• Näopesukäsn Konjac Sponge naturaalne erinevad toonid

    5,99

    Naturaalne näopesukäsn kõikidele nahatüüpidele. Puhastab sügavalt, eemaldab mustuse pooridest ning koorib õrnalt nahka. Taimse kiu unikaalne võrgulaadne struktuur aitab ergutada vereringlust ja soodustab naharakkude uuenemist. Lihtne, tõhus ja õrn, sobib igapäevaseks kasutamiseks kogu perele, ka lastele. 100% looduslik ja naturaalne, tasakaalustab naha PH taset, looduslikult niisutav.
    Enne kasutamist niisutage pesukäsn soojas vees, kuni see on pehme. Pigistage välja liigne vesi ning puhastage õrnalt nahk. Koorimiseks, värskendamiseks ning naha niisutamiseks, masseerida nahka ringjate liigutustega. Pesukäsnale ei pea lisama puhastustooteid, kuid soovikorral võib seda teha. Pärast kasutamist peske käsna korralikult ning jätke õhu kätte kuivama. Puhta käsna võib ka külmkappi panna, mis hoiab selle värske ja külmana ning annab pesukäsnale pikema kasutusea.
    Valikus kolme erinevat tooni: Valge, roheline ja must
    Pilt on illustratiivne

  • Kätekreem Genera BIO magusmandliõliga 100ml

    Algne hind oli: 3,25€.Current price is: 2,60€.

    20% Off

    Genera BIO looduslik kätekreem Hamamelis (nõiapuu) veega, mille botaanilised osakesed on nahka pinguldava, jumet parandava ning infektsioone pärssiva toimega. Toote koostist on rikastatud magusa mandli õliga, mis pehmendab nahka, aitab nahal säilitada niiskust ning leevendab kuivast nahast tingitud sügelust, sobib kasutamiseks ka tundliku, kuiva ning vananeva naha igapäevaseks hooldamiseks. Tänu kreemi kergele koostisele on seda lihtne peale kanda, ning see ei jää nahapinnal rasvane. Looduslikud koostisosad, mis on kasvatatud GMO kokkupuuteta mahetaludes, tagavad eriti kõrge kvaliteedi. Dermatoloogiliselt testitud.

  • Ihupiim LaQ Peony tuub 200ml

    6,99

    Eksklusiivsete parfüümide lõhn ja äärmiselt hooldatud nahk. Kreemi lõhn peegeldab kõiki naise olemuse tahke – sensuaalsust, metsikut olemust, müsteeriumi, seksuaalset veetlust ja elegantsi. Tugevate ja otsustavate naiste jaoks, kes teavad oma väärtust ja oskavad oma tugevustele toetuda! Andke endale luba olla ümbritsetud sensuaalse lõhnaga, mis pakub teie nahale kõike vajalikku.
    Tänu kergele tekstuurile imendub kreem kergelt, jätmata nahka rasvaseks. Aroomi põhinoodid: patšuli, vanill, tonka, keskmes: pojeng, apelsinipuu õied, jasmiin, aednelk, tipunoodid: apelsin, neroli. Kasutamine: Kanna nahale ja masseeri ringjate liigutustega imendumiseni. Tulemus: niisutatud nahk, pehme ja sile puudutusele. pH neutraalne. Dermatoloogiliselt testitud. Säilitada toatemperatuuril. Vegan.

  • Kinnas Donegal isepruunistaja pealekandmiseks kahepoolne assortii

    3,99

    Kahepoolne pöidlata aplikaatorkinnas isepruunistajate pealekandmiseks.

  • Taskupeegel kandiline kahepoolne

    4,86

    Kahepoolne kandline kaanega taskupeegel.Üks peegel ümmargune, suurendus 2* ja teine kandiline.

  • Geellakk GEL PRO 51 DARK Enigmatic 5ml

    Algne hind oli: 6,99€.Current price is: 5,59€.

    20% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Tualettvesi ROCKY MAN meestele 100 ml

    8,99

    Jeanne Arthesi tualettvesi Rocky Man esitab väljakutse ja hõikab kaasa suurtele seiklustele. Tualettvees on ühendatud nii puidused noodid kui roheliste taimede aroomid ja lillelised hõrgud lõhnad värskendavaks seguks, mis tõstab teie tuju ja viib mõtted kontorist eemale tundmatu metsa sügavusse ja seiklustesse. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Tuleohtlik!

  • Dušigeel-kreem Byphasse piimaproteiini 1L

    4,75

    Byphasse dušigeel-kreem on rikastatud piimaproteiinide kreemiga, mis jätab naha pehmeks, siledaks ja siidiseks. Suur ja ökonoomne pumbaga 1L pudel. Sobib igapäevaseks kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele ja on pH neutraalne.

