Silmalainer matt COLORLINER Coffee pruun
7,86€
Vedel marker-silmapliiats, mis rõhutab täpse ja püsiva tõmbega Sinu ilmet.
0,4 mm ots trendikate graafiliste joonte jaoks. Kauapüsiv värv, mis ei määrdu ega määri.
Intensiivne tulemus tänu uusima põlvkonna pigmentidele. Kasutamine: 1. Tõmmake ripsmete juurte juurest joon silma sisenurgast välisnurgani. 2. Metsiku pilgu saamiseks tõmmake silma välisnurka koma, justkui pikendaksite silmakontuuri alumist joont.Juuksehari My Moxie ovaalne varrega, 23*8*4,6cm
4,99€
Kõigile juuksetüüpidele sobiv pastelsetes toonides ovaalse kuju ja pehmete plastpiidega ning laiade vahedega juuksehari. Hari sobib kasutamiseks nii kuivadel kui niisketel juustel, samuti võimaldab see juukseid sirgendada ja stiili kujundada koos fööniga.
Küünelakk Gel Effect keratiiniga 531 Greenery*
3,99€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Huulepulk vedel MAT AFFAIR 12H 011 Red Affair
7,95€
Uus vedel mati efektiga 12H püsiv 12 erineva värvitooniga Bella Oggi huulepulk trendikatele #LEAVEYOURMARK naisele. Täiendatud koostis niisutab ja jätab huuled siledaks ja pehmeks ning kindlustab mugavustunde pikaks ajaks. Huulepulk mis sobib kasutamiseks igal ajal.
Silmalainer Like a Geisha veekindel
6,99€
Like a Geisha on uus eriti vedela ja kerge tekstuuriga veekindel silmalainer, millel on kalligraafiline ja ülipainduv aplikaator. Selle intensiivne must värv on inspireeritud traditsioonilisest kalligraafiast joonte jaoks, mis on alati ülitäpsed. Salapäraselt keerukas ja intrigeeriv pilk tänu modulaarsele ja ülitäpselt määratletud lainerijoonele.
Lõhnavesi FRENCH WAY OF LIFE Virée en Mer 100ml
10,96€
Jeanne Arthes French Way of Life sarja uus pihustiga lõhnavesi naistele. Selles lõhnavees on tunda looduse ülistamist Vahemere ookeanil koos puhkuselise päikesepaistega, segades kokku merelised ja värsked veenoodid koos soojade ja päikseliste nootidega, nii ülendav ja värskendav. Põhinootides on tunda puidulistest päikselist seedrit ja merepuitu, muskust, edasi hargneb see mereliste nootidega küllastunud tiare lilleks ja apelsiniõieks ning aroomi tipus heljub ahvatlev ja värskendav sidruniõis koos maikellukese ja virsikuõie kergusega.
Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas!
Tuleohtlik!Juuksemask NOAH KERATIN korrastav 200ml
18,89€
Korrastav ja loomulikult kohandav juuksemask taimse keratiini ja viinamarjaväätide mahlaga on loodud juuste toitmiseks, tugevdamiseks ja kaitsmiseks. Sisaldab jojobaõli, mis annab juustele sära ja sobib eriti hästi juuste tuhmumise vastu. Tegelikult vähendab see tõsiselt kahjustatud juuste murdumist, toidab ja kaitseb kuivi juukseid, sobib juuste väljalangemise vastu võitlemiseks, suurendades juuste elastsust ja parandades naha hüdratsiooni. Kaitseb välismõjude eest. Parema tulemuse saavutamiseks kasutage koos sama sarja šampooniga. Kasutage peale šampooniga pesemist, lastes maskil mõjuda 3-5 minutit, loputage hoolikalt. Silma sattumisel loputada veega.
