• Šampoon NOAH YAL MINI hüaluroonhappega 75ml

    Algne hind oli: 6,56€.Current price is: 3,27€.

    50% Off

    BUDUAARI LEMMIK 2019 Parim apteegi- ja looduskosmeetika.
    EE Šampoon biotehnoloogilise hüaluroonhappega, mis aitab juukseid taastada ning rikastab neid vajalike mineraalainetega. Niisutav ja kaitsev šampoon muudab juuksed külluslikuks ning toidab neid sügavuti, on täitva ja taastava toimega. Tänu looduslikule koostisele tekitab šampoon eriti pehme puhastava vahu, mis eemaldab juustest õrnalt, kuid effektiivselt väliskeskkonna saastatuse jäägid ning aitab juustel omandada erilise vananemisvastase toime. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.

  • Taskupeegel kandiline kahepoolne

    4,94

    Kahepoolne kandline kaanega taskupeegel.Üks peegel ümmargune, suurendus 2* ja teine kandiline.

  • Huulepulk KISS AFFAIR matt 8H 6

    9,09

    Mati viimistluse ja intensiivse ja kauapüsiva värviga huulepulk KISS AFFAIR MATTE ei kuivata huuli, tagab erakordse mugavuse ja niisutuse kuni 8 tunniks peale pealekandmist. Huulepulga kuju on loodud huulte kuju laitmatuks kujundamiseks.

  • Vatipadjad Byphasse 100% puuvill ovaalsed 50tk

    1,65

    Vatipadjad 100% puuvilla, ovaalsed, väga hea kvaliteediga, ei pudene.

  • Silmapliiats JELLY geeljas 056 Berry Juice 30H

    5,99

    Geelja tekstuuriga silmapliiats, mis on sissepoole tagasikeeratav, teritatav ja veekindel.
    Kauakestev värv kuni 30H täiuslikku püsivust. Pliiatsi sisse on peidetud pliiatsiteritaja, et ots oleks alati täiuslik. Hajuti võimaldab mahendada värvi intensiivsust piki ripsmepiiri. Ideaalne graafilise, loomuliku või julge välimuse loomiseks ilma määrdumiseta.

  • Kuivšampoon NOAH DRY MINI neutraalne 100ml

    Algne hind oli: 12,19€.Current price is: 8,53€.

    30% Off

    NOAH Neutraalne kuivšampoon, ideaalne kõikidele juuksetüüpidele. Sobib juuste värskendamiseks pesukordade vahel, jätab juuksed puhtaks, volüümiliseks ja ümbritseb teid meeldiva troopilise kookoslõhnaga. Kuivšampoon ei asenda pesemist, kuid võib aidata pikendada pesukordade vahelist aega
    hoides samal ajal teie juuksed värsked ja puhtad. Toode EI sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA-d ja SLS-i.
    Kasutamine: Enne kasutamist loksutage korralikult. Pihustage kuivadele juustele umbes 30 cm kauguselt, kandes toodet hoolikalt juurtele. Masseerige juukseid sõrmedega. Pole vaja loputada. Oodake mõni minut ja seejärel harjake juukseid õrnalt.
    Suurema efektiivsuse saavutamiseks jagage juuksed osadeks ja pihustage toodet osade kaupa peanahale

  • Tualettvesi Colonial Club meestele 100ml

    12,19

    Jeanne Arthesi Colonial Club puiduste ja värskendavate nootidega tualettvesi. Esimesed aroomid sidrunist ja piparmündist toovad kaasa intensiivse värskustunde, õrn jasmiin koos puuviljanootidega lisab sellele meeldivat pehmust ning intensiivsed puidused põhjanoodid esindavad elegantsust ja südikust. Hea enesetunne tegusal päeval. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Tuleohtlik!

