Hügieenimask korduvkasutatav puuvillane IDC must
0,26€
Stiilne korduvkasutatav hügieenimask. Maski muudab tõhusamaks selle ülaosas paiknev metallne ninaklamber ning mugavaks kasutamiseks on maski kinnitussangad reguleeritavad. 100% puulvillast valmistatud mask sobib hästi kasutamiseks nii lastel, kui täiskasvanutel. Puhastada pärast iga kasutamist. Viirusosakesed hävinevad alates 60 kraadise pesu puhul.
Hoiatus! Tegu ei ole meditsiinilise maski ega isikukaitsevahendiga. Näokate piirab kasutaja hingamisteedest piisakeste lendumist keskkonda. Maski kasutamine ei asenda teisi kaitsemeetmeid nagu regulaarne kätepesu, vajalik distantsihoidmine jms. Kontrollige alati, et näokate oleks õigesti sätitud ja kataks teie nina, suu ja lõua; habe võib vähendada
filtreerimistõhusust. Ei sobi alla 3-aastastele lastele.Seep LaQ Pintslite ja meigiseente puhastuseks 50ml
6,99€
BUDUAAR ILULEMMIK 2025 auhind! Looduslik seep, mis on mõeldud meigisvammide ja -pintslite puhastamiseks nii naturaalsete kui ka sünteetiliste harjaste puhul. Tänu õrnadele pesuvahenditele eemaldab see tõhusalt igasuguse mustuse ja teepuu ekstrakti lisamine tagab antibakteriaalse toime. See ei kahjusta ega kuivata pintslite harjaseid, vaid jätab need puhtaksja pehmeks.
Ideaalne igale meigikunstnikule ja meigisõbrale! Kasutusjuhend: asetage eelnevalt niisutatud pintsel/meigiseen karpi ja keerutage õrnalt ringjate liigutustega vastu seepi. Loputage jooksva vee all ja kui vaja, korrake protseduuri. Kuivatage pintsel/meigiseen. Peale igat kasutuskorda kuivatage seep õrnalt kätepaberiga kuivatades ning ärge jätke anumasse seisvat vett.
Patsutage õrnalt tarvikuid ja seebi pinda paberrätikuga kuivaks ning laske enne järgmist kasutamist kuivada. Ärge jätke anumasse seisvat vett.Juuksevärv NOAH 140 ml Heleblond 8
Algne hind oli: 11,99€.8,39€Current price is: 8,39€.
30% Off
Püsijuuksevärv Noah koostist on rikastatud mahepõllumajandusest pärit riisivalgu ja linaseemneõliga. Annab juustele soovitud tooni, kattes hallid juuksed alates esmakordsest kasutamisest, olles seejuures õrn nii peanaha kui juuksekiudude vastu. Toote uuenduslik koostis ei sisalda ammoniaaki, parabeene ega resortsinooli, nii võimaldab see saavutada soovitud värvitooni juukseid kahjustamata. Sobib kasutamiseks ja tundliku nahaga inimestel. Riisivalk ja linaseemneõli loovad juustele loodusliku kaitsekihi, takistades neid kaotamast pehmust, elastsust ning sära. Värvimisjärgse šampooni ja palsami sünergiline toime aitab intensiivistada värvitooni, pikendades selle kestvust, samaaegselt juukseid sügavuti niisutades ja toites, andes neile elujõudu ja elastust. Professionaalse kvaliteediga toode, Professionaalse kvaliteediga toode. Ilma ammoniaagi, parabeenide ja resorsiin. Juuksevärv on nikkel-testitud (sisaldab raskemetalli alla 0,001 %), seega sobilik eriti tundlikule peanahale, vältides allergilise reaktsiooni teket.
