• SENSOBOARD uhiuus treeningseade tasakaalu ning neuromuskulaarsete probleemide jaoks. See võimaldab liikumist 5 erisuunal, sarnanedes oma tehnikalt lainelaua või lumelauaga sõitmisele. Treeningul saavad koormust pea kõik lihsagrupid, eriti kere- ja jalalihased, tulemuseks on erinevatel teeningutel kasutatavate lihasgruppide parem ettevalmistus, mis omakorda aitab ennetada treeningute läbi saadud vigastusi. Toode on valmistatud vastupidavast ja kvaliteetsest puidust, seisulaua pealispind on kaetud libisemisvastase materjaliga. Sõltuvalt kehakaalust, tuleks valida seisulaua kinnitusteks tasakaalualusele sobivaima elastsusastmega ribad, mis reguleerivad treeningu raskusastet. SENSOBOARDi tootevalikus on 4 erineva elastsusega ribade komplekti (oranž, must, valge, oliiv), mis on lihtsalt vahetatavad. Lisaks on iga tootega kaasas spetsiaalne SENSOBOARD-tööriist, mis võimaldab elastsete kinnitusribade pignet muuta kolmes etapis, vastavalt individuaalsele treeningu tasemele. Seisulaua maksimaalne koormus on 100kg. Komplektis on kaasas mustad elastsed rihmad, mõeldud raske tasemega treeninguks.
  • SENSOBOARD Essential on Sensoboard tasakaalulaudade põhimudel, millel on võimalik treenida tasakaalu, motoorikat ning osavust erinevatel raskusastmetel, treeningkoormust on võimalik rakendada pea kõigil lihasgruppidel, eriti kere ja jalalihastel. Toode on valmistatud vastupidavast ja kvaliteetsest puidust, kuid on mõeldud kasutamiseks sisetingimustes ning see tuleks hoida kuivana, kuna selle pinnad ei ole töödeldus õli või mõne muu pinnakaitsevahendiga. Sõltuvalt kehakaalust, tuleks valida seisulaua kinnitusteks tasakaalualusele sobivaima elastsusastmega ribad, mis reguleerivad treeningu raskusastet. SENSOBOARDi tootevalikus on 4 erineva elastsusega ribade komplekti (oranž, must, valge, oliiv), mis on lihtsalt vahetatavad. Lisaks on iga tootega kaasas spetsiaalne SENSOBOARD-tööriist, mis võimaldab elastsete kinnitusribade pignet muuta kolmes etapis, vastavalt individuaalsele treeningu tasemele. Seisulaua maksimaalne koormus on 100kg. Komplekti kuuluvad valged elastsed rihmad, mis on mõeldud kergema tasemega treeninguks.
  • Stiilse disainiga SENSOBOARD Essential, tasakaalulaudade põhimudel, millel on võimalik treenida tasakaalu, motoorikat ning osavust erinevatel raskusastmetel, treeningkoormust on võimalik rakendada pea kõigil lihasgruppidel, eriti kere ja jalalihastel. Toode on valmistatud vastupidavast ja kvaliteetsest puidust, kuid on mõeldud kasutamiseks sisetingimustes ning see tuleks hoida kuivana, kuna selle pinnad ei ole töödeldus õli või mõne muu pinnakaitsevahendiga. Sõltuvalt kehakaalust, tuleks valida seisulaua kinnitusteks tasakaalualusele sobivaima elastsusastmega ribad, mis reguleerivad treeningu raskusastet. SENSOBOARDi tootevalikus on 4 erineva elastsusega ribade komplekti (oranž, must, valge, oliiv), mis on lihtsalt vahetatavad. Lisaks on iga tootega kaasas spetsiaalne SENSOBOARD-tööriist, mis võimaldab elastsete kinnitusribade pignet muuta kolmes etapis, vastavalt individuaalsele treeningu tasemele. Seisulaua maksimaalne koormus on 100kg. Komlpekti kuuluvad valged elastsed rihmad, mis on mõeldud kergema tasemega treeninguks.
  • SENSOBOARD Essential on Sensoboard tasakaalulaudade põhimudel, millel on võimalik treenida tasakaalu, motoorikat ning osavust erinevatel raskusastmetel, treeningkoormust on võimalik rakendada pea kõigil lihasgruppidel, eriti kere ja jalalihastel. Toode on valmistatud vastupidavast ja kvaliteetsest puidust, kuid on mõeldud kasutamiseks sisetingimustes ning see tuleks hoida kuivana, kuna selle pinnad ei ole töödeldus õli või mõne muu pinnakaitsevahendiga. Sõltuvalt kehakaalust, tuleks valida seisulaua kinnitusteks tasakaalualusele sobivaima elastsusastmega ribad, mis reguleerivad treeningu raskusastet. SENSOBOARDi tootevalikus on 4 erineva elastsusega ribade komplekti (oranž, must, valge, oliiv), mis on lihtsalt vahetatavad. Lisaks on iga tootega kaasas spetsiaalne SENSOBOARD-tööriist, mis võimaldab elastsete kinnitusribade pignet muuta kolmes etapis, vastavalt individuaalsele treeningu tasemele. Seisulaua maksimaalne koormus on 100kg. Sobib kasutamiseks ka välitingimustes. Komplekti kuuluvad Aequiride ehk oliivikarva elastsed, rihmad, mõeldud keskmise raskusastmega treeninguks.
