• Silmapliiats EyeLiner 14 Tumelilla

    3,04

    Eyeliner silmapliiats sobib pealekandmiseks nii alumisele kui ülemisele silmalaule. Täiuslik sile ja ühtlane värvijoon, mis ilmestab silmade loomulikku sära.

  • Silmakreem-geel FLOSLEK hariliku silmarohu ja kurgi 15ml

    Algne hind oli: 4,53€.Current price is: 3,62€.

    20% Off

    Alkoholivaba lõhnatu silmaümbruse geel hariliku silmarohu ja kurgi ekstraktiga.
    Soovitatav kasutada ebaühtlase nahatooniga, tumedate ringide, tursete ja silmaaluste kottide tekkimise korral silmaümbruse nahal.
    Toime:
    *Geel niisutab, parandab ja taastab silmaümbruse nahka ja selle elastsust
    *Ühtlustab nahatooni, värskendab
    *Vähendab tursete nähtavust
    *Leevendab ebamugavustunnet
    Aktiivsed koostisosad:
    *Silmarohu ekstrakt – efektiivne ja tunnustatud loodusmeditsiinis, kasutatakse oftalmoloogilistes preparaatides. Toob leevendust väsinud ja stressis silmaümbruse nahale.
    *Kurgiekstrakt – rikkalik mineraalide, C-vitamiini ja B-vitamiinide allikas. Annab niisutava, värskendava ja rahustava toime. Helendab tumedaid ringe silmaümbruses ja leevendab turseid.
    *Valgendav fütokompleks – ühtlustab nahatooni ja teeb säravamaks.
    Mõju: Särav ja puhanud, heledam nahk silmade ümbruses peale 4-nädalast järjepidevat kasutamist
    Kasutamine:
    Kanna õhuke kiht geeli ülemistele ja alumistele silmalaugudele (vältides limaskesta), siluda õrnalt ja lasta imenduda. Kasutada päeval ja öösel, sobib ka meigi alla. Efekti tugevdamiseks jahutage geeli enne pealekandmist.
    Dermatoloogiliselt ja oftalmoloogiliselt testitud. Vegan.

  • Šampoon 2in1 Family Delice papaia, passion & mango vitamiinidega 750ml

    4,75

    Byphasse Family Delice sarja papaia, passionivilja ja mango vitamiinidega 2in1 šampoon-palsam on mõeldud kõikidele juuksetüüpidele igapäevaseks kasutamiseks. Toote koostises on papaiaekstrakt, passionivilja- ja mangomahl, A- ja C-vitamiini sisaldavad koostisosad, milledel on juukseid niisutavad ja elustavad omadused. Juuksed on rohkem säravamad ja läikivamad, vähem on pusasid ja need on kergemini lahtikammitavamad, sest juuksed on siidisemad ja niisutatud.

  • Lõhnavesi FRENCH WAY OF LIFE Virée en Mer 100ml

    Algne hind oli: 11,14€.Current price is: 8,36€.

    25% Off

    Jeanne Arthes French Way of Life sarja uus pihustiga lõhnavesi naistele. Selles lõhnavees on tunda looduse ülistamist Vahemere ookeanil koos puhkuselise päikesepaistega, segades kokku merelised ja värsked veenoodid koos soojade ja päikseliste nootidega, nii ülendav ja värskendav. Põhinootides on tunda puidulistest päikselist seedrit ja merepuitu, muskust, edasi hargneb see mereliste nootidega küllastunud tiare lilleks ja apelsiniõieks ning aroomi tipus heljub ahvatlev ja värskendav sidruniõis koos maikellukese ja virsikuõie kergusega.
    Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas!
    Tuleohtlik!

  • Huulepulk Color Affair Mat 03

    Algne hind oli: 7,11€.Current price is: 0,56€.

    92% Off

    Bella Oggi Color Affair Mat huulepulk nii neutraalsete kui ka eredate värvitoonidega ja sametiselt mati lõppviimistlusega. Huulepulgal on õrn, pehme ja siidine tekstuur, mis on on saavutatud tänu selle koostises sisalduvatele looduslikele õlidele ja vahadele. Hoolitseb huulte eest ning annab neile intesiivse läbipaistmatu värvipigmendi. Kauapüsiv ideaalne ja elegantne huulemeik vaid ühe tõmbega. Parabeenivaba.

  • Juukseklamber kolmnurksed erinevad värvid matt 6,3cm 2tk

    1,98

    Universaalsed, vastupidavast ja kergest materjalist mattide toonidega kolmnurkse kujuga juukseklambrid.
    Ideaalsed igat tüüpi juustele. Suurus 6,3 cm. Komplekt sisaldab: 2 tk.