  • Juuksehari Leedi Brush rullhari lisaharjastega

    7,99

    Ümmargune juuksehari mis sobib kõikide juuksetüüpide föönitamiseks.
    Harjased annavad sileda ja läikiva efekti ja tänu ergonoomilisele käepidemele on harja mugav käes hoida.
    Läbimõõt 7/3 cm.

  • Meigieemaldussalvrätikud Byphasse rasusele nahale 20tk

    1,99

    Byphasse sari sai täiendust unikaalse tootega rasusele nahale: apelsiniõite ja sarapuu ekstraktiga meigieemaldusrätikud eemaldavad liigse rasu efektiivselt ning muudavad naha kiirelt põhjalikult puhtaks ja matiks. Sobib ka silmameigi eemaldamiseks.Peale kasutamist sulgeda hoolikalt pakend vältimaks salvrättide kuivamist.

  • Näotoonik FLOSLEK Sensitive mitsellaarne lõhnatu 225 ml uus

    10,99

    Mitsellaarne näovesi on mõeldud näo-, kaela- ja dekolteepiirkonna tundliku ja ärritunud naha hooldamiseks ja puhastamiseks mustusest ja meigist. Asendab tõhusalt losjooni ja toonikut ja ei vaja veega loputamist. Näovesi eemaldab tõhusalt ja õrnalt kõik mustuse, näomeigi ja surnud naharakud. Toote õrn koostis sisaldab mitselle ja aktiivset taimekompleksi, mis rahustab tundlikku nahka ja tugevdab selle kaitsemehhanisme.
    Vegan. Sisaldab 91% looduslikku päritolu koostisosi. Dermatoloogiliselt testitud. Lõhnatu, värvainete vaba, laktoosi- ja gluteenivaba.

  • Kätekreem FLOSLEK Active Tigu 50ml

    8,85

    Floslek taastav kätekreem kerge ja siidise tekstuuri ning õrna lõhnaga.
    Tigueritise filtraat taastab, niisutab ja rahustab nahka, samal ajal kui prebiootikum toetab naha loomulikku mikrofloorat.
    Omadused:
    – annab nahale taastava tunde,
    – parandab naha elastsust,
    – rahustab ja leevendab,
    – jätab käed hoolitsetuks ilma kleepuva tundeta.
    Sisaldab 94% looduslikku päritolu koostisosi.
    Kasutamine: Masseeri kätele ja küüntele.
    Dermatoloogiliselt testitud.

  • Kehakoorija Byphasse kõikidele nahatüüpidele 350ml

    6,99

    Tunneta SPA hoolitsust enda kodus. Koorija eemaldab tõhusalt surnud naharakud ning parandab naha välimust, pehmendab ja toniseerib naha pindmist kihti. Kehakoorijas sisalduvad termiline vesi ja pehmendavad osakesed niisutavad nahka sügavuti ning annavad kauakestva tulemuse. Termiline vesi pärineb maa-alustest allikatest, sisaldades palju mikroelemente ja mineraalsooli. Koostis sisaldab looduslikke mikroosakesi, mis on valmistatud vulkaanilistest kividest, jojobast ja kandelilla vahast. Kasutada paaril korral nädalas, kandes koorija ringjate masserivate liigutustega nahale ning loputades sooja veega. Dermatoloogiliselt testitud.

  • Jalakreem Genera Intensiivne paranduskreem 100ml

    2,24

    Intensiivne toitev jalakreem muudab kuiva, kareda naha pehmeks ning vähendab kannapaksendite teket. Eriti heade tulemuste saavutamiseks kanna kreem masseerides jalgadele õhtul, pane jalga õhukesed puuvillased sokid ja jäta ööseks mõjuma. Koostises olev aloe vera taastab ja värskendab, Melissi eeterlik õli e Lemon Balm EO on antibakteriaalne ja toimib deodorandina ning Inca maapähkliõli aitab naha paksenemise vastu. Antibakteriaalne, toimib deodorandina.

  • Silmaseerum FLOSLEK hariliku silmarohu ja kofeiiniga rullik 15ml

    Algne hind oli: 10,81€.Current price is: 7,08€.

    35% Off

    Hariliku silmarohu ja kofeiiniga väsinud ja stressis silmaümbrusnahale, turses ja tumedatele silmaalustele. Erakordsete hooldavate omadustega seerum avaldab positiivset mõju silmi ümbritsevale nahale, millel on tursed, tumedad ringid ja „kotid“. Vähendab väsimuse märke. Taastub intensiivselt. Metallist otsaga jahutav aplikaator masseerib mõnusalt, värskendab nahka, toob kergendustunde ja sügava lõdvestuse.

