Kuivšampoon NOAH DRY Volüüm 200ml
15,99€
NOAH Volüümi andev kuivšampoon damaskuse roosi ja nõgese ekstraktiga. Taastab juustele volüümi ja sära, pikendades peanaha puhtuse tunnet. Eemaldab liigse rasu, muutes juuksed kergeks ja õhuliseks ning jätab juustele meeldiva lillenoodi. Ei jäta juustele jälgi. Kuivšampoon ei asenda pesemist, kuid võib aidata pikendada pesukordade vahelist aega hoides samal ajal teie juuksed värsked ja puhtad. Toode EI sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA-d ja SLS-i.
Kasutamine: Enne kasutamist loksutage korralikult. Pihustage kuivadele juustele umbes 30 cm kauguselt, kandes toodet hoolikalt juurtele. Masseerige juukseid sõrmedega. Pole vaja loputada. Oodake mõni minut ja seejärel harjake juukseid õrnalt.
Suurema efektiivsuse saavutamiseks jagage juuksed osadeks ja pihustage toodet osade kaupa peanahaleSuuvesi Genera Cold Mint CPC 500 ml S
2,99€
Cold Mint suuvesi on antibakteriaalne, alkoholivaba ja koos CPC-ga (cetylpyridinium chloride) mis aitab vähendada viirushaiguste levikut täienduseks suuhügieeni eest hoolitsemisel. Suuvesi aitab parandada limaskestade seisundit ning värskendab hingeõhku koos särava naeratusega. NB! Suuvesi ei asenda hambaharja ja hambapastat kasutamist. Kasutamine; peale hammaste pesemist kallake pool korgitäit vahendit ja loputage sellega umbes 30 sekundit suud, sülitage välja. MITTE ALLA NEELATA! Välispidine. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Lauvärv EYES ON-ME Movie Star 001
13,35€
Viie kergesti hajutatava värviga lauvärvide palett, millel on suurepärane püsivus. Õhukesed erksate värvidega tekstuurid, mis ei jäta jälgi. Iga värvikombinatsioon pakub erakordset valikut intensiivsetest toonidest, mida on lihtne kasutada ja omavahel sobitada. Igas paletis on matid satiintoonid, mille keskel on metalse efektiga värv, mida saab kasutada ka pealisvärvina. Värvid on hästi sulanduvad ja väga pigmenteeritud. Metalliline koostis on geelilaadse tekstuuriga – puudrist saab vedel, kui seda puudutada sõrmedega või kanda pintsliga silmalaule. See muudab tekstuuri ja toob esile intensiivse sära, tänu mitmerefleksilistele pärlitele. Silmalaud saavad ülevoolava ja särava tulemuse.
Poleerblokk GEL PRO N700 4in1
Algne hind oli: 1,99€.1,59€Current price is: 1,59€.
20% Off
Poleerplokk on asendamatu tööriist, ideaalne küünte viimistlemiseks enne värvilise küünelaki (geellaki) pealekandmist. Kõik neli külge on erinevate omadustega ning tänu mugavale telliskivikujule on seda hõlbus kasutada. Sobib kasutamisel nii maniküüris kui pediküüris.
Huulepulk Color Affair Nude 02*
Algne hind oli: 6,99€.0,55€Current price is: 0,55€.
92% Off
Bella Oggi kreemjas matt huulepulk Color Affair nude toonides kollektsioon. Kauapüsiv rikkalike värvipigmentidega sametine huulepulk, poolmati lõppviimistulusega. Tänu oma õrnale tekstuurile on toodet lihtne peale kanda, tulemuseks saavutate pilkupüüdvad lopsakad huuled, vaid mõne hetkega. Huulepulga koostis on rikastatud naturaalsete vahade ning huuli pehmendavate õlidega. Parabeenide vaba koostis.
Geellakk GEL PRO 15 Dusty Rose 5ml
Algne hind oli: 6,99€.5,59€Current price is: 5,59€.
20% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga.Polümeriseerub LED- või UV-lambis. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Ripsmetušš Bomb Super Volume 11ml veekindel
7,99€
Soovid 24h täiuslikke ripsmed? Uus super-volüümi andev Bomb veekindel ripsmetušš tagab selle! Ripsmetušši eriline koostis annab teie ripsmetele panoraam efekti, tihendandes neid läikiva sügav-musta värviga, mis kestab kogu päeva, ka rannas ja vihmaga :) Samal ajal kaitseb ja toidab ripsmeid tõhusalt. Sisaldab jojobaõli ja saialille ekstrakti. Kliiniliselt testitud pikaajaline toime. Ei sisalda parabeene, TEA, parafiin, vedelaid parafiine, D5, gluteeni. Vegan sõbralik.
Lõhnavesi Amore Mio Forbidden Fruit 100ml
11,96€
Pihustiga lõhnavesi naistele. Jeanne Arthes Amore Mio Forbidden on justkui kirepuhang, kus mustsõstra ja vaarika julge harmooniline sorbett on graatsiliselt põimitud lillelise apelsiniõie ja roosi buketiga ning rikastatud jasmiiniga. See lõhnav sümfoonia, mis on nii salapärane ja vastupandamatu, haarab sind joovastades kõiki sinu meeli. Aroom: magus kombinatsioon puuviljadest (mustsõstar, vaarika sorbett, mandariin) ja lilled (apelsiniõied, roos, jasmiin). Põhinootitena on muskus, patšuli ja vanilla.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00