• Taskupeegel ümmargune 1tk

    0,99

    Donegal taskupeegel ümmargune 7CM

  • Pesukäsn Donegal Sisal Natural 14,5 x10,5cm

    1,99

    Donegal naturaalsetest kiududest pesukäsn annab nahka kooriva efekti, koorimine uuendab ja pinguldab nahka, muutes selle siidiseks ja elastseks. Naha koorimine kiirendab jääkainete väljutamist, surnud naharakkude eemaldamist ja muudab naha siledaks ning pehmeks. Sobib nii saunas, vannis, dushi all pesemiseks. 14,5 x10,5cm

  • Puuder SUBLIME POWDER 120

    8,99

    Sublime Powder, kerge ja laitmatu loomuliku mati viimistlusega puuder, mis sulandub ideaalselt näole, matistades läikivad alad. Tekstuur on tänu pehmele koostisele nahal ülimalt sile, ideaalne pooride ja miimikajoonte minimeerimiseks. Jumestuskreemile peale kantud puuder täiustab selle viimistlust ning parandab vastupidavust terve päeva kestvale jumestusele, jättes jume matiks ja ühtlaseks. Sublime Powder sobib ideaalselt ka jume värskendamiseks. Saadaval 3 värvitoonis, mis sobivad kõikidele nahatoonidele.

  • Kannariiv ergonoomilise varrega, kahepoolne peenike/jäme

    2,45

    Professionaalse kvaliteediga ning mugava plastikust käepidemega kannariiv eemaldab kõva naha ja silub jalakanna pinda. Kannariiv on kahepoolne, peenema ja jämedama karedusega. Peale kasutamist pesta sooja vee ja seebiga ning loputada hoolikalt, kuivatada.

  • Lokirullid termo 15mm 10tk

    3,99

    Lokirullid termo 15mm 10tk

  • Geellaki GEL PRO eemaldaja MOVE OFF-SOAK-OFF! UV Gel 120ml

    Algne hind oli: 3,99€.Current price is: 3,20€.

    20% Off

    Väga tõhus UV geellaki lahusti, mis eemaldab kõik akrüül-, poolpüsi-, otsaliimi ja küünelaki jäägid. Kontsentreeritud koostis, 120ml.
    KASUTAMINE: Kandke iga küüne ülaosale poolik vatipadi, mis on niisutatud Soak Off eemaldajaga ning mähkige see fooliumi abil ümber sõrme kuni 20 minutiks. Eemaldage foolium ja vatpiadjad sõrmedelt ning kasutage pehmenenud lakikihi eemaldamiseks kas puidust maniküüripulka või Bella Oggi GEL PRO metallist lükkajat. Laki jäägid saate vajadusel eemaldada poleerploki abiga. HOIATUSED: Hoidke lastele kättesaamatus kohas, eemal soojus ja kõtteallikatest ning otsesest valgusest. Vältige silma sattumist, säilitada temperatuuril alla 25°C. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Ärge kasutage katskise või põletikulise naha korral. Mitte kasutada vigastatud küüntel. Värvi või lõhnamuutused tootel ei halvenda toote omadusi, kuna see võib juhtuda loodusliku päritoluga ainete esinemise tõttu tootes. Ainult professionaalseks kasutamiseks.

  • Küünelakk Gel Effect keratiiniga 706 Electro Pop

    3,99

    Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.

  • Lõhnavesi Boum Savon 100ml*

    8,45

    Jeanne Arthesi Boum Savon on kerge ja värskendav, nagu üks mõnus pahvakas värsket õhku.
    Boum Savoni värskus kätkeb endas õrna lõhna bergamoti, lootose, roosi ja maikellukeste nootidega, mis seguneb jasmiini ja muskusega ning annab pehme ja lendleva tundmuse. Lõhnavesi tõeliselt värskust ja kergust armastavale naisele!

  • Lauvärv COLOR AFFAIR Pearl & Shine 9 Sunset

    0,99

    Color Affair Mono Pearl&Shine särav lauvärv õhukese ning kerge tekstuuriga. Hea pigmendiga ja uuendusliku kreemja koostisega. Silmapistvalt särava lõppviimistlusega lauvärvi on kerge peale kanda ning tulemus püsib kogu päeva särav ja värske.

  • Huuleläige Gloss Royale 02

    Algne hind oli: 4,99€.Current price is: 3,99€.

    20% Off

    Gloss Royal, külluslikult läikiv ja niisutav kreemjas geelipalsam, muudab huuled täidlaseks! Läikiv värviline geel, mille koostist on rikastatud toitva ja rahustava želeega. Lisaks superläikivale viimistlusele on Gloss Royal tõeline iluhooldus teie huultele. Tänu rikkalikule, kuid kergele tekstuurile ja praktilisele toruaplikaatorile niisutab Gloss Royal palsam huuli. Säravate, läikivate, nähtavalt täidlaste ja pehmete huulte saavutamiseks valige enda lemmik Gloss Royal, mitte kleepuvate vastupandamatute lõhna- ja värvi variatsioonide seast. Kata oma huuled just nagu värske puuviljasiirupiga!

  • Juukselõikuskäärid 14cm

    7,99

    Roostevabast terasest mugavad lõikuskäärid. Ideaalsed esmasteks käärideks ja koduseks kasutamiseks.

  • Lauvärv COLOR AFFAIR Pearl & Shine 10 Sunshine

    4,25

    Color Affair Mono Pearl&Shine särav lauvärv õhukese ning kerge tekstuuriga. Hea pigmendiga ja uuendusliku kreemja koostisega. Silmapistvalt särava lõppviimistlusega lauvärvi on kerge peale kanda ning tulemus püsib kogu päeva särav ja värske.