Vitamiini C konsentraat FLOSLEK näole ja kaela piirkonnale 40+15ml
10,99€
Küpsele nahale mõeldud itensiivne vitamiinikontsentraat, mis sobib hästi silmaümbruse, kaela ja dekoltee naha hooldamiseks, kus on märgata elastsuse vähenemist ja liigset veekadu, naha kuivust. C-vitamiini aktiivne vorm, mis on suletud fosfolipiididesse ja on vastupidav oksüdatsioonile, jõuab epidermise sügavamatesse kihtidesse. See neutraliseerib vabu radikaale, avaldab soodsat mõju kollageenile ja parandab naha välimust. Taimne retinool suurendab naha elastsust, vähendab kortse, tumedaid ringe ja “kotikesi” silmade all. Fucogel annab sügavalt niisutava tulemuse jättes naha elastseks ja silmnähtavalt värskeks.
Regulaarne konsentraadi kasutamine parandab naha olukorda ja silub kortse nähtavalt. Mõeldud kasutamiseks silmade, kaela ja dekoltee piirkonnas. Õrnalt patsutaes kanda konsentraat nahale lastel sellel imenduda. Kanda päevasel või õhtusel ajal 3-4 korda nädalas. Sobib kasutamiseks meigi all.
Allergeenide, kunstlike värvainete ja lõhnaainete vaba.
Dermatoloogiliselt ja oftalmoloogiliselt testitud. Vegan toode.Dušigeel-šampoon Genera Natura Cotton & Oat 300ml
Algne hind oli: 1,55€.1,09€Current price is: 1,09€.
30% Off
Dušigeel ja šampoon ühes, õrn ja tasakaalustatud koostis, mis sobib ideaalselt nii keha kui juuste pesuks. Tulemuseks on sile ja pehme nahk, pehmed ja läikivad juuksed, lisaks jätab magusate ja lilleliste lõhnade kombinatsioon meeldiva heaolutunde. Dermatoloogiliselt testitud.
Geellakk GEL PRO 33 Bossy Girl 5ml
Algne hind oli: 6,99€.5,59€Current price is: 5,59€.
20% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Huulepulk vedel MAT AFFAIR 12H 002 Undressed
7,95€
Uus vedel mati efektiga 12H püsiv 12 erineva värvitooniga Bella Oggi huulepulk trendikatele #LEAVEYOURMARK naisele. Täiendatud koostis niisutab ja jätab huuled siledaks ja pehmeks ning kindlustab mugavustunde pikaks ajaks. Huulepulk mis sobib kasutamiseks igal ajal.
Huuleläige GLOSS AFFAIR 04 Milky Pink
6,25€
Bella Oggi uuenduslik booster huuleläige, mis annab huultele värvitooni ja täidlasema välimuse.
Orgaanilise argaaniaõli ja hüaluroonhappega rikastatud koostis katab huuli meeldivalt, niisutades neid sügavalt, siludes ja vähendades peeneid kortse, andes koheselt huultele täidlasema efekti. Niisutav koostis sulandub huultele, pakkudes kerget, märjalt küütlevat, kuid mittekleepuvat viimistlust. Lisaks muudavad taimse vaha koostisosad huuleläike kreemjaks ja rikkalikult säravaks.
Täielikult läbipaistva pudeli ruudukujuline disain koos roosast kullast korgiga täiustavad toodet, luues 3D-efekti. Uuenduslik, kaldus aplikaator on loodud andma õige koguse toodet säravate huulte saavutamiseks, lisaks on aplikaatori tipuga võimalik joonistada täiuslik huulekaar, et saavutada koheselt säravad ja täidlased huuled.Intiimpesugeel Byphasse pumbaga 250ml
3,99€
Byphasse Sensitiv intiimpesugeel on spetsiaalselt välja töötatud naiste intiimhügieeni jaoks. Täiustatud koostis glütseriini ja allantoiiniga tagab igapäevase naha pehmuse ja kaitse. Selle õrn piimhappega rikastatud koostis annab naturaalse pH tasakaalu intiimpiirkonnas ja tagab täiusliku hügieeni, kaitstes samas intiimpiirkonna tundlikkust. Igapäevaseks kasutamiseks.
Šampoon NOAH MINI volüümi andev tsitrusega 75ml 1.1
5,99€
BUDUAARI LEMMIK 2020 Parim apteegi- ja looduskosmeetika.