  • SENSOBOARD Essential on Sensoboard tasakaalulaudade põhimudel, millel on võimalik treenida tasakaalu, motoorikat ning osavust erinevatel raskusastmetel, treeningkoormust on võimalik rakendada pea kõigil lihasgruppidel, eriti kere ja jalalihastel. Toode on valmistatud vastupidavast ja kvaliteetsest puidust, kuid on mõeldud kasutamiseks sisetingimustes ning see tuleks hoida kuivana, kuna selle pinnad ei ole töödeldus õli või mõne muu pinnakaitsevahendiga. Sõltuvalt kehakaalust, tuleks valida seisulaua kinnitusteks tasakaalualusele sobivaima elastsusastmega ribad, mis reguleerivad treeningu raskusastet. SENSOBOARDi tootevalikus on 4 erineva elastsusega ribade komplekti (oranž, must, valge, oliiv), mis on lihtsalt vahetatavad. Lisaks on iga tootega kaasas spetsiaalne SENSOBOARD-tööriist, mis võimaldab elastsete kinnitusribade pignet muuta kolmes etapis, vastavalt individuaalsele treeningu tasemele. Seisulaua maksimaalne koormus on 100kg. Komplekti kuuluvad mustad elastsed rihmad, mis on mõeldud raske tasemega treeninguks.
  • SENSOBOARD uhiuus treeningseade tasakaalu ning neuromuskulaarsete probleemide jaoks. See võimaldab liikumist 5 erisuunal, sarnanedes oma tehnikalt lainelaua või lumelauaga sõitmisele. Treeningul saavad koormust pea kõik lihsagrupid, eriti kere- ja jalalihased, tulemuseks on erinevatel teeningutel kasutatavate lihasgruppide parem ettevalmistus, mis omakorda aitab ennetada treeningute läbi saadud vigastusi. Treeningu vältel teevad kasutatavad lihasgrupid intensiivset tööd, parandades seeläbi lihaste reflekse, resgulaarsel tasakaalulauaga treenimisel paraneb kontroll tasakaalu üle. Toode on valmistatud vastupidavast ja kvaliteetsest puidust, seisulaua pealispind on kaetud libisemisvastase materjaliga. Sõltuvalt kehakaalust, tuleks valida seisulaua kinnitusteks tasakaalualusele sobivaima elastsusastmega ribad, mis reguleerivad treeningu raskusastet. SENSOBOARDi tootevalikus on 4 erineva elastsusega ribade komplekti (oranž, must, valge, oliiv), mis on lihtsalt vahetatavad. Lisaks on iga tootega kaasas spetsiaalne SENSOBOARD-tööriist, mis võimaldab elastsete kinnitusribade pignet muuta kolmes etapis, vastavalt individuaalsele treeningu tasemele. Seisulaua maksimaalne koormus on 100kg. Komplekti kuukuvad valged elastsed rihmad, mis on mõeldud kergema tasemega treeniguks.
  • Inimene istub keskmiselt üle 30% oma elueast, SENSOCHAIR võimaldab seda aega kasutada, kui päevast treeningut, südamelihaste tugevdamiseks. Eksklusiivne ülemaailmne mitmemõõtmeline tundlik süsteem, mis hõlmab 5 erinevat tasakaalupunkti, tugevdamaks südamelihaseid ja toetamaks nimmepiirkonda. SENSOCHAIR pakub täiuslikku "treeningut", et vältida halba kehalist seisundit, parandades ja lihaste vastasmõju.
  • Inimene istub keskmiselt üle 30% oma elueast, SENSOCHAIR võimaldab seda aega kasutada, kui päevast treeningut, südamelihaste tugevdamiseks. Eksklusiivne ülemaailmne mitmemõõtmeline tundlik süsteem, mis hõlmab 5 erinevat tasakaalupunkti, tugevdamaks südamelihaseid ja toetamaks nimmepiirkonda. SENSOCHAIR pakub täiuslikku "treeningut", et vältida halba kehalist seisundit, parandades ja lihaste vastasmõju.

Go to Top