  • Seep LaQ Purrfect Lynx 85g

    6,09

    LaQ Wild glütseriini seepide sari on käsitööna valminud ja loodud spetsiaalselt metsikutele meestele. Äärmiselt metsiku mägise matkaraja lõhnaga, sisaldab kolme võid (shea-, kohvi- ja mangovõid). Ei noorenda, silu ega koori nahka. Peseb vaid ära selle, mida keel limpsida ei saa. Kasutada keha, näo, ja käte pesemiseks, sobib ka raseerimiseks. Ei sisalda SLS-i, SLES-i ega PEG-e. Aroomi põhinoodid: merevaigupuu, patšuli, vetiver, ja tonka oad, keskmes merevee noot, lavendel, jasmiin, tüümian, iiris ning tipunootides bergamot, sidrun, salvei ja ürdid. Seebid võivad olla ka vannitoa kaunistus või originaalne garderoobi ja riidesahtlite värskendaja. Väldi silmaümbruspiirkonda. Mõeldud välispidiseks kasutamiseks. Kuivata seep peale kasutamist. Vegan. Dermatoloogiliselt testitud.

  • Juuksejuurte toonija NOAH 75ml helepruun

    10,16

    Juuksejuure toonija NOAH varjab väljakasvanud ning hallid juuksed vaid mõne hetkega, tagades kohese ja loomuliku tulemuse ning täiusliku katvuse. Ei jäta juukseid märjaks ning tänu pihustile on toodet võimalik täpselt peale kanda. Lihtne kasutada, ei muuda juukseid kleepuvaks, kuivab vaid sekunditega. Tootes sisalduv vitamiin B5 tugevdab ja taaselustab juuksed, toites neid sügavuti. Efektiivne nii kuivadel kui märgadel juustel kasutades. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.

  • Dušigeel LaQ Peony BOSSY&SEXY 500ml

    7,11

    Sarja LaQ Peony BOSSY & SEXY sensuaalne dušigeel on loodud tugevatele ja otsusekindlatele naistele, kes teavad oma väärtust ja oskavad oma tugevusi kasutada. Looduslik ja vegan dušigeel, kultuslikust sarjast sensuaalse lõhnaga eksklusiivsetest parfüümidest, millel on pojengi võrgutav noot. Nii et… viska ära konventsioonidest pungil kostüümike, pane kõrvale graafikud, nimekirjad ja portfellid, on viimane aeg oma karvkatte eest hoolt kanda! Iga emane loom armastab hoolt saada, nii et siruta oma selg ja hoolitse enda eest nii, nagu keegi pole seda kunagi varem teinud. Lase sensuaalsel pojengil oma meeli vallutada ja siis võid ise vallutada kogu maailma! Koostises ideaalne niisutav kompleks sensuaalsete kiskjate keha pesemiseks-pojengi ekstrakt, uurea, vitamiin B3, piimhape ja inositool. Aroomis tajud tipunootides apelsini ja nerolit, keskmes pojengiõit, jasmiini, gardeeniat ja apelsiniõit ning sügaval põhjas lummab patsuli, vanill ja Tonka uba. Kasutusjuhised: hommikuks -kanna karvkattele, masseeri vahule ja loputa. Õhtuks- kanna karvkattele ja jää keelepesu juurde, eelistatult kellegi teise omaga. Kui sa vannitoast lahkud, on sul MRJÄAUUU efekt garanteeritud! Suurepärane lisa ka kingitusele!
    Geel põhineb taimset päritolu õrnadel puhastusainetel. Niisutab ja hoolitseb naha kaitseomaduste eest. Vegan. Välispidiseks kasutamiseks. pH neutraalne.Dermatoloogiliselt testitud.

  • Huulepulk-palsam COLOR MAGNIFIER 1 Cloud Dancer

    7,58

    Huulepalsami Color Magnifier värvi parandamise tehnoloogia mõjub huultel nii, et aitab silmnähtavalt välja tuua ja rõhutada huulte loomulikku värvitooni ning suurendada superniisutava koostisega selle sära. Saadaval 6 värvitooni, mis hõlmavad erinevat valikut läbipaistvast kuni tumeda ploomini.

  • Küüneviil paber 5tk

    0,56

    Küüneviil Donegal paber 5tk