EE – Naturaalne šampoon õhukestele ning kiiresti rasuseks muutuvatele juustele, annab volüümi ja värskuse. Tänu oma taimsetele pindaktiivsetele koostisosadele puhastab juuksed ning peanaha õrnalt, kuid efektiivselt. Šampoonis sisalduvad sidruni, apelsini ja bergamoti eeterlikud õlid, annavad juustele sära ja värskuse ning muudavad need tihedamaks. Pea püsib pikemalt puhas. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.Juuksevärv NOAH 140ml Väga heleblond 9
11,99€
Püsijuuksevärv Noah koostist on rikastatud mahepõllumajandusest pärit riisivalgu ja linaseemneõliga. Annab juustele soovitud tooni, kattes hallid juuksed alates esmakordsest kasutamisest, olles seejuures õrn nii peanaha kui juuksekiudude vastu. Toote uuenduslik koostis ei sisalda ammoniaaki, parabeene ega resortsinooli, nii võimaldab see saavutada soovitud värvitooni juukseid kahjustamata. Sobib kasutamiseks ja tundliku nahaga inimestel. Riisivalk ja linaseemneõli loovad juustele loodusliku kaitsekihi, takistades neid kaotamast pehmust, elastsust ning sära. Värvimisjärgse šampooni ja palsami sünergiline toime aitab intensiivistada värvitooni, pikendades selle kestvust, samaaegselt juukseid sügavuti niisutades ja toites, andes neile elujõudu ja elastust. Professionaalse kvaliteediga toode, Professionaalse kvaliteediga toode. Ilma ammoniaagi, parabeenide ja resorsiin. Juuksevärv on nikkel-testitud (sisaldab raskemetalli alla 0,001 %), seega sobilik eriti tundlikule peanahale, vältides allergilise reaktsiooni teket.
Pakend sisaldab:
-1 NOAH juuksevärvi 50ml
-1 NOAH aktivaator 75ml
-1 NOAH 1.6B Värvi kaitsev šampoon + palsam 15ml
-1 paar kindaidKasutamine: Kammige kuivad juuksed õrnalt läbi, et eemaldada juuksehooldustoodete jäägid. Lisage tuubis olev värvikreem pudelis olevale aktivaatorile ning loksutage hoolikalt. Lõigake ära pudeli tipp märgitud kohalt, pange kätte kindad ning alustage viivitamatult värvi kandmist juustele. Alustage värvimist juuksejuurtelt, masseerige õrnalt sõrmeotstega ning laske värvil 20 minutit mõjuda, seejärel kandke värv ülejäänud juustesse. Parema tulemuse saavutamiseks soovitame juuksed keskmise tihedusega kammiga läbi kammida, et tagada värvi ühtlane jaotus. Jätke värv veel 10-15 minutiks pähe ning seejärel peske hoolikalt värvi jäägid juustest välja pakendisse lisatud NOAH 1.6 värvikaitse šampooni ja palsamiga.Enne värvi juustele kandmist soovitame kanda juuksepiirile ja kõrvadele paksem kiht kreemi, et vältida plekkide jäämist nahale. Valmis segu on mõeldud ühekordseks kasutamiseks. Kõik jäägid tuleb pärast värvimise lõpetamist ära visata.Segage väike kogus Noah värvikreemi sama koguse Noah värviaktivaatoriga plastmassist anumas (ärge kasutage metallist kaussi või lusikat). Kasutage tundlikkus testi tegemiseks sama värvisegu, mida kavatsete kasutada juuste värvimiseks. Puhastage väike pind nahka kõrva taga ja kuivatage õrnalt puuvillase kangaga, seejärel kandke paar tilka värvisegu nahale. Laske kuivada. Ärge peske seda kohta 48 tunni jooksul. Kui selle aja jooksul ilmnevad ärrituse märgid – punetus, sügelus, pindmine kuivus, ärge kasutage antud värvi juuste värvimiseks. Pärast keemilist sirgendamist või püsilokkide tegemist oodake juuste värvimisega vähemalt 15 päeva. Ärge kasutage toodet kulmude ja ripsmete värvimiseks. Vältige kontakti silmadega, toote silma sattumisel loputada rohke veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas ning mitte kasutada alla 16 aastaste laste juuste värvimiseks.
