind oli: 6,99€.5,59€Current price is: 5,59€.
20% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga.Polümeriseerub LED- või UV-lambis. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Jalasprei FLOSLEK PODOLOGY hooldav ja jahutav hesperidiiniga 100ml
Floslek´i hooldav ja niisutav hesperidiini, kastani ja torkava ruskuse ekstrakti ning menthooliga jalasprei väsinud, raskustundega või laienenud veresoontega, punetavatele jalgadele. Sobib kasutamiseks inimestele, kes teevad seisvat tööd, tihti reisivad, püsivad pikka aega liikumatus asendis või puutuvad kokku „raskete jalgade“ sündroomiga, sobib kasutamiseks ka rasedatele.
Toimed: niisutab nahka, jahutab meeldivalt tuues leevendust väsinud ja nn”rasketele jalgadele”. Mugav pihustatav sprei võimaldab kiiret pealekandmist kõikides tingimustes.Juba peale esimest kasutuskorda annab värskuse ja lõõgastuse tunde ning lisaks parandab naha välimust. Regulaarsel kasutamisel leevendab raskustunnet jalgades.
Kasutamine: Pihustada ühtlaselt sääremarjadele või jalgade nahale, ka õhukestele sukkpükstele, kergelt masseerida. Kasutage vastavalt vajadusele või mitu korda päeva jooksul, vastavalt teie vajadusele.Küünelakk Gel Effect keratiiniga 536 Rosy Brown A
3,99€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Tolmpuuder FIX ME+ BB Nude 75g
8,95€
Tolmpuuder BB Fix Me mugav kasutada, siidise ja kerge tekstuuriga. Suurepärane toode läikivate ja rasuste piirkondade neutraliseerimiseks ning jumestuse kinnitamiseks, selle läbikumavus tagab loomuliku naturaalse jumstuse tooni muutmata. Mati viimistluse ning kerge tekstuuriga puuder ühtlustub ideaalselt nahal, ilma seda kuivatamata, tagades ühtlase ja rafineeritud lõppviimistluse. Tänu delikaatsele konsistentsile saab otse nahale kanda nagu tõelist BB-d. Selle rasu imav toime minimeerib poorid ja annab nahale meeldivalt sametise, loodusliku ja helendava efekti. Õrn ja samas püsiv BB-pulber sobib suurepäraselt kõikidele nahatüüpidele, ka väga kuivale. Ei määri. Tänu rasu imavale ja õli kontrolli kompleksile sublimeerib BB Powder jume, laseb nahal hingata ja annab sellele kogu päeva jooksul naturaalse mati viimistluse. Proovige Fix Me+BB tolmpuudrit, iga naise saladust, mati ja veatu jume jaoks!
Näotoonik mitsellaarvesi Byphasse 500ml pumbaga + 100ml
5,25€
Spetsiaalselt tundlikule nahale loodud värvitu ning lõhnavaba puhastusvesi, mis eemaldab õrnalt meigi silmadelt ja näolt. Toode sisaldab pindaktiivseid mikroosakesi, mida nimetatakse ”mitsellideks”. Mitsellid eemaldavad nahal oleva õli, mustuse ja meigi, puhastades täiuslikult ja sügavuti, jättes nahale õige niiskustasakaalu. Ei sisalda alkoholi ega kunstlikke värvaineid, on seebi- ja parabeeni vaba. Komplektis mugav pumbaga 500ml pudel ja reisisuuruses 100ml pudel.
Rulldeodorant 48H Byphasse Morning Dew 50ml
2,35€
Byphasse 48h rulldeodorant on lõhnastatud looduslike eeterlike õlidega, mis annavad kerge ja värske, õrnalt lillelise aroomi. Annab tõhusa ja efektiivse kauakestva higistamisvastase toime 48 tunniks. Takistab higi eritust ja kaotab ebameeldiva lõhna, ei ärrita nahka ning ei määri riideid. Kanda puhtale ja kuivale nahale. Sobib kasutamiseks kõikide nahatüüpide puhul.
Näopesukäsn Konjac Sponge naturaalne erinevad toonid
5,99€
Naturaalne näopesukäsn kõikidele nahatüüpidele. Puhastab sügavalt, eemaldab mustuse pooridest ning koorib õrnalt nahka. Taimse kiu unikaalne võrgulaadne struktuur aitab ergutada vereringlust ja soodustab naharakkude uuenemist. Lihtne, tõhus ja õrn, sobib igapäevaseks kasutamiseks kogu perele, ka lastele. 100% looduslik ja naturaalne, tasakaalustab naha PH taset, looduslikult niisutav.
