• Suuvesi Genera Sweet Mint salvei ja kaneel CPC 500 ml

    3,04

    Kauakestev ja eeterlike õlidega rikastatud (kaneel ja salvei) Sweet Mint suuvesi on alkoholivaba ja koos CPC-ga (cetylpyridinium chloride) mis aitab vähendada viirushaiguste levikut täienduseks suuhügieeni eest hoolitsemisel. Suuvesi aitab võidelda hambakatuga, aitab vältida hammaste lagunemist ning parandab suuhügieeni hoolitsedes teie keele, igemete ja limaskestade eest tervikuna. NB! Suuvesi ei asenda hambaharja ja hambapastat kasutamist. Kasutamine; peale hammaste pesemist kallake pool korgitäit vahendit ja loputage sellega umbes 30 sekundit suud, sülitage välja. MITTE ALLA NEELATA! Välispidine. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

  • Kulmumarker I BROW TINT 5 Coffee Brown

    6,09

    Kulmumarker on lihtne ja mugav kasutada, toonib ja täidab kulmujoone ning spetsiaalne kolmeharuline aplitaator annab ülipeene joonega microblading efektiga loomuliku ja veatu kulmukaare, mis püsib 24h, veekindel.

  • Silmapliiats Kajal 103 Pruun

    3,04

    Bella Oggi Kajali silmapliiats annab silmadele enneolematu lummuse. Tänu oma pehmusele on selle silmalaule suitsuse efekti saamiseks või silma limaskesta äärele pealekandmine ning varjudega mängimine lihtne ning tulemuseks on täiuslikud silmad.

  • Depilatsioonikreem Byphasse Triple Action siidiekstraktiga 125ml

    4,98

    Depilatsioonikreem siidiekstraktiga jalgadele, kaenlaalustele ja bikiinipiirkonnale on kiire, tõhus ja õrnatoimeline viis soovimatutest kehakarvadest vabanemiseks. Siidiekstraktil on nahka kaitsev, pehmendav ja uuendav toime. Naha niisutatus 24H. Esmakordsel depillatsioonikreemi kasutamisel või uuel nahapinnal testi kreemi mõne cm ulatuses nahapinnal, juhul kui 24h jooksul ei teki nahaärritust võib kreemi kasutada. Nahaärrituse tekkides kreemi kasutamine lõpetada, eemaldada kreem nahalt ja loputada veega. Enne toote kasutamist lugeda hoolikalt kasutusjuhiseid. Kandke spaatliga ühtlane paks kiht kreemi täiesti puhtale ja kuivale nahale. Nahal ei tohi olla ärritusi ega lahtisi haavu. Katke täielikult ja ühtlaselt karvade eemaldamise ala. Jätke toode nahale 3-10 minutiks vastavalt teie nahatüübile, ära ületa kasutusaega. Eemaldage kreem kaasasoleva spaatliga. Loputage nahk üle põhjalikult sooja veega, seepi kasutamata. Kuivatage nahk ettevaatlikult, hõõrumata. Peale kasutamist pese käed ja spaatel hoolikalt. Sisaldab alkali/leelist ja tioglükolaati.
    Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada näol ega peapiirkonnas, rindadel ja genitaalidel ning juhul kui esineb nahaärritusi, põletusi, veenilaiendeid, kuivi ketendavaid laike, aknet või peale päikesepõletust. 24h jooksul peale depilleerimist ei ole soovitav kasutada alkoholi sisaldavaid tooteid, deodorante. Kahe kasutuskorra vahe peab jääma min. 72h. Välispidine, mitte alla neelata, allaneelamisel pöörduda viivitamatult arsti poole ja näidata pakendit. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel viivitamatult loputada silmi rohke veega.

  • Silmapliiats Eye-Matic Precise 04 Hall veekindel

    5,07

    Eye-Matic Precise automaatne silmapliiats on intensiivse ja koheselt täpse tulemusega. Pehme, kergelt pealekandtav ning tugeva värvipigmendiga. Silmameigi pealekandmine on lihtne ja mugav tänu pliiatsi kreemjale ja ülikergele voolavale tekstuurile, mis võimaldab teil joonistada täpsed varjundid vaid mõne liigutusega. Intensiivne ja võrgutav veekindel silmameik, mis on saavutatav vaid mõne lihtsa liigutusega.

