• Küünelakieemaldaja Donegal atsetoonivaba E-vitamiiniga õliga või aaloega 100ml

    2,65

    Atsetoonivaba küünelakieemaldaja naturaalsetele ja kunstküüntele 1tk
    Sisaldab E-vitamiini ja koostisosi, mis takistavad küünte tuhmumist ja naha kuivamist, ei muuda küüneplaadi värvi ja jätab meeldiva lõhna kätele. Valik – õliga või aaloega. Kasutamine: Kanna väike kogus vatipadjale ja eemalda küünelakk.
    Hoiatus! Väga tuleohtlik! Hoida eemal soojusallikatest! Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ainult välispidiseks kasutamiseks!

  • Küüneviil safiir 15cm

    1,45

    Donegal safiirviil naturaalsete küünte hoolduseks, sobib nii maniküüriks kui pediküüriks. Tänu viili peenele struktuurile tagab see ülimalt täpse küünehoolduse ja tänu kitsale ning peenele käepärasele terale on viiliga mugav ligi pääseda ka keerulistele kohtadele. Kõrge tootekvalteet tagab viili abrasiivsed omadused pikaajaliselt.

  • Ripsmetušš BOMB! SUPER LENGHT SMART COMPL*

    Algne hind oli: 7,98€.Current price is: 2,94€.

    63% Off

    Volüümi andev Bomb ripsmetušš superpikendav, äärmiselt pikkade ja tihedate ripsmete saladus. Inovaatiline harjas katab iga ripsme sügav-musta värviga, ei määri, ei pudene ning on tükivaba. Toote koostisse ei kuulu: parabeenid, TEA, vedelad parafiinid, parfüümid, D5.

  • Solaariumikreem Wild Tan Fancy Vanilla Accelerator 15ml

    1,49

    Wild Tan FANCY Vanilla Accelerator on intensiivselt keha niisutav solaariumikreem. Kanepiõli ja kookosõli tagavad suurepärase nahahoolduse ja aktiivne türosiin kiirendab loomuliku päevituse saavutamist.
    Kanepiõli – taastab ja niisutab, kookosõli – toidab ja silub nahka, türosiin –kiirendab päevitumist, vitamiin E – niisutab ja aitab neutraliseerida vabade radikaalide mõjusid. Aroom: Vanilje
    Kasutamine: Enne päevitamist määri ühtlaselt nahale. Pärast pealekandmist pese käed. Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Ei sisalda UV-filtreid. Lõpeta toote kasutamine, kui tekib nahaärritus. Dermatoloogiliselt testitud.

  • Geellaki GEL PRO 2 WEEK COVER BASE KIT Milky White

    Algne hind oli: 20,00€.Current price is: 10,00€.

    50% Off

    Erikomplekt 2in1- 2 lihtsast sammust koosnev komplekt maniküüri jaoks, mis püsib peal üle 2 nädala. Komplekt sisaldab: COVER BASE kerget heleda “nude” tooniga aluslakki+ekstra läikega EXTRA GLOSSY pealislakki. Pilkupüüdvalt läikiv pealislakk, mis pikendab laki kestvust ja hoiab kulumise eest.. Isetasanduv koostis sobib ka kunstküüntele, lakil on õhuke ja painduv tekstuur. Pikendab küünelaki mittekulumist üle kahe nädala. Naturaalne kaunis välimus.
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale.

  • Huulepulk Color Affair 04*

    Algne hind oli: 6,99€.Current price is: 0,55€.

    92% Off

    Bella Oggi kreemjas huulepulk Color Affair on kauapüsiv, niisutav ja rikkalike värvipigmentidega sametine huulepulk, poolmati lõppviimistulusega. Tänu oma õrnale tekstuurile on toodet lihtne peale kanda, tulemuseks saavutate pilkupüüdvad lopsakad huuled, vaid mõne hetkega. Huulepulga koostis on rikastatud naturaalsete vahade ning huuli pehmendavate õlidega. Parabeenide vaba koostis.