Enne kasutamist niisutage pesukäsn soojas vees, kuni see on pehme. Pigistage välja liigne vesi ning puhastage õrnalt nahk. Koorimiseks, värskendamiseks ning naha niisutamiseks, masseerida nahka ringjate liigutustega. Pesukäsnale ei pea lisama puhastustooteid, kuid soovikorral võib seda teha. Pärast kasutamist peske käsna korralikult ning jätke õhu kätte kuivama. Puhta käsna võib ka külmkappi panna, mis hoiab selle värske ja külmana ning annab pesukäsnale pikema kasutusea.
Valikus kolme erinevat tooni: Valge, roheline ja must
Pilt on illustratiivneSuuvesi Genera Sweet Mint salvei ja kaneel CPC 500 ml
2,99€
Kauakestev ja eeterlike õlidega rikastatud (kaneel ja salvei) Sweet Mint suuvesi on alkoholivaba ja koos CPC-ga (cetylpyridinium chloride) mis aitab vähendada viirushaiguste levikut täienduseks suuhügieeni eest hoolitsemisel. Suuvesi aitab võidelda hambakatuga, aitab vältida hammaste lagunemist ning parandab suuhügieeni hoolitsedes teie keele, igemete ja limaskestade eest tervikuna. NB! Suuvesi ei asenda hambaharja ja hambapastat kasutamist. Kasutamine; peale hammaste pesemist kallake pool korgitäit vahendit ja loputage sellega umbes 30 sekundit suud, sülitage välja. MITTE ALLA NEELATA! Välispidine. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Tualettvesi ROCKY MAN meestele 100 ml
8,99€
Jeanne Arthesi tualettvesi Rocky Man esitab väljakutse ja hõikab kaasa suurtele seiklustele. Tualettvees on ühendatud nii puidused noodid kui roheliste taimede aroomid ja lillelised hõrgud lõhnad värskendavaks seguks, mis tõstab teie tuju ja viib mõtted kontorist eemale tundmatu metsa sügavusse ja seiklustesse. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Tuleohtlik!
Silmapliiats JELLY geeljas 052 Stone 30H
5,89€
Geelja tekstuuriga silmapliiats, mis on sissepoole tagasikeeratav, teritatav ja veekindel.
Kauakestev värv kuni 30H täiuslikku püsivust. Pliiatsi sisse on peidetud pliiatsiteritaja, et ots oleks alati täiuslik. Hajuti võimaldab mahendada värvi intensiivsust piki ripsmepiiri. Ideaalne graafilise, loomuliku või julge välimuse loomiseks ilma määrdumiseta.Kätekreem Byphasse Q10 vananemisvastane 150ml UUS
2,99€
Byphasse Q10 vananemisvastane kätekreem kaitseb ja niisutab nahka ning vähendab nahal vananemise tundemärke, kortsude teket ja pigmendilaikude ilmnemist. Selle koostises olevad niisutavad ja toitvad elemendid muudavad naha koheselt siledamaks ja pehmemaks, jättes käed kauniks ja hoolitsetuks. *E-vitamiini derivaat. Kasutusjuhend: Õrnalt ringjate liigutustega kanda kreem nahale ja masseerida kuni imendumiseni.
Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel pesta silmi rohke veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas.Huulepulk-palsam COLOR MAGNIFIER 4 Nude Touch
7,45€
Huulepalsami Color Magnifier värvi parandamise tehnoloogia mõjub huultel nii, et aitab silmnähtavalt välja tuua ja rõhutada huulte loomulikku värvitooni ning suurendada superniisutava koostisega selle sära. Saadaval 6 värvitooni, mis hõlmavad erinevat valikut läbipaistvast kuni tumeda ploomini.
Puuder SUBLIME POWDER 120
8,99€
Sublime Powder, kerge ja laitmatu loomuliku mati viimistlusega puuder, mis sulandub ideaalselt näole, matistades läikivad alad. Tekstuur on tänu pehmele koostisele nahal ülimalt sile, ideaalne pooride ja miimikajoonte minimeerimiseks. Jumestuskreemile peale kantud puuder täiustab selle viimistlust ning parandab vastupidavust terve päeva kestvale jumestusele, jättes jume matiks ja ühtlaseks. Sublime Powder sobib ideaalselt ka jume värskendamiseks. Saadaval 3 värvitoonis, mis sobivad kõikidele nahatoonidele.