  • Kehasprei Skil FEEL GOOD Serenity 250ml

    8,69

    Inspireerituna neuroteaduse põnevatest avastustest parfümeeria vallas, uurib see ainulaadne SKIL FEEL GOOD sari emotsioonide jõudu, kutsudes sind avastama lummavat maailma, kus iga pihustus toob endaga kaasa emotsioonide ja heaolu laine.
    SERENITY – Rahustav.Sukeldu rahu ookeani koos SERENITY kehasprei lõhnaga– sinu isikliku vaikusehetkega keset kiiret maailma. Loodud pakkuma hetke rahu ja lõõgastust, muudab see lummav aroom igapäevarutiini unustamatuks meelteelamuseks.
    Lõhn avaneb värskendava bergamoti, mahlase mustsõstra ja metsikute metsamarjade õrnalt hapuka noodiga, luues kergelt heljuva alguse, mis rahustab meeli. Südamenootides õitseb delikaatne violett, mida täiendab sensuaalne jasmiin, pakkudes pehmust ja sügavat tasakaalu. Lõhna põhjas segunevad soe ja kreemjas sandlipuu, pehme muskus, magus vanill ja õrn vaarikas, jättes nahale rahustava, lohutava ja kauakestva embuse.
    SERENITY on kui vaikne hetk sinu enda jaoks – iga hingetõmme viib sind lähemale sisemisele rahule ja tasakaalule.

  • Solaariumikreem Wild Tan Black Strong Bronzer DHA 15ml

    1,72

    Solaariumikreem kakaovõi ja tugeva DHA pruunistajaga annab sügava ning püsiva päevitunud jume. Pruunistajate ja niisutavate koostisosade kombinatsioon tagab intensiivse ja kauakestva päevituse. Kreeka pähkli lehtede ekstrakt, erütruloos ja DHA – pruunistajad, türosiin – kiirendab päevitamist. Kakaovõi-niisutab ja taastab. Pantenool – rahustab ärritusi. Kasutamine: Enne päevitamist määri ühtlaselt nahale. Pärast pealekandmist pese käed. Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Ei sisalda UV-filtreid. Lõpeta toote kasutamine, kui tekib nahaärritus. Dermatoloogiliselt testitud.

  • Küünelakk Gel Effect keratiiniga 404 Rose Cloud

    4,05

    Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.

  • Kätekreem Genera Q10 ja B5 intensiivne 100ml

    2,02

    Intensiivne käte ja küüntekreem. Kreemis olev koensüüm Q10 aktiveerib hapniku ainevahetust raku tasandil. Provitamiin B5 ravib ja parandab nahakihtide kahjustusi, stimuleerides loomuliku kaitse teket, tugevdades õrnalt naha kaitsebarjääri. Nahk on pehme ja küüned tugevamad. Kreem imendub kiirelt.

  • Juukseklamber liblik mini 4tk amber

    1,67

    Universaalsed, vastupidavast ja kergest materjalist libliktüüpi minisuuruses juukseklambrid.
    Ideaalsed igat tüüpi juustele soengu modelleerimiseks. Komplektis 4 tk.

  • Palsam NOAH CURLY lokkis juustele 250ml

    16,62

    Anne&Stiil 2025 auhind. Suurepärane palsam lokkis ja lainelistele juustele hoides lokke, omades pusadevastast efekti ja võideldes rabedate, karedate ja kahjustatud juustega. Sisaldab pequi-õli, mis on rikas rasvhapete ja provitamiin A poolest. Õli parandab juuste välimust ja vähendab kahusust, hüdrolüüsitud nisuproteiinid tungivad sügavale juustesse, toites ja tugevdades neid seestpoolt, samas kui pequi-õli muudab juuksed pehmeks, läikivaks ja säravaks. Niisutab ja tugevdab, aitab vältida juusteotste lõhenemist. Parima tulemuse saavutamiseks kasutada koos sama sarja toodetega. Kasutamine: Kandke palsam šampooniga pestud rätikukuivadele juustele. Kammige õrnalt ja laske mõjuda 1 min. Loputage põhjalikult. Silma sattumisel loputada koheselt veega. Vegan.

  • Šampoon NOAH laste Milk&Sugar 250ml

    13,21

    EE – Pehme ning õrnatoimeline šampoon lastele igapäevaseks kasutamiseks, tasakaalustab peanaha rasu sekretsiooni. Šampooni puhastusomadused tulenevad naturaalsetest köögiviljadest, mis pole agressiivsed juustel ega peanahal, toimet pehmendavad selles sisalduvad piimavalgud ning suhkur. Ideaalne sagedaseks pesemiseks, kergesti loputatav. Ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Silma sattumisel loputada rohke veega! Kanda märgadele juustele ja peanahale, maseerige ja loputage. Vajadusel korrata protseduuri.