Pakend sisaldab:
-1 NOAH juuksevärvi 50ml
-1 NOAH aktivaator 75ml
-1 NOAH 1.6B Värvi kaitsev šampoon + palsam 15ml
-1 paar kindaidKasutamine: Kammige kuivad juuksed õrnalt läbi, et eemaldada juuksehooldustoodete jäägid. Lisage tuubis olev värvikreem pudelis olevale aktivaatorile ning loksutage hoolikalt. Lõigake ära pudeli tipp märgitud kohalt, pange kätte kindad ning alustage viivitamatult värvi kandmist juustele. Alustage värvimist juuksejuurtelt, masseerige õrnalt sõrmeotstega ning laske värvil 20 minutit mõjuda, seejärel kandke värv ülejäänud juustesse. Parema tulemuse saavutamiseks soovitame juuksed keskmise tihedusega kammiga läbi kammida, et tagada värvi ühtlane jaotus. Jätke värv veel 10-15 minutiks pähe ning seejärel peske hoolikalt värvi jäägid juustest välja pakendisse lisatud NOAH 1.6 värvikaitse šampooni ja palsamiga.Enne värvi juustele kandmist soovitame kanda juuksepiirile ja kõrvadele paksem kiht kreemi, et vältida plekkide jäämist nahale. Valmis segu on mõeldud ühekordseks kasutamiseks. Kõik jäägid tuleb pärast värvimise lõpetamist ära visata.Segage väike kogus Noah värvikreemi sama koguse Noah värviaktivaatoriga plastmassist anumas (ärge kasutage metallist kaussi või lusikat). Kasutage tundlikkus testi tegemiseks sama värvisegu, mida kavatsete kasutada juuste värvimiseks. Puhastage väike pind nahka kõrva taga ja kuivatage õrnalt puuvillase kangaga, seejärel kandke paar tilka värvisegu nahale. Laske kuivada. Ärge peske seda kohta 48 tunni jooksul. Kui selle aja jooksul ilmnevad ärrituse märgid – punetus, sügelus, pindmine kuivus, ärge kasutage antud värvi juuste värvimiseks. Pärast keemilist sirgendamist või püsilokkide tegemist oodake juuste värvimisega vähemalt 15 päeva. Ärge kasutage toodet kulmude ja ripsmete värvimiseks. Vältige kontakti silmadega, toote silma sattumisel loputada rohke veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas ning mitte kasutada alla 16 aastaste laste juuste värvimiseks.
Lauvärv EYES ON-ME Uptown Lady 004
13,35€
Viie kergesti hajutatava värviga lauvärvide palett, millel on suurepärane püsivus. Õhukesed erksate värvidega tekstuurid, mis ei jäta jälgi. Iga värvikombinatsioon pakub erakordset valikut intensiivsetest toonidest, mida on lihtne kasutada ja omavahel sobitada. Igas paletis on matid satiintoonid, mille keskel on metalse efektiga värv, mida saab kasutada ka pealisvärvina. Värvid on hästi sulanduvad ja väga pigmenteeritud. Metalliline koostis on geelilaadse tekstuuriga – puudrist saab vedel, kui seda puudutada sõrmedega või kanda pintsliga silmalaule. See muudab tekstuuri ja toob esile intensiivse sära, tänu mitmerefleksilistele pärlitele. Silmalaud saavad ülevoolava ja särava tulemuse.
Silmalainer matt COLORLINER Forest tumeroheline
7,86€
Vedel marker-silmapliiats, mis rõhutab täpse ja püsiva tõmbega Sinu ilmet.
0,4 mm ots trendikate graafiliste joonte jaoks. Kauapüsiv värv, mis ei määrdu ega määri.
Intensiivne tulemus tänu uusima põlvkonna pigmentidele. Kasutamine: 1. Tõmmake ripsmete juurte juurest joon silma sisenurgast välisnurgani. 2. Metsiku pilgu saamiseks tõmmake silma välisnurka koma, justkui pikendaksite silmakontuuri alumist joont.Küünelakieemaldaja Byphasse kiiretoimeline 250ml
2,24€
Kiire ja tõhus küünelakieemaldaja, mis sobib ka tumeda ja vastupidava küünelaki efektiivseks eemaldamiseks. Toode on rikastatud glütseriiniga, mis kaitseb õrnalt küünenahkasid, säilitades samaaegselt naturaalse värvi ja läike, seejuures küünt ja küünenahka kahjustamata.
Näokreem FLOSLEK Anti Acne antibakteriaalne matistav 50ml uus
Algne hind oli: 11,99€.8,39€Current price is: 8,39€.
30% Off
Igapäevaseks näohoolduseks sobiv kreem sega-, rasusele ja aknele kalduvale nahale. Aitab vähendada naha poore,
reguleerib rasueritust naha seborroilistes osades, hoiab ära naha liigse läikivuse, niisutab, rahustab ja taastab naha epidermist.
Kreem sisaldab 92% looduslikku päritolu koostisosi. Dermatoloogiliselt testitud.Kinkekomplekt NOAH värvitud juustele Šampoon 1.6 + juuksemask 2.4 + juuksevärv4.06
Algne hind oli: 23,99€.18,00€Current price is: 18,00€.
25% Off
Itaalia loodustoodete sarja NOAH kinkekomplekt sisaldab:
Itaalia loodustoodete sarja NOAH kinkekomplekt sisaldab: NOAH värvi kaitsev šampoon 250ml 1.6 + NOAH värvi kaitsev juuksemask 200 ml 2.4 + NOAH püsijuuksevärvŠampoon NOAH värvi kaitsev 250ml 1.6
Värvi kaitsev šampoon loodusliku riisi fütokeratiiniga on formuleeritud täiustamaks värvitud juukseid, muutes need kohevamaks ja säravaks. Šampoonis sisalduvad looduslikud ekstraktid tagavad värvi pikaajalise püsivuse ning intensiivsuse. Toode on spetsiaalselt välja töötatud kaitsema ja niisutama pärast keemilist töötlemist. Šampoon aitab parandada kahjustatud juukseid, luues samal ajal loomuliku kaitsekihi. Juuksed on pehmemad, elsatsemad ning säravamad. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Ainult välispidiseks kasutamiseks! ANNE & STIIL ILULEMMIK 2019 võitja.