Solaariumikreem Wild Tan Wild Accelerator türosiini ja hüaluroonhappega 15ml
1,70€
Solaariumikreem kiire ja efektiivse päevituse intensiivistajaga. Türosiin – kiirendab päevitamist. Sisaldab hüaluroonhapet ja kollageeni, mis niisutavad ja uuendavad nahka tõhusalt ning millel on taastav vananemisvastane toime. Kasutamine: Enne päevitamist määri ühtlaselt nahale. Pärast pealekandmist pese käed. Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Ei sisalda UV filtreid. Lõpeta toote kasutamine, kui tekib nahaärritus. Dermatoloogiliselt testitud.
Silmapliiats 3in1 RuleBreaker 6 Mulberry
Algne hind oli: 5,99€.4,79€Current price is: 4,79€.
20% Off
Multifunktsionaalne trendikas 3in1 veekindel silmapliiats: professionaalne silmapliiats koos hajutaja ja teritajaga. Tulemus, mis püsib 24H ja ei valgu laiali, pehme käsna abil on kerge hajutada ja muuta tugev joon suitsuseks ning sisemise teritajaga on võimalik viimistleda pliiatsi ots üliteravaks et pääseda ligi ka silma kõige õrnematesse kohtadesse. Koostis ei sisalda: talki, parabeene, D5 ega lõhnaaineid.
Huuleläige GLOSS AFFAIR 05 Cherry Kiss
6,25€
Bella Oggi uuenduslik booster huuleläige, mis annab huultele värvitooni ja täidlasema välimuse.
Orgaanilise argaaniaõli ja hüaluroonhappega rikastatud koostis katab huuli meeldivalt, niisutades neid sügavalt, siludes ja vähendades peeneid kortse, andes koheselt huultele täidlasema efekti. Niisutav koostis sulandub huultele, pakkudes kerget, märjalt küütlevat, kuid mittekleepuvat viimistlust. Lisaks muudavad taimse vaha koostisosad huuleläike kreemjaks ja rikkalikult säravaks.
Täielikult läbipaistva pudeli ruudukujuline disain koos roosast kullast korgiga täiustavad toodet, luues 3D-efekti. Uuenduslik, kaldus aplikaator on loodud andma õige koguse toodet säravate huulte saavutamiseks, lisaks on aplikaatori tipuga võimalik joonistada täiuslik huulekaar, et saavutada koheselt säravad ja täidlased huuled.Huuleläige Gloss Royale 03
Algne hind oli: 4,99€.3,99€Current price is: 3,99€.
20% Off
Gloss Royal, külluslikult läikiv ja niisutav kreemjas geelipalsam, muudab huuled täidlaseks! Läikiv värviline geel, mille koostist on rikastatud toitva ja rahustava želeega. Lisaks superläikivale viimistlusele on Gloss Royal tõeline iluhooldus teie huultele. Tänu rikkalikule, kuid kergele tekstuurile ja praktilisele toruaplikaatorile niisutab Gloss Royal palsam huuli. Säravate, läikivate, nähtavalt täidlaste ja pehmete huulte saavutamiseks valige enda lemmik Gloss Royal, mitte kleepuvate vastupandamatute lõhna- ja värvi variatsioonide seast. Kata oma huuled just nagu värske puuviljasiirupiga!
Huulepulk vedel MAT AFFAIR 12H 010 Heartbreaker
7,95€
Uus vedel mati efektiga 12H püsiv 12 erineva värvitooniga Bella Oggi huulepulk trendikatele #LEAVEYOURMARK naisele. Täiendatud koostis niisutab ja jätab huuled siledaks ja pehmeks ning kindlustab mugavustunde pikaks ajaks. Huulepulk mis sobib kasutamiseks igal ajal.
Dušigeel-suhkrukoorija LaQ Forget Me Not tahke 220g*
9,99€
Isegi teemant vajab aeg-ajalt poleerimist. Seepärast kasutagi seda ülimalt magusat suhkruga rikastatud vahust trimmivat ja tselluliidivastast kehakoorijat – dušigeeli. Suhkur eemaldab surnud naharakud ja muudab naha veatult siledaks, õrnad puhastavad ained puhastavad nahka. Sheavõi, taimne glütseriin ja niisutavad ekstraktid linaseemnetest, kaerahelbetest ja riisipiimast ning forget-me not kompleksist kaitsevad seda kuivamise eest. Ja et suurendada selle pinguldavaid ja tselluliidivastaseid omadusi, oleme lisanud rohelise kohvi, kaneeli, ingveri ja pipra ekstrakte. Tulemuseks on täiuslikult puhas, sile ja kaunilt lõhnav nahk, mis on valmis edasiseks hellitamiseks. Aroomi põhjanoodid: vanill, sandlipuu, seedripuu, merevaik, keskmes: meelespea lill, virsik, aednelk, jasmiin, apelsinil õied, tipunoodiks: mandariin. Kasutamine: hõõru, hõõru, hõõru! Alternatiiv dušigeelile. Silma sattumisel loputa koheselt rohke veega. Vegan.