  • Küünelakk Gel Effect keratiiniga 43 Ladylike

    3,99

    Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.

  • Küünepoleer 3-poolne 14,5cm

    tk

  • Geellakk GEL PRO BASE & TOP 10ml

    Algne hind oli: 9,99€.Current price is: 7,99€.

    20% Off

    Bella Oggi GEL PRO professionaalse lakkimissüsteemi pealekandmisel tuleks BASE & TOP-i kasutada 3. sammuna aluslakina enne värvilise laki pealekandmist ehk et peale küüne kuivatamist NAIL PREP-iga (samm 1) ja küüne ettevalmistamist PRIMER ULTRABONDiga (samm 2) ning 5. sammuna värvilise laki viimistlemiseks ning pealiskihina peale GEL PRO värvilise geellaki pealekandmist (samm 4). BASE & TOP on kahe funktsiooniline poolpüsiv lakk ning seda tuleks kasutada nii alus- kui ka pealislakina.
    Taheneb UV-valguses 2 minutiga või LED-valguses 1 minutiga.
    Suurus: 10 ml
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale

  • Ripsmekoolutaja+

    2,99

    Ripsmekoolutaja abiga kaunis ripsmekaar! Vahetatavate kummiäärtega ripsmekoolutaja. Pakendis sisaldub lisa kummiääris. Võta ripsmekoolutaja ja too see võimalikult oma ripsmejuurte lähedale, veendudes, et sa ei puutu oma õrna silmalau nahka. Vajuta koolutaja õrnalt alla ja hoia paar sekundit all, seejärel vabasta ripsmed. Liigu koolutajaga ripsmete keskosasse, seejärel vajuta jälle õrnalt alla ja hoia veidi. Lõpuks korda sama tegevust ripsme otstega. Värvi ripsmed ripsmetuššiga ära.

  • Näopesugeel FLOSLEK Sensitive pantenooliga 175ml uus

    Algne hind oli: 9,99€.Current price is: 7,99€.

    20% Off

    FLOSLEK Sensitive pantenooliga näopesugeel sobib eriti tundliku ja kuiva, allergiale kalduva naha igapäevaseks hoolduseks ja puhastamiseks meigist ning mustusest. Geel on õrnatoimeline, ei ärrita õrna silmaümbruse nahka, samas niisutab ja puhastab põhjalikult. Kanna geel näole ja puhasta veega niisutatud meigieemalduskäsnaga. PH neutraalne nahale. Dermatoloogiliselt testitud allergilisel nahal. Vegan toode.

  • Komplekt Mini Floslek Anti Acne 24H toonik 50ml, kreem 50ml ja seerum 50ml

    Algne hind oli: 20,00€.Current price is: 13,99€.

    30% Off

    Komplekt ANTI AKNE 24H Mini kombineeritud, rasusele, aknele kalduvale nahale.
    Komplekt sisaldab:
    *Matistav näokreem kombineeritud, rasusele, aknele kalduvale nahale 50ml
    *Rahustav seerum kombineeritud, rasusele, aknele kalduvale nahale 50ml
    *Mini-toode: Nahka normaliseeriv toonik kombineeritud, rasusele, aknele kalduvale nahale 50ml
    Vegan dermakosmeetika. Dermatoloogiliselt testitud inimestel, kellel on aknele kalduv nahk.

  • Lokirullid värvilised papiljotid 14tk

    2,99

    Donegal värvilised, pehmed svammist, seest traadiga papiljotid on kiirelt keeratavad, juuste lokitamiseks mõeldud ja sobivad kasutamiseks nii kuivadel kui niisketel juustel juuksejuurelt alates. Ei vaja juuksekumme ega klambreid. Komplektis 14tk.

  • Pintsetid kõverad roostevaba kaldotsad

    1,99

    Professionaalsed, roostevabast terasest kullatud ja painutatud otstega pintsetid kulmude kujundamiseks. Kerged ja käepärased.

  • Geellakk GEL PRO 28 Strike a Pink 5ml

    Algne hind oli: 6,99€.Current price is: 5,59€.