    Aktiivsed koostisosad:
    Harilik silmarohi – efektiivne ja tunnustatud looduslikus meditsiinis. Toob leevendust väsinud ja stressis olevale silmade ümbruse nahale.
    Kofeiin – tunnustatud tugevate detoksifitseerivate ja stimuleerivate omaduste poolest. Pinguldab, suurendab elastsust ja silendab nahka. Vähendab silmaaluste tursete ja varjude nähtavust.
    Kastani ekstrakt – üks väärtuslikumaid koostisosi, mida kasutatakse naha kapillaaride hooldamisel: tugevdab nahka, pinguldab seda ning muudab selle elastsemaks
    Tulemuseks on lõdvestunud ja värskendatud nahk silmade ümbruses. Pilk saab taas särava välimuse ja noorusliku sära.

    Kasutamine:
    Kanna seerumit rullpalliga aplikaatori abil ringjate liigutustega silma sisenurgast selle välimisse ossa. Korrake sama liikumist kulmude vahel. Hõõru seerumit õrnalt naha sisse.

  • Geellakk GEL PRO pealislakk kuldne TOP GOLD FINISH 10ml

    Algne hind oli: 9,99€.Current price is: 7,99€.

    20% Off

    Maha leotatav hinnalise kullavärvi mikrosädelusega pealislakk, millega saab rikastada tavalist värvilist geellakki. Kanda värvilisele kõvastunud lakile peale õhuke kiht TOP GOLD FINISh pealislakki ning laske lambi (36W) all kõvastuda 1,5 minutit või 1-2 minutit. LED-il puudub dispersioonkiht, mistõttu see ei kleepu ja saab kasutada ka kunstküüntel, puudub kollakas efekt, pealislakk võib pikendada küünelaki kestvust 14 päeva võrra.
    Eemaldamine: viili või puhvriga või kandke igale küünele MOVE OFF-SOAK OFF lahustiga leotatud vatipadi, mähkige fooliumiga ning laske mõjuda 20 minutit.
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale.

  • Huulepulk KISS AFFAIR matt 8H 4

    8,95

    Mati viimistluse ja intensiivse ja kauapüsiva värviga huulepulk KISS AFFAIR MATTE ei kuivata huuli, tagab erakordse mugavuse ja niisutuse kuni 8 tunniks peale pealekandmist. Huulepulga kuju on loodud huulte kuju laitmatuks kujundamiseks.

  • Solaariumikreem Wild Tan Crazy Accelerator türosiini ja kollageeniga 125ml

    9,99

    Päevituse kiirendaja türosiini ja kollageeniga annab tugeva intensiivse päevituse ja niisutab efektiivselt. Tänu kollageeni sisaldusele taastab ja toniseerib nahka andes vananemisvastase efekti. Pantenool rahustab nahka. Kakaovõi niisutab ja annab hea jume. Kasutamine: Enne päevitamist määri ühtlaselt nahale. Pärast pealekandmist pese käed. Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Ei sisalda UV-filtreid. Lõpeta toote kasutamine, kui tekib nahaärritus. Dermatoloogiliselt testitud.

  • Pesukäsn Donegal Sisal Natural 14,5 x10,5cm

    1,99

    Donegal naturaalsetest kiududest pesukäsn annab nahka kooriva efekti, koorimine uuendab ja pinguldab nahka, muutes selle siidiseks ja elastseks. Naha koorimine kiirendab jääkainete väljutamist, surnud naharakkude eemaldamist ja muudab naha siledaks ning pehmeks. Sobib nii saunas, vannis, dushi all pesemiseks. 14,5 x10,5cm

  • Küünelakieemaldaja Donegal atsetoonivaba E-vitamiiniga õliga või aaloega 100ml

    2,65

    Atsetoonivaba küünelakieemaldaja naturaalsetele ja kunstküüntele 1tk
    Sisaldab E-vitamiini ja koostisosi, mis takistavad küünte tuhmumist ja naha kuivamist, ei muuda küüneplaadi värvi ja jätab meeldiva lõhna kätele. Valik – õliga või aaloega. Kasutamine: Kanna väike kogus vatipadjale ja eemalda küünelakk.
    Hoiatus! Väga tuleohtlik! Hoida eemal soojusallikatest! Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ainult välispidiseks kasutamiseks!