  • Huulepliiats Lip-Matic Precise 03

    5,07

    Lip-Matic Precise automaatne huulepliiats-lainer intensiivse ja koheselt täpse tulemusega. Pehme, kergelt pealekandtav ning tugeva värvipigmendiga. Huulemeigi tegemine on lihtne ja mugav tänu laineri kreemjale ja ülikergele voolavale tekstuurile, mis võimaldab teil joonistada täpsed varjundid vaid mõne liigutusega. Intensiivne ja võrgutav välimus, täiusliku huulemeigiga. Kauakestev tulemus huulepliiatsiga, mille valem on välja töötatud selliselt, et selle pealekandmine on väga mugav ja hõlpsasti segatav, nii et see sobib suurepäraselt nii huulte kontuuri joonistamiseks kui ka huulte värviga täitmiseks, et luua huulepulgale täiuslik alus. Huulepliiatsit on täiustatud vitamiinide ja antioksüdantidega.

  • Dušigeel Byphasse Dermo mitsellaarne TOPIPHASSE väga kuivale nahale 1L

    6,99

    Mitsellaarne dušigeel atoopilisele, väga kuivale, tundlikule ja õrnale nahale, ei sisalda seepi ega värvaineid. Dušigeeli hüpoallergeenne koostis on välja töötatud naha allergiliste reaktsioonide riski minimeerimiseks ning vältimaks naha koorumist ja kuivamist. pH neutraalne koostis, austab naha loomulikku tasakaalu ning kaitseb nahka ärrituste eest. Dušigeeli uudne integreeritud mitsellaartehnoloogia mustuseosakeste püüdmiseks, puhastab õrnalt, kuid tõhusalt naha.

  • Peitepulk COVER PRO 24H 002 Sand

    7,68

    Täiuslikud laitmatud peitekreemi Cover Pro 24H toonid lihtsa uue professionaalse aplikaatoriga. Bellaoggi esimene lamedate harjastega pintsliaplikaatoriga peitekreem, mis on spetsiaalselt loodud toote ühtlaseks jaotamiseks väikeste tupsudena või kergete joonte tõmbamiseks.
    COVERPRO 24H vedel peitekreem püsib peal kuni 24H ning katab veatult naha ebatasasused ja varjundid, ka silmade all oleva ala, täiustades ja vormides nägu.
    COVERPRO24-l on suurepärane katvus ja uusima põlvkonna koostis, mis sulandub nahaga kergelt, andes sellele loomuliku, sileda ja ühtlase viimistluse. Kreemjas ja kerge tekstuur loob kaitsebarjääri keskkonnamõjude eest ning peitekreem sobib suurepäraselt kasutamiseks aastaringselt.
    COVERPRO 24H korrigeerib, ühtlustab, vormib ja täiustab naha ühe liigutusega!

  • Näokreem Byphasse Ultra niisutav hüaluroonhappega 50ml

    8,25

    Byphasse üliniisutav kreem hüaluroonhappega* ning jojoba ja glütseriini kombinatsiooniga tagab nahale intensiivse niisutuse 24 tunniks. Selle E-vitamiiniga rikastatud koostis on kõrgete antioksüdantsete omadustega. *Hüaluroonhappe derivaat
    – Hüaluroonhape säilitab niiskust naha sügavamates kihtides, suurendades niisutustaset ja vähendab nähtavaid vananemise märke.
    – Jojoba koos glütseriiniga tagab nahale 24-tunnise niisutuse. Vegan
    Kasutegurid:
    – Aitab vähendada vananemise ilminguid
    – Parandab naha välimust
    – Nahka niisutatakse 24h jooksul
    – Pealekandmisel ei jäta õlist tunnet
    Kasutamine: Kandke hommikul ja õhtul puhtale puhastatud näo- ja kaelanahale, masseerides õrnalt sõrmedega näo keskelt väljapoole kuni kreemi täieliku imendumiseni, vältige silmaümbruse piirkonda.

  • Habemeajamisvaht Genera Sensitive kummeliga 300ml

    Algne hind oli: 4,05€.Current price is: 3,25€.

    20% Off

    Sensitive habemeajamisvaht on mõeldud spetsiaalselt tundlikule nahale. Neutraalse lõhnaga habemeajamisvaht sisaldab rahustavat kummelit ja nahka hooldavaid vitamiine, mis kaitsevad tundlikku nahka raseerimise ajal, hoides ära naha ärrituse.

  • Juuksemask NOAH taastav argaaniaõliga 200ml 2.3

    13,21

    Taastav juuksemask kuivadele, väga kuivadele ning kahjustatud ja töödeldud juustele, taastamaks nende elujõudu ning sära. Argaaniaõli aitab muuta juuksed tugevamaks, toites neid sügavuti. Juuksemask sobib suurepäraselt kasutamiseks katkistel juukseotstel. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, paraffini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Kanna pestud juustesse, lase 3-5 minutit mõjuda ja loputa hoolikalt. Ainult välispidiseks kasutamiseks!