fbpx

Alates 29,99€ ostust tasuta transport!

Kaubamärgid
Eripakkumised
Filtreeri hinna järgi

Meigiseened/puudripadjad

 • Meigiseen Donegal Makroon

  4,30

  Hollywoodi tippmeigikunstnike poolt loodud revolutsiooniline meigisvamm on saanud paljude tootjate hitiks. Blending Sponge unikaalse makroonikujulise meigikäsna abil on meigi pealekandmine erakordselt mugav. Võimaldab kerge vaevaga kanda meiki ka kõige raskemini ligipääsetavatesse piirkondadesse. Meigisvammi pehme tekstuur ja unikaalne kuju sobituvad imeliselt näokontuuridega garanteerides värske ja veatu lõpptulemuse.

 • Meigiseen Hollywood Chocolate topsiga

  4,62

  35% Off

  Hollywoodi tippmeigikunstnike poolt loodud revolutsiooniline meigisvamm on saanud paljude tootjate hitiks. Blending Sponge unikaalse ellipsikujulise meigikäsna abil on meigi pealekandmine erakordselt mugav. Võimaldab kerge vaevaga kanda meiki ka kõige raskemini ligipääsetavatesse piirkondadesse. Meigisvammi pehme tekstuur ja unikaalne kuju sobituvad imeliselt näokontuuridega garanteerides värske ja veatu lõpptulemuse. Kingituseks kaasas tops meigiseene hoidmiseks või kaasa võtmiseks.

 • Meigiseen Hollywood Jõehobu

  4,99

  Hollywoodi tippmeigikunstnike poolt loodud revolutsiooniline meigisvamm on saanud paljude tootjate hitiks. Blending Sponge unikaalse kujuga meigikäsna abil on meigi pealekandmine erakordselt mugav. Võimaldab kerge vaevaga kanda meiki ka kõige raskemini ligipääsetavatesse piirkondadesse. Meigisvammi pehme tekstuur ja unikaalne kuju sobituvad imeliselt näokontuuridega garanteerides värske ja veatu lõpptulemuse.

 • Meigiseen Hollywood Latte topsiga

  7,10

  Hollywoodi tippmeigikunstnike poolt loodud revolutsiooniline meigisvamm on saanud paljude tootjate hitiks. Blending Sponge unikaalse ellipsikujulise meigikäsna abil on meigi pealekandmine erakordselt mugav. Võimaldab kerge vaevaga kanda meiki ka kõige raskemini ligipääsetavatesse piirkondadesse. Meigisvammi pehme tekstuur ja unikaalne kuju sobituvad imeliselt näokontuuridega garanteerides värske ja veatu lõpptulemuse. Kingituseks kaasas tops meigiseene hoidmiseks või kaasa võtmiseks.

 • Meigiseen Hollywood Pesukaru

  4,99

  Hollywoodi tippmeigikunstnike poolt loodud revolutsiooniline meigisvamm on saanud paljude tootjate hitiks. Blending Sponge unikaalse kujuga meigikäsna abil on meigi pealekandmine erakordselt mugav. Suurus 4*5,6cm. Võimaldab kerge vaevaga kanda meiki ka kõige raskemini ligipääsetavatesse piirkondadesse. Meigisvammi pehme tekstuur ja unikaalne kuju sobituvad imeliselt näokontuuridega garanteerides värske ja veatu lõpptulemuse.

 • Meigiseen Hollywood Rebane

  4,99

  Hollywoodi tippmeigikunstnike poolt loodud revolutsiooniline meigisvamm on saanud paljude tootjate hitiks. Blending Sponge unikaalse kujuga meigikäsna abil on meigi pealekandmine erakordselt mugav. Võimaldab kerge vaevaga kanda meiki ka kõige raskemini ligipääsetavatesse piirkondadesse. Suurus 4*5,6cm. Meigisvammi pehme tekstuur ja unikaalne kuju sobituvad imeliselt näokontuuridega garanteerides värske ja veatu lõpptulemuse.