  • Pesukäsn

    1,99

    Donegali pesukäsn on naturaalse disainiga, valmistatud kõrgekvaliteedilisest pehmest materialist. Sobib kogu keha hoolduseks. Regulaarsel kasutamisel stimuleerib käsn vereringet ning aitab enneta tselluliidi tekkimist. Eemaldab nahalt surnud rakud ja mustuse, jättes nahale värske ja siidise tunde.

  • Kinkekomplekt NOAH Šampoon kuivadele juustele 1.4 + juuksemask 2.3 + juuksekreem 5.7

    Algne hind oli: 27,55€.Current price is: 20,67€.

    25% Off

    Itaalia loodustoodete sarja NOAH kinkekomplektis sisaldub: NOAH Argaaniaõliga šampoon kuivadele juustele1.4 250ml + taastav juuksemask argaaniaõliga 2.3 200ml+ silendav juuksekreem 5.7

    NOAH Argaaniaõliga šampoon kuivadele juustele1.4 250ml
    Argaaniaõliga šampoon kuivadele ja väga kuivadele, töödeldud ning kahjustatud juustele. Tänu puhastele taimsetele pindaktiivsetele koostisosadele on šampoon peanahale ja juustele õrnatoimeline, kuid tõhus. Tootes sisalduvad argaaniaõli ja taimsed ekstraktid aitavad ära hoida juuste rabeduse ning peanaha kuivuse ja punetuse. Niisutab efektiivselt, annab juustele sära ja elastsust. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Ainult välispidiseks kasutamiseks!
    Kasutamine: Kanda piisav kogus ühtlaselt niisketesse juustesse. Masseerige šampoon juustesse. Loputage hoolikalt. Vajadusel korrata protseduuri.
    Koostis: Aqua [Water], Sodium coco-sulfate, Cocamidopropyl betaine, Argania spinosa kernel oil, Phenoxyethanol, Myristyl lactate, Parfum [Fragrance], Sodium chloride, Sodium arganampohoacetate, Benzoic acid, Citric acid, Decyl glucoside, Dicaprylyl ether, Tetrasodium glutamate diacetate, Dehydroacetic acid, Glyceryl oleate, Linalool, Amyl cinnamal.

    NOAHtaastav juuksemask argaaniaõliga 2.3 200ml
    Taastav juuksemask argaaniaõliga kuivadele, väga kuivadele ning kahjustatud ja töödeldud juustele, taastamaks nende elujõudu ning sära. Argaaniaõli aitab muuta juuksed tugevamaks, toites neid sügavuti. Juuksemask sobib suurepäraselt kasutamiseks katkistel juukseotstel. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, paraffini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.
    Kasutamine: Kanna pestud juustesse, lase 3-5 minutit mõjuda ja loputa hoolikalt. Ainult välispidiseks kasutamiseks!
    Koostis: Aqua, Cetearyl alcohol, Distearoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, Behenamidopropyl dimethylamine, Coco-caprylate, Phenoxyethanol, Argania spinosa kernel oil, Dicaprylyl ether, Lauryl alcohol, Parfum, Coco-glucoside, Glyceryl oleate, Citric acid, Ethylhexylglycerin, Linalool, Amyl cinnamal.

    NOAH silendav juuksekreem 5.7 125ml
    Noah juukseid siluv ja pehmendav juustesse jäetav kreem-palsam vanilliga. Toode on mõeldud kasutasimseks puhastel rätikukuivadel juustel. Tänu vanilli sisaldusele on juuksed silmnähtavalt siledamad. Palsami looduslikud koostisosad muudavad juuksed läikivaks ja siidiseks ning hõlbustavad pusade välja harjamist, kaitstes samal ajal juukseid kahjulike välismõjude eest. Professionaalse kvaliteediga toode, mille koostisse ei ole lisatud silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS
    Kasutamine: Kandka väike kogus ja õrnalt masseerides niisketele juustele juurtest otsteni, mitte loputada.

  • Peavõru sakiline must

    1,70

    Peavõru sakiline must. Kauni, kuid lihtsa disainiga kitsas plastikust peavõru, millega on mugav juukseid kinntada soengusse tagades stiilselt kauni välimuse.

  • Lõhnavesi Boum Femme 100 ml

    8,55

    Jeanne Arthes Boum lõhnavesi on justkui optimismi ning täieliku õnnetunde harmooniline väljendus. Selle lilleline ja puuviljane aroom muudab iga naise päeva lihtsalt suurepäraseks! Lõhna põhjanootides on puidused sandli- ja seedripuu ning merevaik koos valge muskusega segunenud lilleliste pojengi, roosi ja freesia värkusega ning viimase magususe viskab õhku tipunootides lendlev maasika-mustsõstra-vaarika ahvatlev marjasegu. Lõhnavesi tõeliselt romantilisele ja säravale naisele!