Näopesugeel FLOSLEK Hesperidin rahustav tundlikule, allergilisele nahale 175ml
Algne hind oli: 9,55€.6,69€Current price is: 6,69€.
30% Off
Rahustav näopuhastusgeel hüperreaktiivse vaskulaarse naha puhastamiseks ja hooldamiseks, sobib kasutamiseks ka rosaatseaga.
Näopesugeel puhastab tõhusalt naha mustusest, rasust, meigist. Koostises sisalduv taimeekstraktide kompleks rahustab hüperreaktiivsete veresoontega nahka. Geel ei põhjusta epidermise pinguldumist ega kuivust, vaid niisutab nahka ja turgutab nahka puhastamise ajal. Kasutamine: Doseeri endale sobiv kogus geeli niisketele peopesadele ja kanna kergelt masseerides näole, loputa maha rohke veega. Seejärel kasutage sama sarja toonikut ja kreemi.
Vegan. Sisaldab 96% looduslikku päritolu koostisosi.
Dermatoloogiliselt ja oftalmoloogiliselt testitud.Juuksehari BIolagunev ventileerivate avadega
6,45€
Elastne ja ovaalne biolagunevast materjalist ventileerivate avadega juukshari, mis on mõeldud igat tüüpi juustele.
Juuksehari on sünteetiliste harjastega, mille ümmargused mummuotsad masseerivad õrnalt peanahka ning harjased kammivad ka sassis juukseid neid katkumata ja kahjustamata. Harja pikkus 23,5 cm,Puuder SUBLIME POWDER 130
8,99€
Sublime Powder, kerge ja laitmatu loomuliku mati viimistlusega puuder, mis sulandub ideaalselt näole, matistades läikivad alad. Tekstuur on tänu pehmele koostisele nahal ülimalt sile, ideaalne pooride ja miimikajoonte minimeerimiseks. Jumestuskreemile peale kantud puuder täiustab selle viimistlust ning parandab vastupidavust terve päeva kestvale jumestusele, jättes jume matiks ja ühtlaseks. Sublime Powder sobib ideaalselt ka jume värskendamiseks. Saadaval 3 värvitoonis, mis sobivad kõikidele nahatoonidele.
Näokoorija Byphasse tundlikule ja kuivale nahale 150ml
4,90€
Sinu nahk saab olema pehme, sile ja puhastatud. BYPHASSE rahustav näokoorija termaalveega on spetsiaalselt välja töötatud tundlikule ja kuivale nahale. See eemaldab tõhusalt mustuse ja puhastab õrnalt naha, jättes selle pehmeks ja siledaks. Kasutamine: Kanna kaks korda nädalas näole, vältides silmaümbruse piirkonda. Masseeri ringjate liigutustega ja loputa sooja veega.
Näotoonik mitsellaarvesi Byphasse 100ml
2,51€
Spetsiaalselt tundlikule nahale loodud uus 3 in 1 mitsellaarvesi mis eemaldab õrnalt meigi silmadelt ja näolt. Toode sisaldab pindaktiivseid mikroosakesi, mida nimetatakse ”mitsellideks”. Mitsellid eemaldavad nahal oleva õli, mustuse ja meigi, puhastades täiuslikult ja sügavuti, jättes nahale õige niiskustasakaalu. Väga mugav reisipakend, sobib lennupagasisse 100ml.
Dušigeel LaQ Mini Extremely Wild Boar 8in1 100ml
2,35€
Äärmiselt Metsik Dušigeel(ÄMD)=100% rahulolu* *Uuring viidi läbi kahe hoolikalt valitud meessoost inimliigi esindaja grupis.
Kõik vastanutest kinnitavad et ÄMD puhastab nahka. Lisaks on see täiuslik vahend ka kõige muu raseerimiseks, mida teile meeldiks raseerida ja meie ei pea sellest teadma. Huvitav on see, et 100% vastanutest väidavad, et peale ÄMD kasutamist pole neil absoluutselt mingit tselluliiti. Ükski negatiivne teiepoolne arvustus meid ei üllataks ja isegi kui need tekiksid, peaksime neid ignoreerima, sest kõik vastasoo esindajad metsistuvad koheselt ja meeldivalt. Kõik nõustuvad: geel lõhnab lihtsalt imeliselt! Dušigeel sisaldab tammeekstarkti. Aroomi põhinoodid on: tamme sammal, muskus, merevaik, keskmes: patchuli, jasmiin, taimed, tipunoodis: bergamot, mustsõstar, ananass, apelsini õied .Dermatoloogiliselt testitud. Silikoonivaba. Vegan. pH neutraalne.Väldi silmaümbruse piirkonda. Välispidiseks kasutamiseks. Kasutusjuhend: Kanna kasukale, masseeri ja loputa maha, aga mitte oma keelega.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00