Pintsel puudri NEEONEE
8,75€
Puudri pintsel sobib puudri, põsepuna ja ka kontuuri pealekandmiseks. Väga pehmed harjased aitavad luua ühtlase katvuse ja tulemuse. Suur pintsel lahtiste ja pressitud puudrite pealekandmiseks.
Lai pintsel võimaldab mugavalt kanda kosmeetikat näo, kaela, dekoltee ja õlgade pinnale.
Neeonee pintslid on valmistatud sünteetilistest harjastest, käepide lakitud puidust.
Pintsel on ainulaadne tänu oma äärmiselt energilisele värvile, mis kaunistab ideaalselt teie tualettlauda ja täidab teid positiivse energiaga igal kasutuskorral!
Mõõdud: 17 cm.Juuksejuurte toonija NOAH 75ml Punane
9,99€
Juuksejuure toonija NOAH varjab väljakasvanud ning hallid juuksed vaid mõne hetkega, tagades kohese ja loomuliku tulemuse ning täiusliku katvuse. Ei jäta juukseid märjaks ning tänu pihustile on toodet võimalik täpselt peale kanda. Lihtne kasutada, ei muuda juukseid kleepuvaks, kuivab vaid sekunditega. Tootes sisalduv vitamiin B5 tugevdab ja taaselustab juuksed, toites neid sügavuti. Efektiivne nii kuivadel kui märgadel juustel kasutades. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.
Geellakk GEL PRO 24 Be Shy 5ml
Algne hind oli: 6,99€.5,59€Current price is: 5,59€.
20% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Solaariumikreem SuperTan Black Tattoo 400x bronzer15ml
5,20€
400x bronzer – solaariumikreem kollageeni ja hüaluroonhappega ning tätoveeringuid kaitsva koostisega. Nahahooldus ja tätoveeringute tindikaitse kõrgeimal tasemel!
See võimas solaariumikreem sisaldab kollageeni ja hüaluroonhapet ning toidab ja hoiab alles ka värvilise tätoveeringu erksad värvid. Tagab ühtlase ja püsiva päevituse.
Lõhn: Kookos & Papaia
Mandliõli – stimuleerib naha taastumisprotsesse ja omab vananemisvastaseid omadusi
Kollageen – omab taastavaid ja noorendavaid omadusi, taastab naha sileduse ja elastsuse
Hüaluroonhape – silub nahka, niisutab ja kaitseb epidermist veekaotuse eest, ennetades kortsude teket
Kakaovõi & Shea või – säilitavad naha niiskuse, niisutavad suurepäraselt, toidavad ja siluvad
Porgandiõli – stimuleerib loomulikku päevitust, andes nahale kuldse varjundi, toidab ja omab vananemisvastaseid omadusi
Chai Hu – parandab naha seisundit ja välimust, niisutab ja kaitseb vabade radikaalide eest
Panthenool – taastab naha, leevendab ärritusi ja niisutab intensiivselt.
Kasutamine: Jaotage enne päevitamist ühtlaselt nahale, peale määrimist peske koheselt käed. Ei sisalda UV filtreid. Dermatoloogiliselt testitud. Välispidiseks kasutamiseks.Vältige silma sattumist.Šampoon NOAH volüümi andev tsitrusega 250ml 1.1
8,65€
BUDUAARI LEMMIK 2020 Parim apteegi- ja looduskosmeetika.
EE – Naturaalne šampoon õhukestele ning kiiresti rasuseks muutuvatele juustele, annab volüümi ja värskuse. Tänu oma taimsetele pindaktiivsetele koostisosadele puhastab juuksed ning peanaha õrnalt, kuid efektiivselt. Šampoonis sisalduvad sidruni, apelsini ja bergamoti eeterlikud õlid, annavad juustele sära ja värskuse ning muudavad need tihedamaks. Pea püsib pikemalt puhas. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Kasutamine: Niisutage juuksed, kandke tavaline kogus šampooni peopessa ning masseerige ühtlaselt niisketele juustele kuni juuksed muutuvad vahuseks ja loputage hoolikalt veega. Soovi korral korrake protseduuri.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00