Solaariumikreem Wild Tan Sexy Carrot Accelerator 125ml
Algne hind oli: 9,99€.7,99€Current price is: 7,99€.
20% Off
Solaariumikreem tõhusa ja kiire päevituse intensiivistajaga pargandiõli ja sheavõiga. Annab püsiva kauni päevituse ja niisutab nahka intensiivselt. Porgandiõli – parandab jumet ja niisutab nahka Türosiin kiirendab päevitamist. Mango puuviljaekstrakt – niisutab nahka. Kasutamine: Enne päevitamist määri ühtlaselt nahale. Pärast pealekandmist pese käed. Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Ei sisalda UV filtreid. Lõpeta toote kasutamine, kui tekib nahaärritus. Dermatoloogiliselt testitud.
Näoseerum FLOSLEK Anti Acne 24H rahustav rasusele, aknega nahale 50ml
Algne hind oli: 10,99€.7,70€Current price is: 7,70€.
30% Off
Niatsiinamiidi, skvalaani ja BHA-ga rahustav seerum, mis on mõeldud rasusele või kombineeritud, aknele kalduva, tuhmi naha hooldamiseks, millel on ka värvimuutused, punetus, nähtavad suured poorid, tedretähed või ebatasasused, põletikud nahal.
Seerumi omadused: tänu koostises olevale niatsiinamiidi (4%) ja BHA (0,5%) sisaldusele vähendab see naha punetust ja kalduvust komedoonide e “mustpeade” tekkeks ja muudab poorid vähem nähtavaks. Skvalaan (2%) omakorda lõdvestab, niisutab ja toetab epidermise taastumist. Regulaarne seerumi kasutamine vähendab naha ebatasasusi, normaliseerib rasueritust ja muudab naha säravaks.
Vegan dermokosmeetika. Sisaldab 93% looduslikku päritolu koostisosi. Dermatoloogiliselt testitud. GMO, värvainete ja gluteenivaba.
Kasutamine: kanna igal hommikul ja/või õhtul puhastatud nahale.
Kasuta iseseisva dermakosmeetikana või kreemi all.Näokreem FLOSLEK Sensitive Rich 50ml uus
10,81€
FLOSLEK Sensitive rikkalik näokreem ülitundlikule ja allergilisele nahale. Kuiva naha päevakreem toidab, niisutab ja uuendab efektiivselt nahka, ei põhjusta nahaärritusi, punaseid laike, turseid, kipitust ega sügelust silmade ümber. Kreem imendub kiiresti, jättes õrna kaitsekihi, mis võimaldab säilitada loomulikku hüdro-lipiidide tasakaalu, rahustab tundlikku nahka, uuendab rakke ja kaitseb negatiivsete keskkonnamõjude eest, sobib ka talvel. 0% värvaineid, parabeene. Dermatoloogiliselt testitud tundliku ja allergilise nahaga inimeste peal.
Meigiseen Hollywood Super soft lõheroosa
5,45€
Hollywoodi tippmeigikunstniku poolt loodud revolutsiooniline meigisvamm on saanud paljude tootjate hitiks. Kuna toode on täielikult lateksivaba, siis ei põhjusta ta allergiaid ja sobib kasutamiseks ka kõige tundlikumal nahal. Selle unikaalse meigikäsna abil on meigi pealekandmine erakordselt mugav. Võimaldab kerge vaevaga kanda meiki ka kõige raskemini ligipääsetavatesse piirkondadesse. Meigisvammi spetsiaalselt jumestuskunstnike jaoks väljatöötatud tekstuur ei ima jumestuskreemi liigselt enda sisse vaid selle abil saab kanda nahale just sobiva koguse kreemi. Unikaalne kuju sobitub imeliselt näokontuuridega garanteerides värske ja veatu lõpptulemuse
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00