 • Meigiseen kolmnurksed 8tk

  1,87

  Donegal kolmnurksed lateksist meigiseened vedelate ja kreemjate jumestustoodete pealekandmiseks. Meigiseene kitsa tipu abil õnnestub jumestustoote pealekandmine täpsust nõudvatesse kohtadesse, nagu ninajuurele ja silmanurkadesse. Jumestustoodete ühtlasem ja täpsem jaotumine nahal. Meigiseene kasutamine jumestamise vähendab bakterite satumise ohtu jumestustoodetesse, kuna puudub otsene kokkupuude naha ning jumestustoote pakendi vahel. Meigiseent võib kasutada nii kuivalt kui niiskelt, niiske meigiseen ei ime endasse liigselt jumestustooteid, jumestustoode lahustub veidi ja tulemus jääb loomulikum. Meigiseent on soovitatav pesta ning lasta kuivada peale igat kasutuskorda.

 • Meigiseen ovaalne 7*4,5*1cm

  1,74

  Donegal meigiseen ovaalne 7*4,5*1cm. Donegal hüpoallergeensetest ning lõhnatutest materialidest valmistatud meigiseened vedelate ja kreemjate jumestustoodete pealekandmiseks. Jumestustoodete ühtlasem ja täpsem jaotumine nahal. Tulemuseks veatu, “triipudeta” jumestus. Meigiseene kasutamine jumestamisel vähendab bakterite satumise ohtu jumestustoodetesse, kuna puudub otsene kokkupuude naha ning jumestustoote pakendi vahel. Toodet võib kasutada nii kuivalt kui niiskelt. Niiske meigiseen ei ime endasse liigselt jumestustooteid, jumestustoode lahustub veidi ja tulemus jääb loomulikum. Meigiseent on soovitatav pesta ning lasta kuivada peale igat kasutuskorda.

 • Meigiseen silikoonist läbipaistev

  3,76

  Unikaalne ellipsi kujuline silikonist meigiseen. Donegali uudse sikoonist meigikäsna kasutamisel on võimalik säästa ligikaudu pool vedelate jumestusvahendite ja kreemide kogusest, võrreldes toodete kulu pintslite või muude meigikäsnade kasutamisel. Lisaks on see uudne toode ka 100% hügieeniline, kuna on valmistatud kõrgekvaliteetsest silikoonist, mida on lihtne puhastada võrreldes traditsiooniliste käsnadega, mille pinnad on soodsad bakterite elupaigad.
  Toode sobib suurepäraselt kasutamiseks profesionaalsetele meigikunstnikele, kuna peale kasutamist on see võimalik lihtsalt ja efektiivselt puhastada meigieemaldajaga ning seejärel desinfitseerides pihustiga on meigikäsn koheselt valmis kasutamiseks uue kleindi nahal.
  Meigiseent hoolikalt pehme seebi ja leige veega puhastades, on tagatud selle pikk eluiga!

 • Meigiseente komplekt Hollywood Blending Sponge 4×2

  13,33

  Mugav meigisvammide komplekt on saanud paljude meikarite lemmiktooteks. Blending Sponge unikaalse kujuga meigikäsna abil on meigi pealekandmine erakordselt mugav. Võimaldavad kerge vaevaga kanda meiki ka kõige raskemini ligipääsetavatesse piirkondadesse. Meigisvammide pehme tekstuur ja unikaalne kuju sobituvad imeliselt näokontuuridega garanteerides värske ja veatu lõpptulemuse. Komplektis on 4×2 erivärvilist meigiseent.

 • Meigiseente komplekt Hollywood Christmas 2tk kmpl assortii

  7,10

  Komplektis on kaks meigiseent. Hollywoodi tippmeigikunstnike poolt loodud revolutsiooniline meigisvamm on saanud paljude tootjate hitiks. Blending Sponge unikaalse ellipsikujulise meigikäsna abil on meigi pealekandmine erakordselt mugav. Võimaldab kerge vaevaga kanda meiki ka kõige raskemini ligipääsetavatesse piirkondadesse. Meigisvammi pehme tekstuur ja unikaalne kuju sobituvad imeliselt näokontuuridega garanteerides värske ja veatu lõpptulemuse.

 • Puudripadi kandiline 2tk

  3,32

  Donegal puudripadjad jumestustoodete pealekandmiseks. Jumestustoodete ühtlasem ja täpsem jaotumine nahal. Tulemuseks veatu, “triipudeta” jumestus. Puudripadja kasutamine jumestamisel vähendab bakterite satumise ohtu jumestustoodetesse, kuna puudub otsene kokkupuude naha ning jumestustoote pakendi vahel.

Title

Go to Top