    20% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Küünelakk Gel Effect keratiiniga 910 Golden Summer

    3,99

    Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.

  • Küünelakk Gel Effect keratiiniga 511 Turquoise Eyes

    3,99

    Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.

  • Näomask Byphasse SPA kombineeritud ja rasusele nahale 150ml

    Algne hind oli: 4,99€.Current price is: 3,99€.

    20% Off

    Byphasse sügavpuhastav näomask muudab naha puhtaks ja klaariks tänu luuderohu ja takja toimeainetele. Regulaarne näomaski kasutamine aitab rahustada ja reguleerida rasueritust, ahendada poore ning taastada puhta ja värske jume. Sobib hästi kombineeritud, rasuse ja vistrikulise naha hoolduseks. Kanna õhuke kiht maski näole, laskeke paar minutit mõjuda ja loputage rohke leige veega. Väldi kokkupuudet silmadega. Silma sattumise korral loputa rohke puhta veega. Mitte alla neelata. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Mitte kasutada alla 3a lastel. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

  • Küünelakk Gel Effect keratiiniga 605 Lava Red

    3,99

    Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.

  • Huuleläige Gloss Royale 04

    4,99

    Gloss Royal, külluslikult läikiv ja niisutav kreemjas geelipalsam, muudab huuled täidlaseks! Läikiv värviline geel, mille koostist on rikastatud toitva ja rahustava želeega. Lisaks superläikivale viimistlusele on Gloss Royal tõeline iluhooldus teie huultele. Tänu rikkalikule, kuid kergele tekstuurile ja praktilisele toruaplikaatorile niisutab Gloss Royal palsam huuli. Säravate, läikivate, nähtavalt täidlaste ja pehmete huulte saavutamiseks valige enda lemmik Gloss Royal, mitte kleepuvate vastupandamatute lõhna- ja värvi variatsioonide seast. Kata oma huuled just nagu värske puuviljasiirupiga!

  • Meigiseente komplekt Hollywood Christmas 2tk kmpl assortii

    4,99

    Komplektis on kaks meigiseent. Hollywoodi tippmeigikunstnike poolt loodud revolutsiooniline meigisvamm on saanud paljude tootjate hitiks. Blending Sponge unikaalse ellipsikujulise meigikäsna abil on meigi pealekandmine erakordselt mugav. Võimaldab kerge vaevaga kanda meiki ka kõige raskemini ligipääsetavatesse piirkondadesse. Meigisvammi pehme tekstuur ja unikaalne kuju sobituvad imeliselt näokontuuridega garanteerides värske ja veatu lõpptulemuse.

  • Lauvärv Color Affair pärlmutter 03

    0,99

    Color Affair Mono Pearl&Shine särav lauvärv õhukese ning kerge tekstuuriga. Hea pigmendiga ja uuendusliku kreemja koostisega. Silmapistvalt särava lõppviimistlusega lauvärvi on kerge peale kanda ning tulemus püsib kogu päeva särav ja värske.

  • Peavõru sakiline must

    1,70

    Peavõru sakiline must. Kauni, kuid lihtsa disainiga kitsas plastikust peavõru, millega on mugav juukseid kinntada soengusse tagades stiilselt kauni välimuse.

  • Palsam NOAH YAL hüaluroonhappega 250ml

    Algne hind oli: 12,99€.Current price is: 10,39€.

    20% Off

    BUDUAARI LEMMIK 2019 Parim apteegi- ja looduskosmeetika.
    Mineraalainete rikas volüümi andev silendav palsam biotehnoloogilise hüaluroonhappega, muudab juuksed külluslikuks ning on täite- ja taastava toimega. Tänu mahepõllumajandusest pärit looduslikule koostisele, on palsam väga kerge tekstuuriga, hooldades õrnalt stressis ning kahuseid juukseid, seejuures neid raskeks muutmata. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.Kanna niisketele juustele masserivate liigutustega. Jäta juustele 1-2 minutiks mõjuma. Loputa hoolikalt.