Kasutamine: Kanda piisav kogus ühtlaselt niisketesse juustesse. Masseerige šampoon juustesse. Loputage hoolikalt. Vajadusel korrata protseduuri.Juuksemask NOAH värvi kaitsev 200 ml 2.4
Noah värvi kaitsev taastav juuksemask on formuleeritud täiustamaks värvitud juukseid, muutes need säravaks. Maskis sisalduvad looduslikud ekstraktid tagavad värvi pikaajalise püsivuse ning intensiivsuse. Kanna pestud juustesse, masseeri, lase 3-5 minutit mõjuda ja loputa hoolikalt. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, paraffini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.
Kasutamine: Kanna piisav kogus rätikukuivadele juustele, lase mõjuda 3-7 minutit, loputa hoolikalt.Püsijuuksevärv NOAH, koostist on rikastatud mahepõllumajandusest pärit riisivalgu ja linaseemneõliga. Annab juustele soovitud tooni, kattes hallid juuksed alates esmakordsest kasutamisest, olles seejuures õrn nii peanaha kui juuksekiudude vastu. Toote uuenduslik koostis ei sisalda ammoniaaki, parabeene ega resortsinooli, nii võimaldab see saavutada soovitud värvitooni juukseid kahjustamata. Sobib kasutamiseks ja tundliku nahaga inimestel. Riisivalk ja linaseemneõli loovad juustele loodusliku kaitsekihi, takistades neid kaotamast pehmust, elastsust ning sära. Värvimisjärgse šampooni ja palsami sünergiline toime aitab intensiivistada värvitooni, pikendades selle kestvust, samaaegselt juukseid sügavuti niisutades ja toites, andes neile elujõudu ja elastust. Professionaalse kvaliteediga toode. Ilma ammoniaagi, parabeenide ja resortsinoolita. Juuksevärv on nikkel-testitud (sisaldab raskemetalli alla 0,001 %), seega sobilik eriti tundlikule peanahale, vältides allergilise reaktsiooni teket.
Juuksevärvi pakend sisaldab:
-1 NOAH juuksevärvi 50ml
-1 NOAH aktivaator 75ml
-1 NOAH 1.6B Värvi kaitsev šampoon + palsam 15ml
-1 paar kindaidPalsam NOAH CURLY modelleerimisvedelik 125ml
16,35€
Modelleerimisvedelik lokkis juustele. Hüdrolüüsitud riisiproteiinidega modelleeriv vedelik, millel on volüümi suurendav ja niisutav toime. Sisaldab Pequi õli, mis aitab anda lokkis juustele kuju ja konkreetsust ning lina- ja chiaseemnetest ekstraheeritud taimekompleksi, mis kaitseb ja toidab juukseid väliste mõjurite eest. Pequi õli muudab juuksed pehmeks, läikivaks ja säravaks ning võitleb rabedate, karedate ja kahjustatud juustega. Niisutab ja tugevdab, aitab vältida juusteotste lõhenemist. Kasutamine: Kandke väike kogus toodet kätele ja jaotage rätikukuivade juustele kogu pikkuses. Seejärel jätkake kuivatamist. Silma sattumisel loputada veega.Vegan.
Kinkekomplekt LaQ SEX & BUSINESS ELU meestele
Algne hind oli: 23,89€.17,92€Current price is: 17,92€.
25% Off
Siin ma olen, LaQ vegan looduskosmeetika kinkekomplekt ELU meestele, mis koosneb 500ml dušigeelist, 220g puhastavast suhkrukoorijast ja 85g tükiseebist. Keegi ütles kunagi dobermani kohta “parim” ega ole seda siiani tagasi võtnud. Hea nina tuvastab selles meheliku parfüümi, milles on tunda kardemoni ja musta pipart. See sari sobib ideaalselt neile, kellele meeldib hea seks ja edukas äri, aga ka edukas seks ja hea äri. Dušigeeli koostis põhineb õrnadel puhastusainetel, sisaldades niisutavat glütseriini, aga ka kardemoniseemne ekstrakti, uureat ja niatsiinamiidi. Suhkrune puhastav koorija omakorda lihvib ja kratsib tõhusalt kuid õrnalt teie nahka ja eemaldab surnud kesta. Seebike peseb tupsu-tupsu õrnalt, sest tegelikult on teie nahk õrn ja tundlik. Kinnitame teile, et kingisaaja rõõm ja pöörased hüpped on garanteeritud! Vegan. Dermatoloogiliselt testitud.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00