• Lõhnavesi Amore Mio Forever 100 ml uus

    11,96

    Pihustiga lõhavesi naistele Amore Mio Forever Jeanne Arthes on justkui sõnum armastusest ja kiusatustest. Puuvijlane ja värske kooslus looduse romanikast, puhtusest ning delikaatsusest. Aroom: magus kombinatsioon puuviljadest (mustsõstar, virsik, eksootilised viljad) ja lilled (roos, jasmin). Lõpunootidena jäävad kõlama õunte ja muskaatide magus ahvatlus.Pihustiga lõhnavesi naistele. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Tuleohtlik!

  • Küünelakk Gel Effect keratiiniga 930 Bronzing Time

    3,99

    Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.

  • Kehasprei Genera PURIFYING Aqua marine 100ml

    4,67

    Uus meeleline kogemus – sulge silmad, hinga sügavalt ja lase end heaolutundel kanda. Genera aroomilt värskendav kehasprei, mille lõhnas on ühendatud merelised, kerged ja elustavad noodid. Pakub meeldivat värskust ning jätab naha õrnalt lõhnastatuks.
    TULEOHTLIK. Hoida eemal soojusallikatest. Hoida laste eest! Vältida silma ja ärritunud nahale sattumast.

  • Kinkekomplekt NOAH värvitud juustele Šampoon 1.6 + juuksemask 2.4 + juuksevärv3

    Algne hind oli: 23,99€.Current price is: 18,00€.

    25% Off

    Itaalia loodustoodete sarja NOAH kinkekomplekt sisaldab:
    Itaalia loodustoodete sarja NOAH kinkekomplekt sisaldab: NOAH värvi kaitsev šampoon 250ml 1.6 + NOAH värvi kaitsev juuksemask 200 ml 2.4 + NOAH püsijuuksevärv

    Šampoon NOAH värvi kaitsev 250ml 1.6
    Värvi kaitsev šampoon loodusliku riisi fütokeratiiniga on formuleeritud täiustamaks värvitud juukseid, muutes need kohevamaks ja säravaks. Šampoonis sisalduvad looduslikud ekstraktid tagavad värvi pikaajalise püsivuse ning intensiivsuse. Toode on spetsiaalselt välja töötatud kaitsema ja niisutama pärast keemilist töötlemist. Šampoon aitab parandada kahjustatud juukseid, luues samal ajal loomuliku kaitsekihi. Juuksed on pehmemad, elsatsemad ning säravamad. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Ainult välispidiseks kasutamiseks! ANNE & STIIL ILULEMMIK 2019 võitja.
    Kasutamine: Kanda piisav kogus ühtlaselt niisketesse juustesse. Masseerige šampoon juustesse. Loputage hoolikalt. Vajadusel korrata protseduuri.

    Juuksemask NOAH värvi kaitsev 200 ml 2.4
    Noah värvi kaitsev taastav juuksemask on formuleeritud täiustamaks värvitud juukseid, muutes need säravaks. Maskis sisalduvad looduslikud ekstraktid tagavad värvi pikaajalise püsivuse ning intensiivsuse. Kanna pestud juustesse, masseeri, lase 3-5 minutit mõjuda ja loputa hoolikalt. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, paraffini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.
    Kasutamine: Kanna piisav kogus rätikukuivadele juustele, lase mõjuda 3-7 minutit, loputa hoolikalt.

    Püsijuuksevärv NOAH, koostist on rikastatud mahepõllumajandusest pärit riisivalgu ja linaseemneõliga. Annab juustele soovitud tooni, kattes hallid juuksed alates esmakordsest kasutamisest, olles seejuures õrn nii peanaha kui juuksekiudude vastu. Toote uuenduslik koostis ei sisalda ammoniaaki, parabeene ega resortsinooli, nii võimaldab see saavutada soovitud värvitooni juukseid kahjustamata. Sobib kasutamiseks ja tundliku nahaga inimestel. Riisivalk ja linaseemneõli loovad juustele loodusliku kaitsekihi, takistades neid kaotamast pehmust, elastsust ning sära. Värvimisjärgse šampooni ja palsami sünergiline toime aitab intensiivistada värvitooni, pikendades selle kestvust, samaaegselt juukseid sügavuti niisutades ja toites, andes neile elujõudu ja elastust. Professionaalse kvaliteediga toode. Ilma ammoniaagi, parabeenide ja resortsinoolita. Juuksevärv on nikkel-testitud (sisaldab raskemetalli alla 0,001 %), seega sobilik eriti tundlikule peanahale, vältides allergilise reaktsiooni teket.

