Geellakk GEL PRO 15 Dusty Rose 5ml
Algne hind oli: 6,99€.4,89€Current price is: 4,89€.
30% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga.Polümeriseerub LED- või UV-lambis. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Silmapliiats JELLY geeljas 052 Stone 30H
5,89€
Geelja tekstuuriga silmapliiats, mis on sissepoole tagasikeeratav, teritatav ja veekindel.
Kauakestev värv kuni 30H täiuslikku püsivust. Pliiatsi sisse on peidetud pliiatsiteritaja, et ots oleks alati täiuslik. Hajuti võimaldab mahendada värvi intensiivsust piki ripsmepiiri. Ideaalne graafilise, loomuliku või julge välimuse loomiseks ilma määrdumiseta.Silmakreem-geel FLOSLEK hariliku silmarohu ja rohelise teega 15ml
4,45€
Floslek silmaümbrusgeel-kreem leevendab väsinud silmade ärritust, mis võib olla põhjustatud pikast kuivas ruumis viibimisest, magamatusest, pikalt arvutiekraani vaatamisest või ilmastikutingimustest. Leevendab sümptomeid nagu väsimus, pisaravool, kipitus, punetavad silmaümbrused ja ärritus. Harilikul silmarohul on ärritust ja punetust leevendav toime ning lõõgastav mõju. Rohelise tee ekstrakt leevendab silmaümbruse naha sügelust, kihelust ja kipitust.
Küünelakk Gel Effect keratiiniga 603 Butter Cream*
3,99€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Massaažihari kuivharjamiseks puidust varrega, riputuspaelaga
Algne hind oli: 9,75€.7,31€Current price is: 7,31€.
25% Off
Kuivharjamiseks ja massaažiks mõeldud naturaalsest Shima Superba puidust ja naturaalsete sisal agaavi kiududest harjastega hari. Hoolitse oma keha ja naha eest ning teosta kuivharjamist igapäevase hügieenirutiini osana alati peale keha pesemist. Kuivata nahk ja teosta massaazi kuival nahal jälgides lümfide liikumist. Kuivharjamine aitab: võidelda ja vähendada tselluliiti, silub ja silendab nahka, ergutab vereringet, eemaldab surnud naharakud, takistab karvade sissekasvamist, valmistab naha ette järgmisteks hooldusrituaalideks.
Geellaki GEL PRO 2 WEEK COVER BASE KIT Rosy Nude
Algne hind oli: 20,00€.10,00€Current price is: 10,00€.
50% Off
Erikomplekt 2in1- 2 lihtsast sammust koosnev komplekt maniküüri jaoks, mis püsib peal üle 2 nädala. Komplekt sisaldab: COVER BASE kerge “nude” tooniga aluslakki+ekstra läikega EXTRA GLOSSY pealislakki. Pilkupüüdvalt läikiv pealislakk, mis pikendab laki kestvust ja hoiab kulumise eest.. Isetasanduv koostis sobib ka kunstküüntele, lakil on õhuke ja painduv tekstuur. Pikendab küünelaki mittekulumist üle kahe nädala. Naturaalne kaunis välimus.
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale.Näomask Byphasse SPA tundlikule ja kuivale nahale 150ml
4,90€
Rahustav näomask tundlikule ja kuivale nahale, spetsiaalselt väljatöötatud tundlikule ja kuivale nahale. Maskis sisalduva kibuvitsa ekstrakti pehmendavad ja toitvad omadused muudavad näonaha elastsemaks, jättes sellele meeldiva värskustunde. Termilise vee ja aktiivsete puhastusosakeste koostoime tagavad naha sügava puhastuse, niisutuse ja klaari jume.
Kasutamine: Kandke ühtlaselt näole, vältides silmaümbrust, laske mõjuda paar minutit. Loputage leige veega. Väldi kokkupuudet silmadega. Silma sattumise korral loputa rohke puhta veega. Mitte alla neelata. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Mitte kasutada alla 3a lastel. Hoida lastele kättesaamatus kohas!Rulldeodorant 48H Byphasse Sweet Almond unisex 50ml
2,71€
Byphasse 48h unisex rulldeodorant on lõhnastatud looduslike eeterlike õlidega, millele lisab vürtsi röstitud mandlite hõrgutav aroom. Annab tõhusa ja efektiivse kauakestva higistamisvastase toime 48 tunniks. Takistab higi eritust ja kaotab ebameeldiva lõhna, ei ärrita nahka ning ei määri riideid. Kanda puhtale ja kuivale nahale. Sobib kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele.
Näokreem FLOSLEK CAPILLARIES pro®Light niisutav tundlikule nahale (ECO pakend)50ml
Algne hind oli: 10,46€.6,27€Current price is: 6,27€.
40% Off
FLOSLEK CAPILLARIES pro® Light näokreem on kergemat tüüpi ja sobib kõikidele laienenud kapillaaridega nahatüüpidele naha sügavaks niisutamiseks. Kreem rahustab, niisutab, silub ja pehmendab nahka, taastab füsioloogilise pH tasakaalu, ühtlustab nahatooni. Hõlmikpuu, pansika ja arnika aktiivsed ekstraktid on kasulikud laienenud kapillaaridega nahale ja vähendavad punetust ja punaseid laike. Dermatoloogiliselt testitud, ei sisalda parabeene, allergeene ega värvaineid.
Kui kreem saab otsa, eemalda tühi täidis, mis on 100% taaskasutatav. Hoidke purk ja kork alles ning kasutage neid korduvalt, ka teiste FLOSLEKi täitepakenditega kreemide puhul.Juuksehari väike 14cm
1,85€
Väike ja käepärane jämedamate peanahka masseerivate ümarate otstega plastpiidega juuksehari. Ideaalne juuste igapäevaseks hoolduseks tagades hõlpsa ja tõhusa kammimise. Harja piidele on kinnitatud väikesed ümarad plastikkuulid, mis kaitsevad peanahka kriimustuste eest ning harjates juukseid masseerib peanahka, stimuleerides vereringet.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00