• Juuksekumm erinevad disainid 2+2+1tk*

    3,95

    Värviliste juuksekummide komplekt, mis aitab teil igapäevaselt juukseid soengusse sättida. Komplekti kuulub 2 peenemat teletraadikummi, 2 jämedamat teletraadikummi ja sametisest kangast juuksekumm. Juuksekummid sobivad suurepäraselt erineva pikkuse ja tihedusega juuste kinnitamiseks. Komplekti kuulub 5 juuksekummi.

  • Meigiseen Hollywood roosa marmor

    4,99

    Hollywoodi tippmeigikunstnike poolt loodud revolutsiooniline meigisvamm on saanud paljude tootjate hitiks. Blending Sponge unikaalse ellipsikujulise meigikäsna abil on meigi pealekandmine erakordselt mugav. Võimaldab kerge vaevaga kanda meiki ka kõige raskemini ligipääsetavatesse piirkondadesse. Meigisvammi pehme tekstuur ja unikaalne kuju sobituvad imeliselt näokontuuridega garanteerides värske ja veatu lõpptulemuse.

  • Dušigeel LaQ Forget Me Not ROCK & ROLL 500ml

    6,99

    Sarja LaQ Forget Me Not sõnum on selline – selge ja konkreetne, sihvakas ja veetlev – need on omadused, mis iseloomustavad seda dušigeeli. Loodud just neile naistele, kellel on loomulik elegants ja kütkestav veetlus. Need naised on meeldejäävad ning nende olemus on võrgutav. Ümbritsege ennast sensuaalse lõhnaga, mis rõhutab naiselikkust, rahustab meeli ja annab energiat. Aroomi põhjanoodid: vanill, sandlipuu, seedripuu, merevaik, keskmes: meelespea lill, virsik, aednelk, jasmiin, apelsinil õied, tipunoodiks: mandariin. Geel põhineb taimset päritolu õrnadel puhastusainetel. Sisaldab taimseid ekstrakte, D-panthenooli ja postbiootikume. Niisutab ja hoolitseb naha kaitseomaduste eest. Vegan. Välispidiseks kasutamiseks. pH neutraalne.

  • Juuksehari Eco puidust piidega XL

    5,25

    Naturaalne puidust puitpiidega juuksehari, sobilik kasutamiseks õrnal peanahal ning pikkadel ja tihedatel juustel. Puidust piide ümarad otsad masseerivad õrnalt peanahka, stimuleerivad vereringlust ning soodustavad juuksekasvu.

  • Geellakk GEL PRO 21 Bride To Be 5ml

    Algne hind oli: 6,99€.Current price is: 5,59€.

    20% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga.Polümeriseerub LED- või UV-lambis. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Šampoon NOAH LEAVES niisutav orgaanilise bambusega 250ml

    10,85

    Niisutav šampoon setrifitseeritud orgaanilise bambuse lehtedest kogutud aktiivveega. Tänu oma taimsetele naturaalsetele koostisosadele puhastab juuksed ning peanaha õrnalt, kuid efektiivselt. Bambusekstrakt tugevdab ja taastab juukseid, kaitseb neid väliskeskkonnast tingitud kahjulike mõjude eest ning toidab neid sügavuti. Tänu uuenduslikule koostisele säilib juuste loomulik niiskustasakaal ning juuksed on terved ja säravad. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Ainult välispidiseks kasutamiseks!Kasutamine: Niisutage juuksed, kandke tavaline kogus šampooni peopessa ning masseerige ühtlaselt niisketele juustele kuni juuksed muutuvad vahuseks ja loputage hoolikalt veega. Soovi korral korrake protseduuri.

  • Dušigeel-kreem täitepakend Byphasse Coconut 1L

    Algne hind oli: 3,99€.Current price is: 2,99€.

    25% Off

    Byphasse dušigeel-kreem (täitepakend) on rikastatud Indoneesia kookospähkli ekstraktiga andes teie nahale õrna lõhnastatusse ning säilitades nahale omase pH taseme. Sobib igapäevaseks kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele ja on pH neutraalne. Vala täitepakendi sisu tavalisse dušigeeli pudelisse. Kanna nahale üks või kaks kreeka pähkli suurust tilka masseeri õrnalt, kuni see muutub pehmeks vahuks, ja seejärel loputa.

  • Geellakk GEL PRO 106 Happy Jazz 5ml

    Algne hind oli: 6,99€.Current price is: 5,59€.

    20% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Šampoon ECO ORIGINS volüümiandev 250ml

    12,99

    Volüümiandva efektiga šampoon õhukestele juustele greibiekstrakti ning rohelise teega. Naturaalsete koostisosadega šampoon peseb juuksed õrnalt samas tõhusalt toites ja niisutades. Tulemuseks on kaunid ja volüümikad juuksed.
    Kasutamine: kanda niisketele juustele, masseerida peanahale, seejärel loputada hoolikalt. Silma sattumisel loputada veega. Välispidine. COSMOS ORGANIC ECOCERT sertifikaadiga toode, mis on valmistatud hüper-fermentatsiooni teel saadud taimsetest koostisosadest. Tänu innovatiivsele tehnoloogiale saame uuenduslikul ja efektiivsel viisil kasutada taimede fütokomplekse ja antioksüdantiderikkaid kasulikke omadusi. Vegan. Nikkeltestitud.

  • Lauvärv EYES ON-ME Diva´s Light 002

    13,35

    Viie kergesti hajutatava värviga lauvärvide palett, millel on suurepärane püsivus. Õhukesed erksate värvidega tekstuurid, mis ei jäta jälgi. Iga värvikombinatsioon pakub erakordset valikut intensiivsetest toonidest, mida on lihtne kasutada ja omavahel sobitada. Igas paletis on matid satiintoonid, mille keskel on metalse efektiga värv, mida saab kasutada ka pealisvärvina. Värvid on hästi sulanduvad ja väga pigmenteeritud. Metalliline koostis on geelilaadse tekstuuriga – puudrist saab vedel, kui seda puudutada sõrmedega või kanda pintsliga silmalaule. See muudab tekstuuri ja toob esile intensiivse sära, tänu mitmerefleksilistele pärlitele. Silmalaud saavad ülevoolava ja särava tulemuse.

  • Küünelakk Gel Effect keratiiniga 515 Shiny Coctail

    3,99

    Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.

  • Šampoon NOAH MINI volüümi andev tsitrusega 75ml 1.1

    5,99

    BUDUAARI LEMMIK 2020 Parim apteegi- ja looduskosmeetika.
    EE – Naturaalne šampoon õhukestele ning kiiresti rasuseks muutuvatele juustele, annab volüümi ja värskuse. Tänu oma taimsetele pindaktiivsetele koostisosadele puhastab juuksed ning peanaha õrnalt, kuid efektiivselt. Šampoonis sisalduvad sidruni, apelsini ja bergamoti eeterlikud õlid, annavad juustele sära ja värskuse ning muudavad need tihedamaks. Pea püsib pikemalt puhas. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.