    Juuksevärvi pakend sisaldab:
    -1 NOAH juuksevärvi 50ml
    -1 NOAH aktivaator 75ml
    -1 NOAH 1.6B Värvi kaitsev šampoon + palsam 15ml
    -1 paar kindaid

  • Geellakk GEL PRO 106 Happy Jazz 5ml

    Algne hind oli: 6,99€.Current price is: 5,59€.

    20% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Kinnas Donegal isepruunistaja pealekandmiseks kahepoolne assortii

    3,99

    Kahepoolne pöidlata aplikaatorkinnas isepruunistajate pealekandmiseks.

  • Palsam Byphasse HAIR PRO XPRESS kahefaasiline värvitud juustele 400ml

    8,55

    Byphasse Hair Pro Xpress kahefaasiline juustesse jäetav palsam värvitud juustele aitab lahti harutada ja lihtsustada soengusse kujundamist. Koostis on kerge ja ei muuda juukseid raskeks, UV- filtriga.
    Kasutamine:Loksutage pudelit korralikult enne iga kasutuskorda, et segada omavahel kahefaasilist segu. Kandke pestud ja rätikukuivadele juustele. Ärge loputage. Jätkake soengu viimistlemisega. Võib kasutada ka kuivadele juustele.

  • Kehasprei Skil Liquid Love 250ml

    8,55

    Kehasprei Skil Liquid Love 250ml
    Kookose ja freesia kütkestav aroomide kombinatsioon, mis pakub erilist kehahooldust igale ennastarmastavale naisele! Nahka niisutava toimega, katab keha ja juuksed senusaalse ning kauapüsiva aroomide kombinatsiooniga. Suurepärane valik igapäevaseks kasutamiseks! Pihusta kehale ja juustele. Juustele on soovituslik toodet pihustada 10cm kauguselt või pihustades seda enda juukseharjale ennem harjamist. Mitte pihustada näo ja silmade läheduses. Pritsmete silma sattumise korral loputage silmi puhta veega. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas!Tuleohtlik!

  • Peapael ja kätised Donegal 3-osaline erinevad värvid kmpl

    Algne hind oli: 4,87€.Current price is: 3,65€.

    25% Off

    Näohoolduse abivahendite komplekt sisaldab endas peapaela ja kätiseid, mis aitavad kaitsta juukseid meikimisel või meigieemalduse protseduuridel ning kätiseid randmetele, takistades vedeliku valgumist mööda käevarsi.

  • Solaariumikreem Wild Tan Fancy Vanilla Bronzer 125ml

    9,99

    Wild Tan FANCY Vanilla Bronzer on Marula õli ja kakaovõid sisaldav taastav ja toitev solaariumikreem andes nahale kauni pronksja päevituse ja rõhutab siidiselt kumavat nahka. Marula õli – niisutab sügavalt ja intensiivselt nahka, DHA & Kakaovõi – tagab tumeda pronksja päevituse, Tamanu õli – taastab ja toidab nahka, Panthenol – leevendab päevituse mõju.
    Aroom: Vanilje
    Kasutamine: Enne päevitamist määri ühtlaselt nahale. Pärast pealekandmist pese käed. Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Ei sisalda UV-filtreid. Lõpeta toote kasutamine, kui tekib nahaärritus. Dermatoloogiliselt testitud.

  • Haavaplaaster Megaplast Premium barjääri 7*2cm 20tk

    Algne hind oli: 1,35€.Current price is: 0,99€.

    27% Off

    Veekindel haavaplaaster: vetthülgav, mustust tõrjuv, püsib kindlalt paigal ka liikuvatel kehaosadel. Hemostaatiline marli kaitseb haava ja aitab kaasa vere hüübimisele ning haava loomulikule paranemisprotsessile. Sisaldab chlorhexidine digluconate. PU kate on innovatiivne materjal ning tagab suure vastupidavuse: see on veekindel, väga elastne ja ideaalne kasutamiseks sportimise ajal. Plaaster haakub paremini niiskele nahale. Plaaster on õhuke ja naha värvi. 7x2cm 20tk.

  • Pintsel habemeajamiseks

    5,95

    Donegal kvaliteetne mugava käepidemega habemeajamispintsel sünteetiliste harjastega. Pehmed sünteetilised karvad on hügeenilisemad kui loomsetest karvadest valmistatud harjased. Pintsel on naha vastu õrn, seda ärritamata ning tagades täpse raseerimisvahu koguse soovitud piirkonda.